تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون سعدی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00044.html

۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۰:۴۳

رتبه اول ایران در مصرف ژل و بوتاكس!

مرز تغییر چهره طبیعی هر كدام از ما كه به‌دلایل منطقی، احساسی یا حتی غیرمعقولانه از آن رضایت نداریم تا كجاست؟ آیا مجازیم با دستكاری‌های پزشكی از خودمان چهره‌های عجیب و غریب و گاهی ترسناك و حتی وهم‌انگیز بسازیم؟

قُل قُل:مرز تغییر چهره طبیعی هر كدام از ما - الو قلیون سعدی - كه به‌دلایل منطقی، احساسی یا حتی غیرمعقولانه از آن رضایت نداریم تا كجاست؟ آیا مجازیم با دستكاری‌های پزشكی از خودمان چهره‌های عجیب و غریب و گاهی ترسناك و حتی وهم‌انگیز بسازیم؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم ، این روزها كم نیستند جوانانی كه با - الو قلیون سعدی - تغییر قیافه‌های عجیب از طریق جراحی‌های پلاستیك در اندیشه كسب - الو قلیون سعدی - شهرت در فضای مجازی هستند، اما در خلق - الو قلیون سعدی - این چهره‌های ترسناك و دستكاری‌شده تا چه اندازه اندیشه‌های توهم‌زده خود - الو قلیون سعدی - فرد و چقدر ردپای غیرمسؤول و غیرمتعهدانه - الو قلیون سعدی - یك پزشك قابل ردیابی است؟

خبرساز شدن تغییر چهره عجیب یكی از چهره‌های مشهور اینستاگرامی، بهانه‌ای شد - الو قلیون سعدی - تا پای صحبت‌های دكتر بابك نیكو‌مرام، فوق‌تخصص جراحی پلاستیك و نایب‌رئیس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران و تحلیل وی از معضل بی ‍‌قانونی حاكم - الو قلیون سعدی - بر حوزه جراحی زیبایی در كشور بنشینیم.

«مواد درسی حوزه زیبایی علم جراحی - الو قلیون سعدی - پلاستیك به‌طور كلی با بقیه دروس رشته‌های درمانی فرق دارد. دید ما در بسیاری از مسائل زیبایی بازتر شده است، زیرا آن اصول را به‌طور حرفه‌ای فرا گرفته‌ و پخته‌تر شده‌ایم و بعد از رسیدن به این مرحله از دانش، حاضر نیستیم بیماران - الو قلیون سعدی - را بیهوده عمل كنیم.

البته متخصصان خوب و - الو قلیون سعدی - بد در همه رشته‌ها وجود - الو قلیون سعدی - دارند و ما نیز از این مساله در جامعه پزشكی مبرا نیستیم، ولی حداقل ما دوره‌های آموزشی این رشته را طی كرده و آموزش آن را دیده‌ایم و اگر عارضه‌ای هم باشد، می‌توانیم آن را برطرف كنیم - الو قلیون سعدی - یا از دیگر استادان‌مان برای جبران آن مشكل كمك بخواهیم.»نایب‌رئیس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران ضمن اشاره به مطالب فوق می‌افزاید:

هیچ نظارتی درخصوص اعمال جراحی زیبایی كه توسط افراد غیر‌متخصص و آموزش‌ندیده در كشور انجام می‌شود وجود ندارد و این مسائل سلامت مردم - الو قلیون سعدی - را به خطر انداخته است. این در حالی است - الو قلیون سعدی - كه امروزه - الو قلیون سعدی - در بسیاری از كشورهای متمدن، قوانین و مقررات سفت و سختی در خصوص چگونگی - الو قلیون سعدی - اعمال - الو قلیون سعدی - جراحی زیبایی وضع و سلامت مردم تضمین شده است.

این در حالی است ‌كه در آن دسته دستورالعمل‌های محدودی نیز كه توسط وزارتخانه - الو قلیون سعدی - مثلا درخصوص لیپوساكشن و رینوپلاستی ابلاغ شده است، نهادهای نظارتی نقش خود را به خوبی انجام نمی‌دهند.

دكتر نیكومرام با اشاره به این مطالب می‌افزاید: بعضا اعلام می کنند كه نیروی كافی برای - الو قلیون سعدی - كنترل و نظارت در اختیار ندارند، ولی دیده شده است كه حتی با گزارش همكاران و حتی بیماران - الو قلیون سعدی - آسیب‌دیده در خصوص بعضی تخلف‌ها، - الو قلیون سعدی - مسؤولان نظارتی چشم خود را در این خصوص بسته‌اند كه - الو قلیون سعدی - این شائبه را تداعی می‌كند كه گردش مالی بالای این‌گونه اعمال، مستعد ایجاد زمینه فساد در نظارت گشته است.

این بی‌نظارتی به آن حد رسیده كه تبلیغات گمراه‌كننده، اغواكننده مروج اعمال جراحی زیبایی و خارج از اصول حتی توسط تكنیسین‌ها، افراد غیرپزشك و دلالان حوزه زیبایی آزادانه و گستاخانه در تمام در - الو قلیون سعدی - و دیوار شهر و همچنین در فضای مجازی به چشم می‌خورد - الو قلیون سعدی - و نهادهای نظارتی چشم خود را - الو قلیون سعدی - در این خصوص بسته‌اند یا در كنترل آن ناتوانند.

رتبه اول ایران در مصرف - الو قلیون سعدی - ژل و بوتاكس!

دكتر نیكو‌مرام در خصوص آمار جراحی زیبایی در ایران می‌گوید: - الو قلیون سعدی - متاسفانه تعداد قابل توجهی از اعمال جراحی زیبایی در مراكز جراحی محدود، كلینیك‌های پوست و حتی مطب‌های شخصی انجام می‌شود كه به‌خصوص در - الو قلیون سعدی - دو مورد آخر به‌درستی گزارش نمی‌شود. از طرفی متولی این كار نیز در كشور مشخص نشده است؛ بنابراین آمار دقیقی از تعداد اعمال جراحی زیبایی نمی‌توان ارائه داد.

ولی آنچه می‌دانم، این است كه آمار بسیار بالایی داریم و سال قبل كه با مسؤول پخش خاورمیانه یكی از شركت‌های معتبر سازنده ژل و بوتاكس صحبت می‌كردم، اعلام كرده بود فروش بسیار بالایی در ایران دارد و بین تمام كشورهای منطقه رتبه اول را داریم و احساس رضایت زیادی به‌عنوان یك بازار خوب داشت. در مورد پروتز و دیگر مواد مصرفی نیز وضعیت همین‌گونه است.

ولی آیا واقعا ما به مصرف این همه ژل و بوتاكس و پروتز نیاز داریم؟ آیا اینها ارز كشور را مصرف و جیب مردم را خالی نمی‌كند؛ ارزهایی كه در این شرایط كشور به‌سختی تهیه می‌شود! حتی كشورهایی با سرانه درآمد بالا نیز این مقدار اعمال زیبایی و مصرف ژل، بوتاكس و پروتز ندارند.

مدارك زیبایی، مجوزی برای جراحی نیست

عضو انجمن جراحان پلاستیك زیبایی آمریكا درخصوص چگونگی اعتبار برخی مدارك زیبایی كه توسط بعضی انجمن‌های خارج از كشور صادر شده است، عنوان می‌كند: معمولا - الو قلیون سعدی - انجمن‌ها مدارك زیبایی و مجوز انجام عمل زیبایی نمی‌دهند. انجمن‌ها - الو قلیون سعدی - در حوزه اختیار خود - الو قلیون سعدی - می‌توانند دوره بازآموزی برای اعضای خود برگزار کنند كه هیچ‌كدام از آنها جایگزین مدارك دانشگاهی نیست.

دكتر نیكومرام - الو قلیون سعدی - می‌افزاید: متاسفانه شاهدیم موسساتی برای ارائه مدارك زیبایی تبلیغ كرده و از اسم‌های گول‌زننده استفاده می‌كنند؛ مثلا مدركی هست تحت عنوان American Board of Cosmetic - الو قلیون سعدی - Surgery كه زیر نظر انجمن American Academy of cosmetic surgery داده می‌شود. در بررسی و استعلاماتی كه ما كردیم، معلوم شد این دوره‌ها صرفا برای كسب درآمد ایجاد شده است و مدارك با پول و دوره‌های غیراستاندارد ارائه می‌شود.

همین‌طور در استعلامی كه از American Board of Medical Specialist كردیم (كه تنها مرجع رسمی بوردهای پزشكی آمریكاست)، اعلام - الو قلیون سعدی - كردند چنین بورد و مدركی مورد تایید آنها نیست و در وبگاه رسمی آنها نیز چنین عنوانی وجود ندارد.حتی بسیاری از مدارك رسمی دانشگاهی خارج از كشور نیز به‌علت رعایت‌‌نكردن استانداردهای آموزشی بدون اعتبار است و همه مدارك باید ابتدا از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی مورد ارزیابی و اعتبارسنجی قرار گیرد و گواهی رسمی ارزشیابی شده دریافت كنند.

بی‌قانونی، آفت جراحی زیبایی در كشور

این فوق‌تخصص جراحی پلاستیك در‌خصوص رواج بی‌رویه و غیراستاندارد اعمال جراحی زیبایی هشدار داده و تاكید می‌كند: وضع كنونی كشور در این‌خصوص بسیار اسفناك است. هیچ ضابطه و قانونی در این خصوص وجود ندارد. به‌دلیل بی‌قانونی هیچ - الو قلیون سعدی - چیزی سر جایش نیست.

آرایشگران در حوزه جراحی زیبایی و دلالی آن وارد شده‌اند، تكنیسین‌های اتاق عمل علاوه بر دلالی بیماران، اعمال جراحی - الو قلیون سعدی - زیبایی انجام می‌دهند. جراحان عمومی بدون آموزش كافی در حوزه جراحی زیبایی به اعمال جراحی زیبایی رو آورده و خود را جراح زیبایی می‌نامند و گاهی تكنیسین‌ها به جای جراحان عمل می‌كنند و آنها فقط مهر تایید می‌زنند.

در حالی كه راه آموزش دانشگاهی رشته جراحی پلاستیك در ایران از همه جای دنیا راحت‌تر است و - الو قلیون سعدی - همكاران جراحی عمومی علاقه‌مند به اعمال جراحی زیبایی با كمی مطالعه می‌توانند در آزمون ورودی آن شركت كنند و وارد دوره شوند.

جراح پلاستیك - الو قلیون سعدی - واقعی؛ گمشده در تبلیغات

«متاسفانه تبلیغات وسیع گمراه‌كننده و اغواكننده، تشخیص جراح پلاستیك واقعی را برای مردم سخت كرده است.» - الو قلیون سعدی - دكتر نیكومرام با بیان این موضوع می‌گوید:پزشكان خودشان را به‌درستی به مردم معرفی نمی‌كنند و حتی از عنوان درست رشته تحصیلی‌شان طفره می‌روند. در كجای دنیا به یك متخصص اجازه می‌دهند تخصص یا فوق‌تخصصی را كه ندارد تبلیغ كند؟! كجای دنیا یك جراح عمومی می‌تواند خود را - الو قلیون سعدی - جراح پلاستیك بنامد؟!

اگر چنین كند جعل عنوان علمی قلمداد می‌شود و قابل پیگرد است. ولی وقتی نظام پزشكی خودش این مجوز را می‌دهد، به كجا باید شكایت كنیم؟! مسؤولان اعم از نهاد قانونگذاری، وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشكی و سازمان نظام پزشكی چشمان خود را روی این نابسامانی بسته‌اند.سال‌هاست كه انجمن ما این - الو قلیون سعدی - مسائل را گوشزد و اعلام كرده كه برای قانونگذاری و تدوین این قوانین آماده همكاری است، ولی گوش شنوایی نیست.

هر متقاضی جراحی زیبایی را نباید عمل كرد

نماینده ایران در انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیك و زیبایی (ISAPS) تاكید می‌كند: انجام اعمال جراحی زیبایی نیاز به آموزش فراوان، پیچیده و استاندارد دانشگاهی مربوط به خود دارد.

این آموزش‌ها در رشته‌های مرتبط مثلا در رشته جراحی پلاستیك، گوش و حلق و بینی در سطوح بالای آموزش توسط استادان مجرب آموزش داده شده و بارها در اتاق عمل تمرین می‌شود، عوارض آن را دستیاران دیده و چگونگی اداره و درمان آن را فرا می‌گیرند.

امتحان عملی و نظری هرساله گرفته می‌شود و در كنار آن اخلاق حرفه‌ای مختص آن رشته نیز آموخته می‌شود؛ این كه مراجعان را چگونه از نظر - الو قلیون سعدی - روحی، روانی و مسائل دیگر مورد ارزیابی اولیه قرار داده و در صورت لزوم ارجاع دهند. همچنین یاد می‌گیرند كه هر متقاضی اعمال جراحی زیبایی را عمل نكنند!

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram