تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون قلهک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00051.html

۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۳

با جوش‌های سرسیاه بینی چه کنیم!؟

یکی از مشکلاتی که معمولا بیشتر خانم‌ها درباره پوست صورت شان با آن مواجه هستند، جوش‌های سرسیاهی است که روی بینی‌شان ایجاد می‌شود.

سلامت - الو قلیون قلهک - نیوز:یکی از مشکلاتی که معمولا بیشتر خانم‌ها درباره پوست صورت شان با آن مواجه هستند، جوش‌های سرسیاهی است - الو قلیون قلهک - که روی بینی‌شان ایجاد می‌شود.

به گزارش قُل قُل به نقل از روزنامه خراسان ،ابتدا علت به وجود آمدن این جوش‌ها را بررسی می‌کنیم و در ادامه راهکارهایی برای از بین بردن و پیشگیری از به وجود آمدن آن ها پیشنهاد خواهیم کرد. علت به وجود آمدن جوش‌های - الو قلیون قلهک - سرسیاهساختار پوست به گونه‌ای است که در کنار یک فولیکول مو، غدد سباسه‌ای وجود دارد که چربی ترشح می‌کند، با ترشح این چربی و جمع شدن آن در منافذ، گرد و غبار هوا و سلول‌های مرده سطح پوست نیز با آن‌ها - الو قلیون قلهک - ترکیب و یک ماده سیاه رنگ به صورت جوش روی - الو قلیون قلهک - پوست ظاهر می‌‌شود.

اگر این جوش‌ها خارج نشود، تبدیل به جوش سرسفید و چرکی می شود و بعد از مدتی می‌ترکد. لازم است بدانید اگر از پوست صورت مراقبت نکنید و این جوش‌ها درمان نشود سبب گشاد شدن منافذ و به وجود آمدن حالت پوست - الو قلیون قلهک - پرتقالی در پوست می‌شود.

البته در بعضی مناطق مثل گونه‌ها و بینی این فرایند فقط به صورت جوش سرسیاه - الو قلیون قلهک - باقی می‌ماند. روش‌های پیشگیریبرای پیشگیری از ایجاد جوش‌های سرسیاه لازم است هر روز با یک محلول مناسب، پوست را تمیز کنید. شما می‌توانید از یک فوم شوینده یا ترکیب ژل‌های پاک کننده پوست استفاده کنید تا چربی‌ها را در خودش حل کند و سپس برای پاک شدن فوم شوینده و تنظیم ph پوست از محلول‌های تونر استفاده کنید.

همچنین اسکراب‌ها یا کرم‌های ساینده که پوست را تمیز می‌کنندو برای پیشگیری از ایجاد جوش‌های سرسیاه مناسب هستند. روش‌های درمانبرای از بین بردن جوش‌های سرسیاه می‌توانید از چسب‌های مخصوص بعد از شست و شوی صورت استفاده کنید و بعد از این که چند دقیقه چسب روی پوست شما - الو قلیون قلهک - باقی ماند آن را - الو قلیون قلهک - جدا کنید تا چربی‌ها و جوش‌ها همراه چسب جدا شود.راه حل دیگری که برای از بین بردن - الو قلیون قلهک - جوش های سرسیاه توصیه می‌شود پاک سازی صورت در مراکز مراقبت از پوست است که بهتر است به صورت دو هفته یک بار و بعد از مدتی با فاصله بیشتر و به صورت ماهانه انجام شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram