تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان سراج


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00055.html

۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۰

بی‌خیال زیبایی شوید و با دندان‌های لکه‌دارتان بسازید

حتی اگر میانه‌ای با دندان‌پزشکی نداشته باشید و با درد دندان‌هایتان بسازید، بعید نیست که خیال سرزدن به مطب یک دندان‌پزشک و تلاش برای داشتن دندان‌هایی صاف و سفید به سرتان زده باشد.

قُل قُل: حتی اگر میانه‌ای با دندان‌پزشکی نداشته باشید و با درد دندان‌هایتان بسازید، بعید نیست که خیال سرزدن به مطب یک دندان‌پزشک و تلاش برای داشتن دندان‌هایی صاف و سفید به - الو قلیان سراج - سرتان زده باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از هفته نامه - الو قلیان سراج - آتیه نو، سفیدکردن دندان‌ها، این - الو قلیان سراج - روزها به یکی - الو قلیان سراج - از خدمات پولساز در حوزه دندان‌پزشکی تبدیل شده و به گفته متخصصان، روشن‌کردن رنگ دندان‌ها نه‌تنها کمکی به سالم ماندنشان نمی‌کند، بلکه احتمال آسیب‌دیدن دندان‌ها را هم بالا می‌برد. با - الو قلیان سراج - توجه به آمارهای ارائه‌شده از سوی بی‌بی‌سی، بین ۱۸ تا ۲۵ درصد افراد از رنگ دندان‌‎‏هایشان ناراضی هستند.

اما متخصصان معتقدند که سفیدی دندان، به - الو قلیان سراج - جنس آن بستگی دارد و نمی‌توان رنگ دندان را به‌عنوان نشانه‌ای برای سالم بودن یا نبودن آن در نظر گرفت. سن، جنسیت، ژنتیک و الگوی تغذیه، بیشتر از هر عامل دیگری رنگ دندان‌ها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند.


چرا دندان‌هایم زرد شده‌اند
لکه‌های زرد روی دندان‌های شما، ممکن است به‌خاطر - الو قلیان سراج - الگوی خاص تغذیه‌تان ایجاد شده باشند، اگر زیاد چای و قهوه می‌نوشید یا اینکه سس گوجه همراه همیشگی غذای‌تان است، احتمالا دندان‌هایی زرد دارید. با این وجود، - الو قلیان سراج - نشستن چنین جرمی روی دندان‌ها، نشانه - الو قلیان سراج - ناسالم بودنشان نیست.


این جرم‌ها ممکن است از دندانتان محافظت کنند
در قسمت انتهایی دندان‌های شما و نزدیک لثه‌هایتان حاشیه تیره رنگی ایجاد شده؟ این لکه‌های سیاه می‌توانند از دندان‌هایتان در برابر پوسیدگی محافظت کنند. همین دلیل کافی است تا بدون تجویز پزشک متخصص و تنها به بهانه داشتن لبخندی زیبا، به فکر پاک‌کردن جرم دندان‌هایتان نیفتید.


این سفیدی پایدار نیست
سفیدکردن دندان‌ها ممکن است شما را زیباتر کند، اما این زیبایی پایدار نیست. مصرف غذاها و نوشیدنی‌های مختلف و گذشت زمان، بار دیگر به دندان‌های شما رنگ خواهد داد. پس اگر یک بار دندان‌هایتان را سفید کردید، باید انتظار دوباره وقت گرفتن از یک دندان‌پزشک در سال‌های بعد را هم داشته باشید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram