تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان قلهک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00349.html

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۱

7 عادتی که منجر به باقی ماندن جای جوش‌ها می‌شود

جوش زدن نه تنها به اندازه کافی آزاردهنده است، بلکه باعث ایجاد جوشگاه‌هایی روی پوست می‌شود که گاهی از بین رفتنشان خیلی بیشتر از زمانی که تصور می‌کنید، طول می‌کشد. هیپرپیگمانتاسیون (تجمع متمرکز یا پراکنده لک‌های تیره روی پوست) بعد از التهاب، لک‌های بنفش یا خاکستری یا قهوه‌ای را روی پوست ایجاد می‌کند و جوشگاه آن‌ها باعث ایجاد تغییراتی در بافت پوست می‌شود.

قُل قُل: جوش زدن نه تنها به اندازه کافی آزاردهنده است، بلکه باعث ایجاد جوشگاه‌هایی روی پوست می‌شود که گاهی از بین رفتنشان خیلی بیشتر از زمانی که تصور می‌کنید، طول می‌کشد. هیپرپیگمانتاسیون (تجمع متمرکز یا پراکنده لک‌های تیره روی پوست) بعد از التهاب، لک‌های بنفش یا خاکستری یا قهوه‌ای را روی پوست ایجاد می‌کند و جوشگاه آن‌ها باعث ایجاد تغییراتی در بافت پوست می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت تبیان، سر - اجاره قلیان قلهک - و کله جوش‌ها معمولاً به دلیل التهاب روی پوست پیدا می‌شود و شدت آن‌ها به میزان - اجاره قلیان قلهک - التهاب و نوع پوست بستگی دارد. دکتر ایوی لی، - اجاره قلیان قلهک - متخصص پوست و استادیار دانشگاه UCLA آمریکا می‌گوید: «بهترین روش برای جلوگیری از چنین تغییراتی این است که پیش از به وجود آمدنشان به آن‌ها حمله کنیم چون مبارزه با جای جوش‌ها از - اجاره قلیان قلهک - فرآیند درمان خود جوش سخت‌تر است.» در ادامه به 7 عادت شایع که باعث ماندگاری جای جوش‌ها می‌شود، اشاره می‌کنیم. بنابراین بکوشید این 7 عادت را کنار بگذارید.

1- از کرم ضدآفتاب استفاده نمی‌کنید
محصولات ضدآفتاب باعث می‌شوند - اجاره قلیان قلهک - پوست شما بیشتر از قبل مقابل اشعه فرابنفش حساس شود، بنابراین استفاده از کرم ضدآفتاب مناسب بخش مهمی از مبارزه شما با جوش است. - اجاره قلیان قلهک - بخش بدتر ماجرا این است که نور آفتاب به‌خودی‌خود باعث می‌شود احتمال باقی ماندن جوشگاه روی پوست بیشتر شود دکتر لی می‌گوید: «قرار گرفتن مقابل اشعه فرابنفش و تابش آفتاب هم - اجاره قلیان قلهک - فرآیند درمان را طولانی‌تر می‌کند و - اجاره قلیان قلهک - هم خطر تغییر رنگ پوست را بالا می‌برد. بنابراین اگر می‌خواهید از پوستتان مقابل جوشگاه و - اجاره قلیان قلهک - تغییر - اجاره قلیان قلهک - رنگ و سرطان محافظت کنید، استفاده از کرم ضدآفتاب با SPF یا درجه محافظتی مناسب را به وظایف روزمره‌تان اضافه کنید.

2- جوش‌هایتان را دستکاری می‌کنید
قطعاً این توصیه را در گذشته شنیده‌اید اما تکرار آن ارزشمند است. دستکاری جوش‌ها بیشتر از فایده می‌تواند برایتان ضرر داشته باشد. به گفته دکتر لی، هرگونه دستکاری جوش‌ها می‌تواند احتمال تغییر رنگ پوست و ایجاد جوشگاه را بیشتر کند. همچنین دستکاری جوش‌ها - اجاره قلیان قلهک - باعث انتقال باکتری‌ها به پوست دست و پخش شدن آن‌ها می‌شود و التهاب را بیشتر می‌کند. بنابراین به جای دستکاری آن‌ها بهتر است از - اجاره قلیان قلهک - یک درمان موضعی مناسب - اجاره قلیان قلهک - فقط - اجاره قلیان قلهک - در محلی که جوش زده استفاده کرده و صبر کنید تا جوش خودبه‌خود از بین برود.

قرار گرفتن مقابل اشعه فرابنفش و تابش آفتاب هم فرآیند درمان را طولانی‌تر می‌کند و هم خطر تغییر رنگ پوست را بالا می‌برد. بنابراین اگر می‌خواهید از پوستتان مقابل جوشگاه و تغییر رنگ و سرطان محافظت کنید، استفاده از کرم ضدآفتاب با SPF یا درجه محافظتی مناسب را به وظایف روزمره‌تان اضافه کنید

3- دچار وسواس تمیز کردن جوش‌ها هستید
اگرچه تخلیه جوش‌ها کار رضایت‌بخشی برای اغلب افراد است، اما این کار می‌تواند در بلندمدت اوضاع را بدتر کند. «کلی پاپانتونیو»، متخصص پوست می‌گوید: «من به همه توصیه می‌کنم از وسایل فلزی و همچنین انگشتان دست - اجاره قلیان قلهک - برای تخلیه انواع جوش‌ها به‌خصوص جوش‌های سرسیاه - اجاره قلیان قلهک - استفاده نکنند. افراد متخصص می‌دانند چطور باید از ابزارهای موجود برای تخلیه جوش‌ها استفاده کنند اما انجام این کار با روش‌های خانگی خطر ایجاد جوشگاه و باقی ماندن جای جوش را بیشتر می‌کند. البته اگر نمی‌توانید از این عادت دست بردارید، حتماً قبل و بعد از تخلیه جوش‌ها وسایلتان را با الکل تمیز کنید تا مانع پخش شدن باکتری‌ها شوید. همچنین بهتر است از دستمال کاغذی به عنوان سد محافظ میان ابزار فلزی و پوست استفاده کنید.»

4- بیش از حد به آینه نگاه می‌کنید!
نگاه کردن - اجاره قلیان قلهک - طولانی‌مدت به آینه و بررسی صورتتان فقط باعث وسواس بیش از حد روی لکه‌های کوچکی می‌شود که جز خودتان فرد دیگری آن‌ها را نمی‌بیند. دکتر پاپانتونیو می‌گوید: «من استفاده از آینه‌های بزرگ‌کننده را توصیه نمی‌کنم. زیرا حساس شدن بیش از حد روی آکنه‌ها باعث دستکاری بیشتر و ایجاد جوشگاه‌های بیشتر می‌شود.»

5- از لیف برای شستشوی صورتتان استفاده می‌کنید
اگرچه به نظر می‌رسد استفاده از لیف یا براش‌های مکانیکی شستشوی صورت یا لیف‌های لایه‌بردار می‌توانند پوست را به صورت عمقی تمیز کنند، در عین حال می‌توانند به شدت محرک و آزاردهنده باشند. دکتر لی می‌گوید: «وجود پوست یک دلیل مهم دارد و آن اینکه پوست نوعی سد محافظ و طبیعی مقابل بقیه دنیاست. بنابراین باید آن را سالم نگه داشت و حتماً نمی‌خواهید این سد را نازک - اجاره قلیان قلهک - کنید. اگر پوست را بیش از حد شستشو دهید، - اجاره قلیان قلهک - پوستتان حساس و مقابل عفونت‌های باکتریایی بی‌دفاع می‌شود و این مسئله - اجاره قلیان قلهک - می‌تواند خطر ایجاد جوشگاه را بالا ببرد.»

6- همیشه روی - اجاره قلیان قلهک - پوستتان - اجاره قلیان قلهک - آرایش سنگین دارید
پوشاندن جوش‌ها و جای آن‌ها روی پوست با انواع و اقسام پودرها و کرم‌پودرها، روش خوبی نیست زیرا این محصولات می‌توانند پوست شما را تحریک کرده و وضعیت جوشگاه‌ها را بدتر کنند. به گفته دکتر لی، استفاده از این روش‌ها برای مخفی کردن جوشگاه‌های روی پوست، یک نوع چهره معیوب ایجاد می‌کند. او می‌گوید: «از یک محصول آرایشی بدون چربی و غیرکومدوژن (غیرجوش‌زا) برای آرایش استفاده کنید تا آتش جوش‌ها را شعله‌ورتر نکنید.»

7- از یک نوع روش درمانی برای مدت طولانی استفاده می‌کنید
داشتن روش درمان منظم برای مبارزه با آکنه و مراقبت از پوست، اولین قدم بزرگی است که باید بردارید، اما اگر جای جوش و جوشگاه‌های - اجاره قلیان قلهک - به‌جامانده از جوش‌های قدیمی برایتان تبدیل - اجاره قلیان قلهک - به معضل شده، به متخصص پوست مراجعه کنید. درمان‌هایی مانند استفاده از دستگاه بلولایت (نور آبی) می‌تواند به از بین بردن باکتری‌های ایجادکننده آکنه در سطح پوست کمک کند. همچنین به گفته دکتر پاپانتونیو، پاک‌سازی ماهانه پوست می‌تواند به تمیز شدن عمقی پوست و کاهش احتمال - اجاره قلیان قلهک - ایجاد جوشگاه و جای جوش کمک کند.منبع: هفته نامه سلامت

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram