تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان پاستور


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00345.html

۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۴

به چه دلیل نباید از رنگ مو زیاد استفاده کنیم؟

پوست و بدن هر فردی با فرد دیگر متفاوت است. در مورد موی سر هم همینطور است ممکن است موی یک فرد چرب و موی سر دیگری، خشک باشد.

قُل قُل: پوست و بدن هر فردی با فرد دیگر متفاوت است. در مورد موی سر هم همینطور است ممکن است موی یک فرد چرب و موی سر دیگری، خشک باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از نبض - الو قلیان پاستور - ما، در استفاده از رنگ مو هم معمولا این عامل در نظر گرفته می شود تا رنگ موی مناسب انتخاب شده و باعث ریزش مو و مشکلات دیگر نشود.

سوال این است که آیا رنگ مو برای مو، - الو قلیان پاستور - ضرر داشته و باعث آسیب به مو و پوست سر می شود یا خیر! به طور کلی باید گفت که رنگ مو در انواع مختلفی وجود دارد که برخی شیمیایی و برخی گیاهی هستند.

به طور قطع، رنگ موهای شیمایی نسبت به رنگ موهای گیاهی، ممکن است برای مو و پوست، عوارضی به همراه داشته باشند. به خصوص اگر، رنگ مو از کیفیت پایینی برخوردار باشد.

بنابراین، توصیه می شود که از رنگ مو کمتر استفاده کنید. برخی از این دلایل، عبارتند از:

یک رنگ موی بی کیفیت، می تواند موجب خشک شدن و شکنندگی مو شود که در نهایت منجر به ریزش مو - الو قلیان پاستور - می شود. بنابراین در انتخاب رنگ مو باید دقت لازم انجام شود.

هر چند، توصیه می شود که برای سلامت مو و پوست خود، بهتر است کمتر سراغ رنگ مو های شیمیایی بروید و در صورت استفاده، موهای خود را به طور مرتب رنگ نکنید.

زیرا رنگ کردن مداوم موها، سبب آسیب رسانی به مو و خشک شدن آن ها می شود و علاوه بر این، مواد شیمیایی موجود در رنگ مو، عوارض زیادی برای بدن دارند.

از آنجا - الو قلیان پاستور - که رنگ - الو قلیان پاستور - مو، حاوی مواد شیمایی است، می تواند باعث خشکی موها و شکندگی بیش از حد آن شود. به همین دلیل بهتر است که در صورت استفاده از رنگ مو، همیشه از شامپو مرطوب کننده استفاده کنید تا میزان خشکی مو، کاهش پیدا - الو قلیان پاستور - کند.

ریزش مو

گاهی اوقات، افراد دچار ریزش مو می شوند که این ریزش مو، می تواند دلایل زیادی داشته باشد. در این مواقع، برای کاهش و جلوگیری از ریزش مو، بهتر است که از رنگ مو استفاده نکنید زیرا ممکن است پوست و موی سر شما به رنگ های شیمیایی واکنش و حساسیت داشته باشد.

البته ریزش مو به عوامل دیگری مانند مشکلات تیروئید، کم خونی و دیگر مشکلات پزشکی هم مرتبط است. به همین دلیل، بهتر است در این موارد، به پزشک مراجعه - الو قلیان پاستور - کنید.

خطر ابتلا - الو قلیان پاستور - به سرطان

تحقیقات زیادی در مورد استفاده از رنگ مو و خطر ابتلا به - الو قلیان پاستور - سرطان، انجام گرفته است.

آژانس بین - الو قلیان پاستور - المللی تحقیقات سرطان عنوان کرده است که اساسا، رنگ مو، در رده عناصر سرطان زایی طبقه بندی نشده اند اما بر اساس شواهد موجود مشخص - الو قلیان پاستور - شده است - الو قلیان پاستور - که با سرطان مثانه و دیگر سرطان پوست، مرتبط است.

البته این موضوع کلیت نداشته و خطر ابتلا به سرطان با استفاده از رنگ مو، ثابت نشده است. به هرحال توصیه می شود که در استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی و رنگ موهای شیمیایی، احتیاط کنید.

حساسیت به رنگ مو

برخی از مواد موجود در آن می تواند، در درصد کمی از افراد، واکنش های آلرژیک ، ایجاد کند. گاهی اوقات ، در برخی از رنگ موها، ماده ای وجود دارد که می تواند با رنگ - الو قلیان پاستور - پراکسید در رنگ شیمیایی واکنش می دهد.

آلرژی می تواند باعث بروز خارش و قرمزی در اطراف ریشه - الو قلیان پاستور - مو ، تورم و در بعضی موارد هم، سوزش های شدید پوستی شود. ساده ترین راه برای جلوگیری از - الو قلیان پاستور - واکنش های آلرژیک، این است که - الو قلیان پاستور - پیش - الو قلیان پاستور - از رنگ کردن مو، تست کوچکی - الو قلیان پاستور - روی پوست انجام شود.

آلرژی

استفاده از رنگ مو می تواند باعث ایجاد حساسیت در برخی از افراد شود.

به عنوان مثال، افرادی که به گلوتن حساسیت دارند، باید هنگام استفاده از رنگ مو مراقب باشند؛ زیرا برخی از آن ها - الو قلیان پاستور - حاوی گلوتن هستند لازم نیست که حساسیت های مرتبط با گلوتن فقط در صورت مصرف آن اتفاق بیفتد.

تغییر رنگ - الو قلیان پاستور - پوست

به علت استفاده از رنگ موهای مختلف، احتمال تغییر - الو قلیان پاستور - رنگ پوست وجود دارد. پوست شما از پروتئین کراتینیزه ساخته شده است که رنگ مو می تواند در لایه های آن، تغییر رنگ ایجاد کند.

خشکی و شکنندگی مو

یکی از عوارض جانبی رنگ - الو قلیان پاستور - مو که اکثر افراد با آن، مواجه هستند، خشکی و شکنندگی موها، پس از استفاده از رنگ مو است.

خطر ابتلا به سرطان

مواد شیمیایی موجود در رنگ مو با افزایش خطر ابتلا به سرطان همراه است. البته استفاده مکرر از رنگ مو ممکن است سبب افزایش این خطر شود.

ایجاد زخم

ایجاد زخم، یکی دیگر از عوارض جانبی استفاده از رنگ - الو قلیان پاستور - مو است که ممکن است به دلیل مواد شیمیایی موجود در رنگ مو باشد.

شما می توانید با کمی دقت در انتخاب رنگ مو و پرهیز از استفاده مداوم از رنگ مو، عوارض جانبی آن را کاهش دهید.

سوزش پوست یکی از عوارض جانبی رایج استفاده از رنگ مو است.

رنگ مو و حساسیت پوستی

برخی از نشانه های تحریک پوستی - الو قلیان پاستور - شامل، خارش، قرمزی، سوزش، زخم، ناراحتی و غیره هستند.

برای کاهش خطرات موارد زیر را در نظر بگیرید:

– بهتر است که قبل و بعد از رنگ کردن مو، از یک ماسک مو مناسب و تقویت کننده استفاده کنید.

– قبل از خشک کردن مو، از یک دستگاه تهویه ی مرطوب استفاده کنید و مراقب باشید که موهایتان بیش از حد خشک نشود.

– از مکمل های حاوی بیوتین و ویتامین A استفاده کنید.

– در انتخاب رنگ - الو قلیان پاستور - مو دقت کرده و رنگ موی بی کیفیت و غیر استاندارد را استفاده نکنید.

– پس از رنگ کردن مو، موها را با آب سرد بشویید تا رنگ مو - الو قلیان پاستور - کاملا از موها و - الو قلیان پاستور - پوست برداشته شود.

– مدت زمان ماندن رنگ مو روی سر، نباید از زمان تعیین - الو قلیان پاستور - شده بیشتر باشد.

– در هنگام رنگ کردن مو، حتما دستکش به دست کنید.

– رنگ های مختلف را با هم مخلوط نکنید زیرا ممکن است ترکیبات شیمیایی خطرناکی به وجود آورد.

– رنگ موی خود را به طور مرتب عوض نکنید.

– پس از رنگ کردن مو، از یک تقویت کننده مناسب برای مو استفاده کنید.

کدام رنگ موها - الو قلیان پاستور - خطرات بیشتری دارد؟

بسیاری از رنگ ها ممکن است بی کیفیت بوده و یا حاوی مواد شیمیایی مضر برای پوست و مو باشند. همچنین، برخی از رنگ مو ها حاوی ماده تولوئن هستند که ممکن است با با نقص های زایمان، از دست دادن بارداری و واکنش های آلرژیک، همراه باشد.

برخی از رنگ مو ها هم حاوی رزورسینول هستند که، نوعی ماده شیمیایی و - الو قلیان پاستور - مرتبط با اختلال غدد درون ریز هستند، به این معنی که عملکرد طبیعی بدن را تحت تاثیر قرار می دهد.

علاوه براین، سرب، یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده موجود در رنگ مو است که نوعی - الو قلیان پاستور - ماده سمی است.

از میان رنگ موهای موجود در بازار، برخی از آن ها که حاوی مواد شیمیایی مضری مانند هیدانتوین، متیلیستیزیلاینون و عطر هستند، می توانند خطرات بیشتری برای ما داشته باشند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram