تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون درکه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00287.html

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۰

ابداع ماده پُر کردن دندان‌ با ماندگاری دو برابری

محققان دانشگاه اورگان موفق به ساخت یک ماده کامپوزیتی برای پُر کردن دندان شده‌اند که ماندگاری آنها دو برابر بیشتر از مواد استاندارد کنونی است.

قُل قُل: محققان دانشگاه اورگان موفق به - اجاره قلیون درکه - ساخت یک ماده کامپوزیتی برای پُر کردن دندان شده‌اند که ماندگاری آنها دو برابر بیشتر از مواد استاندارد کنونی است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، یکی از مهمترین گلایه‌های افرادی که دندانهایشان را پر - اجاره قلیون درکه - می کنند، دوام و ماندگاری پایین کامپوزیت‌های استانداردی است که توسط دندانپزشکها استفاده می‌شود. گاهی - اجاره قلیون درکه - به دلایل پزشکی مختلف،‌ مانند کاهش گلبول‌های سفید و ضعف سیستم ایمنی، مراجعه مداوم به دندان‌پزشک - اجاره قلیون درکه - توصیه نمی‌‌شود و به همین دلیل استفاده از مواد با ماندگاری بالا ضروری است.


به گزارش پایگاه خبری ساینتیفیک ریپورتز،محققان دانشگاه اورگان موفق به ساخت کامپوزیتی شده‌اند که نسبت به کامپوزیت‌های عادی دو برابر دوام بیشتری دارد. در ساخت این کامپوزیت از ترکیباتی استفاده شده است که به عنوان لایه محافظتی برای ساخت سپرهای ضربه‌گیر ماشین و عرشه‌های چوبی کشتی استفاده می‌شود و - اجاره قلیون درکه - البته ضرری برای سلامتی ندارد.


محققان علاوه بر این کامپوزیت، با استفاده از نوعی پلیمر به نام methacrylamides موفق به ساخت چسبی شده‌اند که نسبت به چسب‌های متداول استفاده شده در دندانپزشکی، 30 درصد قوی‌تر است و ترکیب آن با کامپوزیت جدید منجر به ماندگاری بیشتر - اجاره قلیون درکه - آن می‌شود. این - اجاره قلیون درکه - چسب نسبت به آنزیم‌های موجود در بزاق، انواع باکتری و آب مقاوم است.


بر اساس این گزارش، ماندگاری کامپوزیت‌های کنونی بین هفت تا 10 سال است. این کامپوزیت‌ها بر اثر فشار ناشی از جویدن با مواد غذایی سفت، به مرور ترک می - اجاره قلیون درکه - ‌خورند یا بین کامپوزیت و دندان حفره‌ای ایجاد می‌شود. همین حفره محل رشد باکتری هاست و به مرور ترمیم دندان را ضعیف‌تر می‌کند و حتی ممکن است به عفونت‌های بسیار جدی - اجاره قلیون درکه - منجر شود.


استفاده از کامپوزیت‌های ماندگار گزینه مناسبی برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه است.
نتایج این مطالعه در نشریه Scientific Reports منتشر شده است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram