تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان فاطمی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00208.html

۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۰

خطرات استفاده از لاک های ژله ای

متخصصان پوست با هشدار نسبت به خطرات استفاده از لاک های ژله ای اعلام کردند که استفاده از این لاک ها، می تواند خطراتی را مانند ابتلا به عفونت، پیری پوست و سرطان پوست به دنبال داشته باشد.

قُل قُل: متخصصان پوست با هشدار نسبت به خطرات استفاده از لاک های ژله ای اعلام کردند که استفاده از این لاک ها، می تواند خطراتی را مانند ابتلا به عفونت، پیری پوست و سرطان پوست به دنبال داشته باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،لاک های ژله ای فوایدی نسبت به لاک های معمول دارند و آن - الو قلیان فاطمی - این است که براق هستند، پوسته پوسته نمی شوند - الو قلیان فاطمی - و دوام بیشتری - الو قلیان فاطمی - نسبت به لاک های معمولی دارند؛ لاک های - الو قلیان فاطمی - ژله ای بطور معمول تا یک ماه دوام - الو قلیان فاطمی - می یابند.


اما مطالعات انجام شده بر روی لاک های ژله ای نشان - الو قلیان فاطمی - داده است که استفاده از این لاک ها خطراتی نیز به دنبال دارند که از جمله آنها می توان به خطر ابتلا به عفونت، پیری پوست و سرطان پوست اشاره کرد.


با این حال تعداد مطالعات انجام شده بر روی این لاک ها کم است و علت آن نیز تا اندازه زیادی به دلیل روش های - الو قلیان فاطمی - مختلف زدن این لاک ها در - الو قلیان فاطمی - آرایشگاهای - الو قلیان فاطمی - مختلف - الو قلیان فاطمی - است.


لاک های ژله ای بر روی ناخن با استفاده از لامپ های ال.ایی.دی خشک می شوند؛ این لامپ ها اشعه های یو.وی.ای (UVA) منتشر می کنند.
اشعه های یو.وی.بی (UVB)می توانند همانند نور خورشید باعث سوختگی شوند اما اشعه UVA به نوعی باعث پیری و آسیب پوستی و ابتلا به سرطان می شود.
اما محققان خاطر نشان کردند که اطلاعات آنها در زمینه خطر ابتلا به سرطان پوست بر - الو قلیان فاطمی - اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید است نه قرار گرفتن در معرض لامپ های ال.ایی.دی که در فاصله های زمانی مختلف یکبار در سال، یک بار در طول زندگی، یک بار در ماه و یا دو هفته ای یکبار در معرض پوست دست قرار می گیرند.
آنها همچنین متذکر شدند که ارائه - الو قلیان فاطمی - اطلاعات دقیق در مورد اندازه خطر استفاده از لاک های ژله ای به دلیل روش های مختلف استفاده از این لاک ها در آرایشگاه های مختلف و متفاوت بودن فاصله زمانی استفاده از این ژل ها میسر - الو قلیان فاطمی - نیست.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram