تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان قصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00220.html

۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۹

آیا محصولات سفید کننده به دندان ها آسیب می‌زنند؟

به گفته پژوهشگران در دانشگاه استاکتون در نیو جرسی، پراکسید هیدروژن که در محصولات سفیدکننده دندان وجود دارد می تواند به عاج دندان یا دنتین، لایه ای زیر مینای دندان، آسیب وارد کند.

قُل قُل:به گفته پژوهشگران در دانشگاه استاکتون در نیو جرسی، پراکسید هیدروژن که در محصولات سفیدکننده دندان وجود دارد می تواند به عاج دندان یا دنتین، لایه ای زیر مینای دندان، آسیب وارد کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از عصر ایران،امروزه، به لطف محصولات مختلف سفید کننده دندان که بدون نسخه قابل خریداری هستند، بهره‌مندی از دندان هایی سفید و لبخندی زیبا راحت‌تر از - اجاره قلیان قصر - گذشته شده است، اما بنابر نتایج مطالعه ای جدید این محصولات ممکن است به لایه های عمیق دندان ها آسیب برسانند.


به گزارش "منز هلث"، به گفته پژوهشگران در دانشگاه استاکتون در نیو جرسی، پراکسید هیدروژن که در محصولات سفیدکننده دندان وجود دارد می تواند به عاج دندان یا دنتین، لایه ای زیر مینای دندان، آسیب وارد کند. آنها دریافتند که پراکسید هیدروژن در غلظت های مشابه با آنچه در محصولات سفید کننده وجود دارد به پروتئین های کلاژن در عاج دندان آسیب وارد می کنند.

یافته های تیم پژوهشی دانشگاه - اجاره قلیان قصر - استاکتون متفاوت از پژوهش های پیشین است که بر چگونگی آسیب رساندن پراکسید هیدروژن به پروتئین کلاژن در عاج دندان متمرکز - اجاره قلیان قصر - نبودند.

اما این نتایج برای مصرف کنندگان عادی چه معنایی دارد که هزینه های زیادی را صرف خرید محصولات سفید کننده - اجاره قلیان قصر - دندان می کنند؟

به گفته دکتر جان گربیک، استاد دندانپزشکی - اجاره قلیان قصر - و مدیر بخش علوم پایه در دانشگاه کلمبیا، احتمالا معنای خاصی نخواهد داشت. به گفته گبریک که - اجاره قلیان قصر - در مطالعه دانشگاه استاکتون نقشی نداشته است، پژوهشگران از پیش می دانستند که پراکسید هیدروژن به عاج و مینای دندان آسیب وارد می کند. اما تا زمانی که از دستورالعمل محصولات سفید کننده دندان بدون نسخه پیروی کنید، استفاده از آنها خطری به همراه نخواهد داشت.

یکی از مشکلاتی که درباره محصولات سفید کننده - اجاره قلیان قصر - دندان وجود دارد این است که افراد انتظارات غیر واقعی از آنها دارند. مردم اغلب امیدوارند تا با استفاده از محصولات سفید کننده دندان صاحب دندان هایی به سفیدی دندان - اجاره قلیان قصر - های هنرپیشه های سینما و چهره های مشهور دیگر شوند. و زمانی که این اتفاق رخ نمی دهد، مصرف کنندگان محصول دیگری را خریداری کرده و دوباره تلاش می کنند.

به گفته گربیک، بیشتر دندانپزشکان ترجیح می دهند بیماران خدمات سفید کننده دندان در مطب دندانپزشکی را انتخاب کنند، اما کیت های خانگی نیز بی خطر بوده و دستورالعمل های لازم را ارائه می کنند. استفاده از خمیردندان حاوی فلوراید نیز - اجاره قلیان قصر - هرچه بیشتر دندان ها را تقویت می کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram