تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان شهرآرا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00244.html

۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۴

هر ۳ سال یک دندان پوسیده به دهان ایرانیان اضافه می‌شود

رییس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت با بیان اینکه هر کودک ۱۲ ساله ایرانی دو دندان پوسیده دارد، گفت: در حال حاضر ۶۰ درصد از دانش‌آموزان پایه ششم کشور خدمات مربوط به برنامه دهان و دندان عاری از پوسیدگی را دریافت کرده‌اند.

قُل قُل:رییس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت با بیان اینکه هر کودک ۱۲ ساله ایرانی دو دندان پوسیده دارد، گفت: در حال حاضر ۶۰ درصد از دانش‌آموزان پایه ششم کشور خدمات مربوط به برنامه دهان و دندان عاری از پوسیدگی را دریافت کرده‌اند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،دکتر محمد صمدزاده با اشاره به اقدامات و برنامه‌های وزارت بهداشت برای بهبود وضعیت بهداشت دهان و دندان ایرانیان اظهارکرد: مهم‌ترین برنامه‌ای که ما در حوزه دفتر دهان و دندان داریم، طرح ارتقای بهداشت دهان و دندان دانش‌آموزان است که چندین سال است که در سطح کشور آغاز شده است.


دهان ۶۰ درصد از دانش‌آموزان پایه ششم عاری از پوسیدگی شد

وی افزود: در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ علاوه بر اقدامات پیشگیری و غربالگری که قبلا انجام شده،‌ برنامه جدیدی را با عنوان «دهان و دندان عاری از پوسیدگی» آغاز کردیم که بر اساس آن دانش‌آموزان - الو قلیان شهرآرا - پایه ششم که جمعیتی بالغ بر یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در سطح کشور هستند را پوشش می‌دهد. هدف‌مان از انتخاب این جامعه مخاطب این بود که دانش‌آموزان پایه ششم سال آخری است که در مدرسه حضور دارند و از سال بعد از دسترس ما خارج می‌شوند بنابراین این برنامه خاص را برای این گروه آغاز کردیم که بر اساس آن این دانش‌آموزان شناسایی، معاینه و غربالگری شده‌اند و نیازهای درمانی‌شان ثبت می‌شود.

صمدزاده با بیان اینکه بعد از ثبت نیازهای درمانی دانش‌آموزان پایه ششم، آنها را درمان می‌کنیم،گفت: دهان و دندان - الو قلیان شهرآرا - عاری از پوسیدگی به این معناست که افراد دندان عفونی یا پوسیده‌ای - الو قلیان شهرآرا - نداشته باشند. - الو قلیان شهرآرا - خوشبختانه در حال حاضر برای نزدیک به ۶۰ درصد دانش‌آموزان - الو قلیان شهرآرا - پایه ششم ارائه خدمت انجام شده - الو قلیان شهرآرا - است.

وی تاکید کرد که این خدمات در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و مناطق محروم به صورت رایگان ارایه می‌شود که اقدامی بزرگ است و امیدوارم که بتوانیم تا پایان سال تحصیلی و حتی تا پایان تابستان امسال جمعیت درمان شده را به ۸۰ درصد برسانیم.

صمدزاده با بیان اینکه مقاطع قبل از ششم هم وقتی به پایه ششم برسند، این خدمات را دریافت خواهند کرد، گفت: جمعیت دانش‌آموزی ما حدود 7 میلیون نفر و نیاز درمانی‌شان زیاد است. از طرفی هزینه‌های اقدامات درمانی در حوزه دندان‌پزشکی بسیار بالاست بنابراین امیدواریم بتوانیم منابع مورد نیاز را - الو قلیان شهرآرا - تامین کنیم تا جمعیت بیشتری را در این حوزه تحت پوشش قرار دهیم.


هر کودک ۱۲ ساله ایرانی دو دندان پوسیده دارد

وی با بیان اینکه شاخص پوسیدگی دندان در دانش‌آموزان - الو قلیان شهرآرا - ۱۲ ساله ایرانی قبلا ۲.۰۹ بود، اظهارکرد: در حال حاضر این شاخص به ۱.۸۴ کاهش یافته است. طبق این شاخص می‌توان گفت که هر کودک ۱۲ ساله ایرانی دو دندان پوسیده دارد. هر چه سن بالاتر رود، شاخص پوسیدگی دندان هم افزایش می‌یابد به‌طوری که - الو قلیان شهرآرا - در گروه سنی ۳۵ تا ۴۵ سال این شاخص ۱۳.۲ می‌رسد. می‌توان گفت که تقریبا هر سه سال یک واحد تعداد دندان‌های پوسیده بیشتر می‌شود. یعنی هر سه سال، یک دندان - الو قلیان شهرآرا - پوسیده به تعداد دندان‌های پوسیده اضافه می‌شود.

صمدزاده درباره اقدامات وزارت بهداشت برای بهداشت دهان و دندان بزرگسالان گفت: برنامه‌ریزی ما این است که برای گروه‌هایی که پیشگیری بیشترین تاثیرگذاری در آنها را دارد بتوانیم با توجه به - الو قلیان شهرآرا - محدودیت منابع اقدام کنیم. در نتیجه منابع‌مان را برای گروه سنی زیر ۱۴ سال، مادران باردار و شیرده تخصیص دادیم و - الو قلیان شهرآرا - این افراد گروه هدف‌مان - الو قلیان شهرآرا - هستند. حال اگر منابع‌مان توسعه - الو قلیان شهرآرا - یافت می‌توانیم خدمات‌مان رابه گروه‌های سنی دیگر هم ارائه دهیم.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram