تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون تختی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00075.html

۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۵

ماده پرکننده دندانی که سرطان به جانتان می‌اندازد/ بیش از ۵ دندان پر شده با آمالگام در دهان خطرناک است

سلامت نیوز:یک جراح دندانپزشک درباره مضرات، فواید و کاربرد‌های انواع پر کننده‌های دندانی توضیح داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،بهزاد غریب زاده جراح دندانپزشک درباره پر کردن دندان و عوارض آن اظهار کرد: پرکننده های دندان‌ها خواص، فواید و...

قُل قُل:یک جراح دندانپزشک درباره مضرات، فواید و کاربرد‌های انواع پر کننده‌های دندانی توضیح داد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه - الو قلیون تختی - خبرنگاران جوان ،بهزاد غریب زاده جراح دندانپزشک درباره پر کردن دندان و عوارض آن اظهار کرد: پرکننده های دندان‌ها خواص، فواید و ضررهایی دارند، آمالگام یکی از مواد پرکننده دندانی است که به صورت ترکیبات جیوه‌ای و ملغمه ای از پودر فلزات وجود دارد و اگر این مواد ملغمه ای به صورت جیوه آزاد شود، به تنهایی عاملی خطرناکی خواهد بود .


وی در ادامه افزود: ترکیب جیوه و فلزات دیگر نمی تواند برای فرد و طبیعت ضرری داشته باشد، آمالگام به مواد نقره‌ای هم معروف است. البته نباید در - الو قلیون تختی - دهان بیش از 5 عدد آمالگام وجود داشته باشد. دلایلی که برای این موضوع وجود - الو قلیون تختی - دارد این است که مواد فلزی داخل آمالگام نقش گیرنده امواج را دارند، افزون بر آمالگام - الو قلیون تختی - ایمپلنت‌هایی که در دهان به کار می‌روند هم نقش گیرنده امواج برای فرد را بازی می کنند و امواجی را - الو قلیون تختی - که در فضا وجود دارد دریافت می‌کنند و می‌توانند عوامل خطرسازی برای فرد از نظر تومور مغزی باشند.


غریب زاده تصریح کرد: ضریب انبساط حرارتی کامپوزیت‌های دندان برابر نیستند و اندکی با هم فاصله دارند، 10 سال است که پزشکان از مواد پرکننده سفید و آکریلیک استفاده می کنند. در حالی که - الو قلیون تختی - آمالگام در جایگاه خودش تقریبا عقب مانده است اما تحمل و مقاومتش نسبت به مواد دیگر بسیار خوب است ولی به دلایلی که گفته شد اخیرا مصرف نمی‌شود و از طرفی آمالگام به دلایل زیبایی به کار نمی رود. در کل آمالگام عارضه‌ بیشتری - الو قلیون تختی - نسبت به پر کننده های سفید دارد ولی به دلیل مقاومت آمالگام در گذشته مصرف آن بالاتر بوده است.


وی در ادامه گفت: امروزه بیشتر دندانپزشک‌ها به سوی مواد سفید روی آورده‌اند و از این ترکیبات بیشتر استفاده - الو قلیون تختی - می‌کنند، بررسی‌های انجام شده نشان - الو قلیون تختی - داده است که ترکیبات آمالگام، پودر و جیوه‌ای که در دستگاه - الو قلیون تختی - آمالگامتور مخلوط می‌شوند، غالبا خوب ترکیب نمی‌شوند و باعث آزاد شدن جیوه و بخارات می شوند که عوارض خطرناکی را به همراه دارد و باعث ریزش - الو قلیون تختی - مو و سرطان در افراد می‌شوند.


غریب زاده تاکید کرد: اگر بیش از 5 عدد آمالگام در دهان وجود داشته باشد و ما بقی را از مواد سفید کننده استفاده کنیم برای فرد مشکلی پیش نخواهد آمد. پر کردگی‌های سفید دارای چند - الو قلیون تختی - نوع هستند که سرامیک از جمله آنها است، امروزه از مواد سرامیکی در دندانپزشکی‌ها استفاده بیشتری می‌شود.


وی گفت: مواد سرامیکی به علت سبک بودن و همرنگ بودن با دندان‌ها امروزه بیشتر استفاده می - الو قلیون تختی - شوند. علاوه - الو قلیون تختی - بر اینکه ضریب انبساط حرارتی که فاکتور مهمی در دندان پزشکی است، در این پرکننده ها بیشتر است، افراد باید از ترکیباتی استفاده کنند که ضریب انبساط حرارتی آن با دندان هایشان - الو قلیون تختی - برابر باشد. وقتی که ضریب انبساط حرارتی دو جسم با هم برابر نباشند باعث ایجاد فاصله و ترک خواهد شد. این ترک ها باعث نفوذ پذیری میکروب و پوسیدگی دندان می شوند. اخیرا مواد معدنی اختراع شده دارای ضریب انبساطی حرارتی برابری با دندان‌ هستند که مانع ایجاد ترک خواهند - الو قلیون تختی - شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram