تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیون ونک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00351.html

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۰

بیمارانی که نباید عمل زیبایی انجام دهند

نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی با اشاره به نکاتی که دیابتی‌ها در مورد جراحی‌های زیبایی باید بدانند، به «ایران» می‌گوید: امروزه در حوزه اعمال زیبایی با افراد غیرحرفه‌ای زیادی مواجه هستیم که با انجام اعمال غیر مجاز، سلامت مردم را به خطر می‌اندازند.

قُل قُل:نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی با اشاره به نکاتی که دیابتی‌ها در مورد جراحی‌های زیبایی باید بدانند،می‌گوید: امروزه در حوزه اعمال زیبایی با افراد غیرحرفه‌ای زیادی مواجه هستیم که با انجام - آنلاین قلیون ونک - اعمال غیر مجاز، سلامت مردم را به خطر می‌اندازند.

به گزارش - آنلاین قلیون ونک - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران ،در حقیقت انجام عمل زیبایی حتی از نوع غیر تهاجمی نیازمند مهارت و البته بررسی درست وضعیت فرد متقاضی است در غیر این صورت فرد پس از عمل زیبایی گرفتار عوارض احتمالی زیادی خواهد شد.دکتر حامد باطنی می‌افزاید: دیابتی‌ها یکی از گروه‌هایی هستند که باید قبل از هرگونه عمل زیبایی تحت بررسی قرار گیرند.

از آنجایی که دیابت، التیام زخم را به تأخیر می‌اندازد، افرادی که دیابت کنترل نشده دارند باید از عمل‌های غیرضروری پرهیز کنند تا دچار عارضه و چالش‌های فراوان ناشی از آن نشوند. برای حفظ سلامتی‌ این دسته توصیه می‌شود قبل از انجام هرگونه جراحی قندخون تحت کنترل قرار گیرد - آنلاین قلیون ونک - تا بدنشان کمتر دچار آسیب ناشی از این بیماری شود. دبیر علمی کنگره جراحان پلاستیک و زیبایی خاطرنشان می‌کند: مبتلایان به بیماری‌هایی همچون بیماری سیستم عصبی و ضعف عضلانی گروه دیگری هستند که نباید برخی اعمال زیبایی را انجام دهند.

تزریق بوتاکس که یکی از - آنلاین قلیون ونک - ساده‌ترین اعمال زیبایی است نباید برای این افراد استفاده شود. متأسفانه این روزها بسیار دیده می‌شود که افراد غیرپزشک در مراکز زیبایی بوتاکس تزریق می‌کنند. مداخله این افراد می‌تواند برای فرد متقاضی خطرناک باشد چرا که اگر - آنلاین قلیون ونک - مشکلی پیش آید و فرد درحین تزریق بوتاکس دچار عارضه شود آنها نمی‌توانند شرایط را درجهت حفظ سلامتی بیمار هدایت و کنترل کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram