تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون تجریش


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00105.html

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۸

علل ریزش مو در خانم‌ها

ریزش مو مشكل شایعی است كه تقریبا زن و مرد نمی‌شناسد و به دلایل مختلفی ممكن است هم در خانم‌ها و هم آقایان مشاهده شود؛ دلایلی چون بارداری و تغییرات هورمونی در خانم‌ها از عمده دلایلی است كه می‌تواند ریزش مو را در آنها رقم بزند. برای آشنایی بیشتر با انواع عوامل موثر ریزش مو در خانم‌ها و درمان‌های آن، دكتر منصور نصیری‌كاشانی به نكاتی در این مورد اشاره‌می‌كند.

قُل قُل-*دكتر منصور نصیری‌كاشانی: ریزش مو مشكل شایعی است كه تقریبا زن و مرد نمی‌شناسد و به دلایل مختلفی ممكن است هم در خانم‌ها و هم آقایان مشاهده شود؛ دلایلی چون بارداری و تغییرات هورمونی در خانم‌ها از عمده دلایلی است كه می‌تواند ریزش مو را در آنها رقم بزند. برای آشنایی بیشتر با انواع عوامل موثر ریزش مو در خانم‌ها - الو قلیون تجریش - و درمان‌های آن، دكتر منصور نصیری‌كاشانی به نكاتی در این مورد اشاره‌می‌كند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم ،ریزش مو در خانم‌ها دارای اشتراكاتی با ریزش مو در آقایان است و تفاوت‌هایی نیز نسبت به آنها دارد.یكی از ریزش - الو قلیون تجریش - موهای مشترك با آقایان، «ریزش موی ناحیه‌ای» است - الو قلیون تجریش - كه بیشتر به شكل سكه ایجاد می‌شود و در مواردی كه فرد مبتلا به حساسیت‌های سرشتی بوده، این موارد تشدید می‌شود.

این نوع ریزش مو، گاهی با مشكلات تیروئیدی مانند تیروئیدیت یا كم‌كاری‌ها و پركاری‌های تیروئید همراه است. فرد در فرم‌هایی از ریزش موی سكه‌ای ممكن است تنها در نقطه‌ای دچار ریزش كامل مو نشود بلكه موها به‌طور پراكنده ریزش می‌كند. این نوع ریزش مو گاه - الو قلیون تجریش - با ریزش موی - الو قلیون تجریش - ارثی اشتباه گرفته می‌شود.


فرم‌های دیگری از این نوع ریزش مو هستند كه با تظاهرات شدیدتری خود را نشان می‌دهد؛ مانند نوعی ریزش مو كه اطراف موی سر را درگیر می‌كند و بسیار مقاوم به درمان است. نوع دیگر ریزش مو به شكلی است كه تمام موهای سر را می‌گیرد و در نوع - الو قلیون تجریش - شدیدتر، تمام موها را دربر می‌گیرد. به‌طوری كه ممكن است تمام موهای مژه، ابرو و موهای بدن را هم شامل شود. - الو قلیون تجریش - این نوع ریزش مو - الو قلیون تجریش - معمولا به انواع درمان‌ها مقاوم است و عودهای مكرر دارد؛ به نوعی - الو قلیون تجریش - كه بعضی از - الو قلیون تجریش - آنها باعث ریزش موی دائمی می‌شود.


ریزش مو یا طاسی ارثی در خانم‌ها با آنچه بیشتر در آقایان مشاهده می‌كنیم، متفاوت است؛ به طوری كه هم در بالا و هم پشت سر، موها شروع به ریزش می‌كند و فرد دچار كم‌مویی می‌شود. - الو قلیون تجریش - نوع دیگری از ریزش مو، به دنبال استرس‌ها، بیماری‌های تب‌دار، اعمال جراحی‌ و معمولا بین دو تا چهار ماه بعد از این حالات اتفاق می‌افتد و موها وارد مرحله ریزش سریع و وسیع‌تر می‌شود؛ - الو قلیون تجریش - به طوری كه گاهی تا بیش از 50 درصد موها می‌ریزد.


بارداری، شیردهی و ریزش مو
شیردهی ارتباطی با ریزش مو در خانم‌ها ندارد و نمی‌توان آن را عاملی برای از دست دادن موها دانست؛ بلكه باید دلایل دیگری را جست‌وجو كرد. از آنجا كه ریزش موی ناشی از تغییرات هورمونی باید تا یك سال از بین رود، اگر خانمی بعد از یك سال هنوز ریزش مو دارد، باید به دنبال علل دیگری برای ریزش مو باشد.


در این قبیل خانم‌ها ممكن است مشكلات هورمونی هنوز هم وجود داشته باشد. برای مثال، در كسانی كه در دوران زایمان مبتلا به سندرم «شیهان» شده‌اند، ریزش مو ممكن است حتی بعد - الو قلیون تجریش - از یك‌ سال هم ادامه پیدا كند اما همچنان علتش شیردهی نیست. در این بیماری، ایسكمی (فشار روی شریان فوقانی) در هیپوفیز به وجود آمده و غده هیپوفیز آنها به طور كامل دچار كم‌كاری می‌شود.


تغییرات هورمونی در بارداری
در دوران بارداری - الو قلیون تجریش - برخلاف آنچه تصور می‌شود، موها وضعیت خوبی پیدا می‌كند و حتی كسانی كه دچار كم‌مویی ارثی هستند، در زمان بارداری رشد موهای خوبی پیدا كرده و حتی پرمو می‌شوند. در این حالت، موهایی كه به طور معمول باید وارد مرحله ریزش شوند، در حالت طبیعی باقی - الو قلیون تجریش - مانده و تقریبا ریزش مو در آنها قطع می‌شود.


در دوران بارداری هورمون‌ها شرایطی پیدا می‌كنند كه وضعیت بدن فرد برای حفظ و رشد جنین مناسب شود، اما بعد از زایمان، كسانی كه ریزش موی ارثی داشتند، - الو قلیون تجریش - ریزش موی شدیدتری را نسبت به دیگران تجربه می‌كنند تا موها به حالت قبل برگردد.


بنابراین، خانمی كه پیش از بارداری برای كاهش ریزش مو از داروی «ماینوكسیدیل» استفاده - الو قلیون تجریش - می‌كرد، در دوران بارداری لزومی به مصرف - الو قلیون تجریش - دارو ندارد، اما - الو قلیون تجریش - بعد از زایمان، بار دیگر نیاز به مصرف - الو قلیون تجریش - این دارو پیدا می‌كند.


این دارو یكی از درمان‌های اصلی برای تحریك رشد مجدد موها و جلوگیری از ریزش مو است. - الو قلیون تجریش - حتی افرادی كه - الو قلیون تجریش - مبتلا به سرطان بوده و تحت رادیوتراپی و شیمی‌درمانی قرار دارند و دچار ریزش مو می‌شوند، می‌توانند از این دارو استفاده کنند.


داروی ماینوكسیدیل - الو قلیون تجریش - یك داروی بدون نسخه - الو قلیون تجریش - (OTC) است. اما - الو قلیون تجریش - معنایش این نیست كه هر فردی دچار ریزش مو می‌شود، این دارو را تهیه و مصرف كند. - الو قلیون تجریش - بلكه باید با مراجعه به پزشك ابتدا علت ریزش مو را معلوم كرد.


یائسگی و ریزش مو
به دلیل كاهش هورمون‌های زنانه بعد از دوران یائسگی، غلبه هورمون‌های مردانه در - الو قلیون تجریش - بدن به‌وجود می‌آید و این - الو قلیون تجریش - موجب ریزش و كاهش مو می‌شود. در این موارد ممكن - الو قلیون تجریش - است - الو قلیون تجریش - استفاده از داروهای آندروژن به بیمار كمك كند كه ریزش مو كاهش یابد.

برای درمان این وضعیت یا با داروهایی، مانع از ترشح هورمون‌های مردانه می‌شوند یا با داروهای پایین‌آورنده هورمون‌های مردانه آنها را درمان می‌كنند. در این مورد هم داروی ماینوكسیدیل می‌تواند به تحریك رشد مو كمك كند.


اختلالات تیروئیدی
كم‌كاری و پركاری تیروئید هم از عللی هستند كه همیشه جزو بررسی‌های ریزش مو قرار می‌گیرند. در مواردی، ریزش مو ممكن است به دلیل التهاب غده تیروئید ایجاد شود كه ممكن است كم‌كار یا پركار هم نباشد، اما آنتی‌بادی‌هایی علیه تیروئید می‌سازد كه تیروئید را دچار التهابی دائمی می‌كند و ممكن است منجر به ریزش شود.


درمان‌های تغذیه‌ای ریزش مو
درمان ریزش مو به طور اصولی باید تحت نظر پزشك صورت گیرد و پزشك طبق شرایط بیمار و بیماری زمینه‌ای احتمالی كه دارد، برای فرد دارو تجویز می‌كند. در میان - الو قلیون تجریش - درمان‌ها، درمان‌های تغذیه‌ای و ریزمغذی‌ها با این كه در كاهش ریزش مو ثأثیر دارند، اما اثر آنها خیلی اساسی نیست.

شاید كمبودهای ویتامین D كه این روزها خیلی پر سروصدا شده، در ریزش مو تأثیرگذار باشد. عده‌ای تأثیر مصرف «روی» را در درمان ریزش مو مؤثر می‌دانند، در صورتی كه مصرف آهن به‌ویژه در خانم‌ها تأثیر بیشتری روی كاهش ریزش مو دارد.

از آنجا كه می‌توان گفت حدود 50 درصد خانم‌ها
فقر آهن دارند، بنابراین اهمیت جبران این مشكل می‌تواند مشكل را برطرف كند. از این‌رو، به خانم‌ها توصیه می‌كنیم ماهانه ده تا 15 روز از مكمل‌های آهن استفاده كنند. جز در مواردی كه فرد مبتلا به بیماری تالاسمی است و با توجه به ذخیره بالای آهن كه در بدن آنها وجود دارد، تجمع آهن زیاد در طحال آنها می‌تواند مشكل‌آفرین شود.

در عین حال، بعضی موادغذایی مانند پروتئین‌ها كه برای جلوگیری از ریزش مو مؤثرند، در حبوبات و - الو قلیون تجریش - غلات مانند عدس و - الو قلیون تجریش - لوبیا به وفور یافت می‌شود كه به رشد مو كمك می‌كند.


ژلاتین و آلبومین مانند سفیده تخم‌مرغ یا ژله‌ای‌شدن آب گوشت وقتی كه سرد می‌شود سرشار از پروتئین بوده و به رشد مو كمك می‌كند. جنس موهای ما تماما پروتئین است و این پروتئین از جنس كراتین است كه خوردن این قبیل موادغذایی در كنار داروها می‌تواند به عنوان مكمل غذایی
رشد موها را تقویت كنند.

*متخصص پوست و مو

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram