تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون جیحون


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00124.html

۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۹

چرا مردها طاس می‌شوند؟

این فرضیه هنوز اثبات نشده است. برخی کارشناسان براین باورند که هورمون دی هیدروتستوسترون به طور مستقیم بر فولیکول‌های مو اثر می‌گذارد. کارکرد این هورمون که از طرف دیگر مسئول رویش مو در صورت، زیربغل و اندام‌های تناسلی نیز هست، هنوز یک معماست.

قُل قُل: این فرضیه هنوز اثبات نشده است. برخی کارشناسان براین باورند که هورمون - الو قلیون جیحون - دی هیدروتستوسترون به طور مستقیم بر فولیکول‌های مو اثر می‌گذارد. کارکرد این هورمون که از طرف دیگر مسئول رویش مو در صورت، زیربغل - الو قلیون جیحون - و اندام‌های تناسلی نیز هست، هنوز یک معماست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، یک هورمون جنسی مردانه با ضخیم کردن بافت پوست سر، بر فولیکول‌های مو تاثیر گذاشته و الگوی ریزش مو از بالای پیشانی را در مردان به همراه می‌آورد.

خشی از الگوی ریزش مو در مردان به عوامل ژنتیکی و بخشی دیگر به وجود سطوح بالای هورمون جنسی «دی هیدروتستوسترون » (DHT) مربوط است.

به گزارش پایگاه اینترنتی «ساینس فوکس»، جدیدترین فرضیه از این قرار است که فرآیند ریزش مو از دوره بلوغ آغاز می‌شود که طی آن رشد جمجمه و ماهیچه‌های پیشانی و گردن بر تنش موجود در بافت سفتی که بر بالای پیشانی کشیده شده، می‌افزاید. هر چه میزان هورمون DHT در بدن فرد بیشتر - الو قلیون جیحون - باشد، این ماهیچه‌ها بیشتر فشرده شده و با - الو قلیون جیحون - ایجاد تورم، DHT بیشتری جذب می‌کنند. با گذشت زمان، این هورمون - الو قلیون جیحون - جنسی با ضخیم کردن بافت مربوطه - الو قلیون جیحون - جلوی رسیدن خون و مواد مغذی به فولیکول‌های مو را می‌گیرد. بدین ترتیب فولیکول‌های موجود بر بالای پیشانی به تدریج کوچکتر شده و در نهایت از بین می‌روند. این در حالی است که فولیکول‌های موجود در دو - الو قلیون جیحون - طرف سر عمدتا از این قاعده - الو قلیون جیحون - مستثنی می‌مانند.

این فرضیه هنوز - الو قلیون جیحون - اثبات نشده است. برخی کارشناسان براین باورند که هورمون دی هیدروتستوسترون به طور مستقیم - الو قلیون جیحون - بر - الو قلیون جیحون - فولیکول‌های مو اثر می‌گذارد. کارکرد این هورمون که از - الو قلیون جیحون - طرف دیگر مسئول رویش مو در صورت، زیربغل و اندام‌های تناسلی نیز هست، هنوز یک معماست.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram