تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00002.html

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۱

شامپو حاوی روغن آرگان، مو را پرپشت می کند؟

یک متخصص پوست و مو تاکید کرد: وجود برخی از روغن های گیاهی مثل روغن آرگان تاثیری بر رشد و ازدیاد مو نداشته و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

قُل قُل: یک متخصص پوست و مو تاکید کرد: وجود برخی از روغن های گیاهی - الو قلیان - مثل روغن آرگان تاثیری بر رشد و ازدیاد مو - الو قلیان - نداشته و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامت آنلاین، دکتر فرهاد معین, متخصص پوست و مو گفت: این روغن هایی مانند روغن آرگان اثری روی پوست و مو ندارند و بیشتر برای نرم کردن مو استفاده می شوند، یعنی تنها موهای خشک را یک مقدار نرم می کند.


آیا براستی این روغن ها با توجه به قیمت بالای آنها در شامپو وجود دارد؟

این موضوع - الو قلیان - بیشتر تبلیغاتی است و مقدار اندکی - الو قلیان - از این روغن ها در شامپو موجود است، در حدی که قیمت شامپو را بالا ببرد.


چرا افراد به موهای خود روغن می زنند؟

معین در مورد آنچه که در گذشته مرسوم بوده و افراد به - الو قلیان - موهای خود روغن می زدند - الو قلیان - ،افزود : اگر روغن به ساقه مو زده شود برای جلوگیری از موخوره موثر است، اما در رشد مو تاثیری ندارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram