سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال
توجه کنید
سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

سفارش آنلاین قلیان معمولی

سفارش آنلاین قلیان معمولی


سفارش آنلاین قلیان اسپشیال

سفارش آنلاین قلیان اسپشیال


تماس بیگیرید

الو قلیون - سفارش قلیون درب منزل

الو-قلیون عرق نعناع- سفارش قلیون عرق نعناع درب منزل

 

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر قلیان عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

توجه کنید

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، به ازای هر ساعت، هر قلیان اسپشیال 20 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد. اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
* زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

*نکات بهداشتی*

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.

بعد از هر مصرف، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.

الو قلیون

الو قلیون

 

الو قلیون شبیه یک سفره خانه سیار میباشد که شما میتوانید تنها با گرفتن شماره 09105084977 در هر مکان و زمان، قلیان را با ذغال روشن تحویل بگیرید.
الو قلیون انواع قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال برای سفارش وجود دارد که مشتری طبق سلیقه و خواسته خود می تواند هر کدام از آنها را سفارش دهد. در جدول بالا می توانید قیمتهای هرکدام از آنها را مشاهده کنید. با سفارش از الو قلیون نگران تمام شدن ذغال و تنباکو و سایر تجهیزات نباشید، شما می توانید لوازم جانبی شامل لبی، ذغال، تنباکو و شیلنگ را به تعداد دلخواه سفارش و در محل خود دریافت نمایید.

ما توانسته ایم با بهترین سرویس و بهترین قلیان و تنباکو و ذغال در کارمان تک و لاکچری باشیم. سفارش قلیون آنلاین قُل قُل در کل فقط از برندهای اصل برای قلیان های خود استفاده مینماید.قلیانهای ما نظیر برند حاج اوغلو و خلیل مامون و خوانکی و همین طور برای تنباکوهای خود از برندهای اصل مانند تنباکو تیک تاک، تنباکو دوباکو، تنباکو بنگ بنگ، تنباکو هوکا، تنباکو مزایا و باز هوکا استفاده مینماید.

الو قلیون با بیشتر از ۲۰ طعم قلیون درخدمت شما میباشد تا همراه با ذائقه ی شما قلیان مد نظر شما را سرو کند. الو قلیون همیشه به فکر مشتریان خود بوده و سعی شده که همیشه در کار تحویل قلیان روشن درب منزل تک باشد.

ما این اطمینان را می دهیم که قلیون های الو قلیون از بالاترین درجه کیفیت برخوردار هستند. استفاده از توتون و تنباکو بهداشتی با برچسب سیب سلامت بهداشت را می توان گواه این امر دانست. همچنین کلیه تجهیزات جانبی به صورت بهداشتی و یک بار مصرف به مشتریان تحویل داده می شود.در مجموعه الو قلیون به این امر خیلی توجه خاص شده است که هر قلیان بعد از استفاده مشتری بلافاصله بعد از رسیدن قلیان به دفتر تمام تنه قلیان با مواد شوینده پاکسازی شده و با فرچهای مخصوص داخل تنه تمیز و خشک نموده و مجددا برای استفاده در اختیار دفتر پخش قرار میگیرد.

الو قلیون سفارش آنلاین قلیان درب منزل

الو قلیون سفارش آنلاین قلیان درب منزل

قوانین و مقررات
* تمامی سرویس های ما درب منزل و یا محل کار شما ارسال میشود و از سرویس دهی به بیرون و فضای باز معذوریم.

* چنانچه به هر دلیلی به قلیان آسیبی برسد مشتری موظف است که خسارت آن را طبق نرخ روز پرداخت نمایید.

* مسئولیت ما در قبال پیک های ارسالی تا درب منزل میباشد و موظف هستند که قلیان را به صورت آماده و روشن درب منزل به شما تحویل دهند لطفا از درخواست ورود پیک به داخل منزل خودداری فرمایید.

الو قلیون

الو قلیون

 

 

هشدار !!!

• هر یک ساعت قلیان کشیدن برابر است با 5 بسته سیگار در روز
• هر پک قلیان مساوی است با 5 نخ سیگار، 600 ماده سمی و 10 روز عمر کمتر