تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00028.html

۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۳

چطور آکنه‌ها را از روی کمر محو کنیم؟

آکنه‌های روی کمر، شاید به اندازه جوش‌های صورتتان به چشم نیایند، اما اغلب دردناک و آزاردهنده هستند.

قُل قُل: آکنه‌های روی کمر، شاید به اندازه جوش‌های صورتتان به چشم نیایند، اما اغلب دردناک - الو قلیان دولت - و آزاردهنده هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از هفته نامه آتیه نو، از نظر متخصصان طب سنتی، با مزاج‌شناسی و درمان‌های سنتی می‌توان از بیرون زدن آکنه‌های بیشتر جلوگیری کرد و از نظر پزشکان هم آکنه‌های کمر ممکن است به شما در مورد کارکرد نامناسب یکی از اعضای بدنتان خبر - الو قلیان دولت - دهند. با این وجود، جوش‌هایی که روی کتف‌ها و کمر شما سبز می‌شوند، همیشه از بیماری‌های جدی ناشی نمی‌شوند و گاهی تنها با ایجاد تغییرات کوچکی در سبک زندگی‌تان، می‌توانید برای همیشه از آن‌ها خلاص شوید.


لباستان را عوض کنید
لباسی که انتخاب کرده‌اید، بیشتر از هر چیزی بر بروز این آکنه‌ها تاثیر می‌گذارد. لباس‌های تنگ، لباس‌های ورزشی که روی پوستتان می‌چسبند و عرق را حبس می‌کنند و لباس‌هایی که پلی‌استر و الیاف مصنوعی بیشتری دارند، احتمال بروز آکنه را بیشتر می‌کنند.

بعد از ورزش دوش بگیرید
می‌دانیم که چند - الو قلیان دولت - بار شامپوکردن مو یا استفاده از شوینده‌های پوست برایتان مفید نیست، اما اگر نمی‌خواهید آکنه‌های بیشتری روی کمرتان پیدا شود، بعد از ساعت‌های طولانی کار یا بعد از ورزش، دوش بگیرید. نیازی به استفاده از شوینده‌ها ندارید. کافی است بدنتان را با آب بشویید و ذرات عرق را از روی پوستتان پاک کنید.
- الو قلیان دولت -
به کمرتان روغن نزنید
روغن‌های مخصوص پوست و لوسیون‌های چرب را - الو قلیان دولت - به نواحی که با آکنه درگیر هستند نزنید. این قسمت‌ها به چربی خارجی کمتری نیاز دارند. پس تصور نکنید که پوست کمر هم به اندازه دست و صورت شما به چرب یا حتی مرطوب‌شدن نیاز - الو قلیان دولت - دارد.

لیفتان را در آفتاب، خشک کنید
اگر پوست بدنتان - الو قلیان دولت - را - الو قلیان دولت - با لیف می‌شویید، حتما بعد از شست‌وشو بدنتان، آن را در معرض نور آفتاب و هوای مستقیم قرار دهید. - الو قلیان دولت - گذشته از این، لیف حمام‌تان را زود - الو قلیان دولت - به زود عوض کنید. رشد - الو قلیان دولت - قارچ‌ها و باکتری‌ها - الو قلیان دولت - روی لیف خیس شما، یکی - الو قلیان دولت - دیگر از دلایل بروز آکنه است.

موهایتان را بالا جمع کنید
وقتی موهای بلندتان ساعت‌ها پشت کمرتان قرار می‌گیرند، احتمال تعریق بیشتر و رشد باکتری‌ها را روی پوست کمرتان - الو قلیان دولت - بالا می‌برند. اگر موهای بلندی دارید، سعی کنید آن‌ها را به سمت بالا جمع کنید تا پوست کمترتان کمتر با آکنه درگیر شود.

دوش نمک بگیرید
شاید بد نباشد هر از گاهی در وان حمامتان، نمک حمام بریزید و برای ۲۰ دقیقه در آب ترکیب‌شده با این نمک مخصوص، دراز بکشید. این کار - الو قلیان دولت - به پاک‌سازی پوستتان کمک کرده و حتی آرامشتان را هم بیشتر می‌کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram