تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان تختی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00076.html

۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۴

هشدار متخصصان انگلیسی درباره برخی کرم‌های روشن‌کننده

متخصصان انگلیسی در یک مطالعه جدید مدعی شدند برخی از انواع کرم‌های روشن‌کننده پوست که حاوی هیدروکینون هستند می‌توانند مانند مواد رنگبر عمل کنند و از همین رو باید از مصرف هر نوع از این کرم‌ها اجتناب کرد.

قُل قُل:متخصصان انگلیسی در - الو قلیان تختی - یک مطالعه جدید مدعی شدند برخی از انواع کرم‌های - الو قلیان تختی - روشن‌کننده پوست که حاوی هیدروکینون هستند می‌توانند مانند مواد رنگبر عمل کنند و از همین رو باید از مصرف هر نوع از این کرم‌ها اجتناب کرد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - الو قلیان تختی - به نقل از ایسنا، به تازگی مأموران استانداردهای تجاری انگلیس عرضه کرِم‌های روشن‌کننده از چندین برندِ شناخته شده در این کشور را توقیف کرده‌اند.


بسیاری از این کرم‌ها حاوی مواد - الو قلیان تختی - سفیدکننده "هیدروکینون" هستند و این کرم‌ها حتی می‌توانند حاوی جیوه نیز باشند.
بنیاد پوست انگلیس اعلام کرده است که افراد در صورت داشتن هر گونه نگرانی از پوست خود باید با پزشک متخصص مشورت کنند.
انجمن دولت‌های - الو قلیان تختی - محلی انگلیس که این هشدارها را صادر کرده، اعلام کرده است که این محصولات سمی و غیرقانونی در حال حاضر در حال فروش توسط خرده‌فروشان و فروش به صورت آنلاین بوده و با توجه به این که همیشه همه ترکیبات سازنده این کرم‌ها به درستی اعلام نمی‌شود، - الو قلیان تختی - می‌توانند سلامت مصرف‌کنندگان را به خطر بیاندازند.


هیدروکینون که انجمن دولت‌های محلی انگلیس آن را "معادل بیولوژیکی رنگبرها" دانسته است، می‌تواند لایه فوقانی پوست را از بین ببرد، خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش دهد و حتی باعث آسیب‌های کبدی و - الو قلیان تختی - کلیوی شود. جیوه نیز می‌تواند مشکلات بهداشتی مشابهی را ایجاد کند.
کرم‌های حاوی هیدروکینون، استروئیدها یا جیوه مگر در صورت تجویز پزشک به دلیل - الو قلیان تختی - عوارض جانبی احتمالی آن‌ها در انگلیس ممنوع هستند. از همین‌ - الو قلیان تختی - رو به تازگی انگلیس با توقیف بسیاری از این کرم‌ها در سراسر کشور با فروشنده‌های آن‌ها نیز برخورد کرده است.


یکی از متخصصان در این ارتباط اظهار داشته که بسیاری از این کرم‌های پوستیِ تجاری حاوی مواد ممنوعه بسیار خطرناک بوده و می‌توانند به سلامت افراد آسیب جدی وارد کنند، جای سوختگی دائمی را روی پوست افراد بر جای بگذارند - الو قلیان تختی - و حتی منجر به مرگ آن‌ها شوند، از - الو قلیان تختی - همین رو استفاده از هر نوع از این محصولات با هر قیمت و کیفیتی باید ممنوع شود.


این متخصص هشدار داده که مصرف کنندگان باید همیشه مواد تشکیل دهنده کرم‌های پوستی خود را بررسی کنند و نسبت به قیمت‌های - الو قلیان تختی - بسیار کمی که احتمالاً نشان دهنده تقلبی - الو قلیان تختی - بودن و مضر بودن محصول است، مشکوک باشند و هرگز از محصولات حاوی هیدروکینون استفاده نکنند. در صورتی که مواد تشکیل دهنده محصولی روی آن درج نشده بود نیز از استفاده - الو قلیان تختی - از آن باید جدا اجتناب شود.
بنا بر گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، این هشدارها در حالی مطرح شده که بر موضوع نگران کننده مضر بودن محصولات روشن‌کننده پوست برای سال‌هاست - الو قلیان تختی - که تاکید شده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram