تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00090.html

۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۱

علت‌های عجیب آکنه در بزرگسالان و پیشگیری از آن

حالا که سال‌های نوجوانی جوانی را پشت سر گذاشته‌اید هنوز هم درگیر جوش و آکنه هستید؟ علت جوش‌های شما ممکن است چیزهایی باشند که انتظارش را ندارید.

قُل قُل: حالا که سال‌های نوجوانی جوانی را پشت سر گذاشته‌اید هنوز هم درگیر جوش و آکنه هستید؟ علت جوش‌های - الو قلیون ولنجک - شما ممکن است چیزهایی باشند که انتظارش را ندارید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، حتماً تصور می‌کردید وقتی سال‌های پُر از تب و تاب نوجوانی را پشت سر بگذارید دیگر با جوش‌هایتان خداحافظی خواهید کرد. بلوغ، شایع‌ترین علت جوش و آکنه است؛ اما هورمون‌ها - الو قلیون ولنجک - تنها دلیل این جوش‌ها نیستند. واقعیت این است که - الو قلیون ولنجک - 15 درصد از افراد بزرگسال نیز با جوش و آکنه درگیرند.
جالب اینجاست که شما حتی اگر در دوران نوجوانی‌تان جوش و آکنه - الو قلیون ولنجک - را تجربه - الو قلیون ولنجک - نکرده باشید، اکنون - الو قلیون ولنجک - در سال‌های بزرگسالی‌تان ممکن است دچارش - الو قلیون ولنجک - شوید.

هر چند ظاهراً جوش‌های بلوغ و جوش‌های بزرگسالی شبیه هم‌اند اما جوش دوران بزرگسالی معمولاً در نیمه‌ی پایین صورت است و - الو قلیون ولنجک - جوش‌های بلوغ عموماً در نیمه‌ی بالایی صورت. ضمناً جوش‌های بزرگسالی عمق بیشتری دارند و کمی به کیست شباهت دارند یا جوش‌های زیر پوستی هستند که نمی‌توان آن‌ها را تخلیه کرد.
آکنه بزرگسالان اغلب به دلایل هورمونی، - الو قلیون ولنجک - ژنتیک و عادات - الو قلیون ولنجک - غذایی است؛ به طوری که دوسوم آکنه‌های دوران بزرگسالی را به - الو قلیون ولنجک - ژن‌ها مربوط می‌دانند. - الو قلیون ولنجک - یک رژیم غذایی با قند زیاد نیز ممکن است آکنه شما را بدتر کند. دیده شده افرادی که رژیم خود را بهبود می‌بخشند آکنه آن‌ها بهتر می‌شود. انجمن قلب آمریکا (AHA) مصرف روزانه حداکثر 6 قاشق چای‌خوری قند اضافه شده در روز را برای خانم‌ها و 9 قاشق - الو قلیون ولنجک - چای‌خوری در روز را برای آقایان پیشنهاد می‌کند. به خاطر داشته باشید که شکر می‌تواند در برچسب‌های مواد غذایی به صورتی مخفی باشد. بنابراین مراقب نام‌های دیگر قند باشید - الو قلیون ولنجک - مانند: شربت ذرت، کنسانتره آب‌میوه، عسل، شکر مالت، مولکول‌های قند مانند گلوکز، ساکارز، مالتوز و لاکتوز.

در ادامه به برخی علت‌های عجیب آکنه و جوش‌های پوستی اشاره کرده‌ایم.

محصولات آرایشی مو اگر با پوستتان تماس پیدا کنند می‌توانند باعث جوش زدن شوند
محصولاتی که برای آرایش مو استفاده می‌شوند، معمولاً با پیشانی تماس پیدا می‌کنند و چربی - الو قلیون ولنجک - موجود در آن‌ها می‌تواند باعث شود باکتری‌ها در حفره‌های پوستی گرفتار شوند. انسداد حفره‌های پوستی ملتهب شده و سبب قرمزی و چرک می‌شود. در نهایت جوش‌های سرسفید و سرسیاه در خط رویش مو و پیشانی‌تان ظاهر می‌شوند. ضمناً مدل مویتان نیز - الو قلیون ولنجک - مهم است. چتری‌های شما - الو قلیون ولنجک - می‌توانند باعث شوند محصولی که روی موهایتان استفاده کرده‌اید با پوست پیشانی‌تان تماس بیشتری پیدا کنند.
به طور کل بیشتر اوقات محصولات مو مخصوصاً اگر به صورت اسپری باشند، پوست - الو قلیون ولنجک - صورت را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهند. توصیه می‌کنیم محصول را با دست‌هایتان به موهایتان بزنید و بعد از استفاده، صورتتان را با یک پاک کننده - الو قلیون ولنجک - ملایم تمیز کنید.

گوشی موبایل شما طی روز با سطوح مختلفی در تماس است به راحتی آلوده می‌شود. وقتی این باکتری‌ها را به صورتتان می‌چسبانید، جوش‌هایی ناشی از اصطکاک، روی پوستتان ظاهر می‌شوند. هر چند روز یک بار موبایلتان را با پد - الو قلیون ولنجک - الکلی تمیز کنید

زدودن موهای صورت می‌تواند سبب جوش زدن شود
محصولات رایجی که برای زدودن موهای صورت به کار می‌روند می‌توانند سبب ظاهر شدن - الو قلیون ولنجک - جوش روی صورت شوند. یادتان باشد که برآمدگی‌های - الو قلیون ولنجک - ریز خارش‌دار بعد از برداشتن موهای صورت ممکن است واقعاً جوش و آکنه نباشند و در واقع تحریکات پوستی فولیکول‌های مو باشند که سبب کهیر شده‌اند. توصیه می‌کنیم بعد از زدودن موهای صورت، روزی سه تا چهار بار از کمپرس گرم استفاده کنید. ضمناً قبل از استفاده از محصول، ناحیه مورد نظر را کاملاً تمیز کنید.

استفاده از محصولات متعدد مراقبت از پوست می‌تواند سبب جوش زدن بشود
شاید عادت دارید انواع محصولات مراقبت از پوست - الو قلیون ولنجک - را امتحان کنید و مدام از - الو قلیون ولنجک - نوعی سراغ نوع دیگر بروید، ولی این کار به نفع پوست شما نیست. به چالش کشیدن مداوم پوست با مواد و - الو قلیون ولنجک - ترکیبات جدید که ممکن است تحریک‌کننده باشند سبب جوش و آکنه می‌شود. جالب است بدانید حتی محصولات ضد جوش نیز اگر زیاد استفاده شوند موجب جوش و آکنه خواهند شد.
هدف شما چه مبارزه با چین و چروک‌هایتان است و چه محو کردن جوش‌هایتان، باید یک یا نهایتاً دو محصول را - الو قلیون ولنجک - انتخاب کرده و دست‌کم - الو قلیون ولنجک - شش هفته صبر کنید تا نتیجه را ببینید.

پاک‌کننده آرایشتان می‌تواند سبب جوش زدن بشود
محصولات آرایشی می‌توانند با بستن منافذ پوست و ترکیب شدن با چربی طبیعی - الو قلیون ولنجک - پوست سبب جوش و آکنه شوند؛ اما مشکل فقط این محصولات نیستند، بلکه محصولاتی که این مواد را از روی پوست پاک می‌کنند نیز می‌توانند دردسر ایجاد کنند. توصیه می‌کنیم در پایان روز صورت خود را به طور کامل و به - الو قلیون ولنجک - آرامی بشویید - الو قلیون ولنجک - و برس‌های آرایشی‌تان - الو قلیون ولنجک - را هر هفته شستشو - الو قلیون ولنجک - دهید.

سفر به یک جای جدید می‌تواند سبب جوش زدن شود
برایتان پیش آمده به یک مکان جدید سفر کنید و تعجب کنید چرا پوستتان شبیه سطح کره‌ی ماه شده؟ تغییرات آب و هوایی می‌توانند جوش و آکنه - الو قلیون ولنجک - ایجاد کنند. پوست شما به شرایط جدید آب و هوایی (گرما، سرما، رطوبت، خشکی و...) عادت ندارد و به همین دلیل با جوش و آکنه واکنش نشان - الو قلیون ولنجک - می‌دهد. شما نمی‌توانید شرایط آب و هوایی جایی که به آن سفر کرده‌اید را تغییر بدهید؛ اما می‌توانید زیاد در معرض نور خورشید یا سرمای شدید قرار نگیرید و یا از ضدآفتاب حاوی زینک اکساید یا دی اکسید تیتانیوم برای کاهش جوش استفاده کنید.

ضد آفتاب‌های سنگین می‌توانند سبب جوش زدن شوند
اگر پوستتان مستعد جوش است، حتماً باید از ضدآفتاب استفاده کنید؛ اما چه ضدآفتابی برایتان مناسب است؟ افرادی که مستعد جوش و آکنه‌اند باید از ضدآفتاب‌های بدون چربی استفاده کنند. ضد آفتاب‌های سنگینی که برچسب «فاقد چربی» نخورده‌اند می‌توانند منافذ پوست را مسدود کرده - الو قلیون ولنجک - و - الو قلیون ولنجک - سبب - الو قلیون ولنجک - تشدید آکنه شوند.

رژیم غذایی سرشار از غذاهای فرآوری شده می‌تواند سبب جوش زدن شود
طبق شواهد علمی، رژیم غذایی پُر از کربوهیدرات‌های تصفیه شده پوست را مستعد جوش و آکنه می‌کند. غذاهای تهیه شده از آرد سفید مانند نان سفید، پاستای سفید و انواع کیک و کلوچه که شاخص گلیسمی بالایی دارند می‌توانند جوش ایجاد کنند.

استرس همراه با تغییرات هورمونی می‌تواند سبب جوش زدن شود
مشکلات خانوادگی و شغلی و مشغله‌ها استرس‌زا هستند. استرس نه تنها سبب بروز جوش می‌شود بلکه آن‌ها را تشدید نیز می‌کند. حتی هیجان‌های خوب نیز می‌توانند چنین اثری بگذارند. بهتر - الو قلیون ولنجک - است به دنبال راهی برای کاهش استرستان باشید و اعصابتان را آرام کنید. یوگا، تنفس عمیق و - الو قلیون ولنجک - یا پرداختن به سرگرمی مورد علاقه‌تان می‌تواند مفید باشد.

باکتری‌های گوشی موبایلتان می‌تواند سبب جوش زدن بشود
گوشی موبایل شما طی روز با سطوح مختلفی در تماس است به راحتی آلوده می‌شود. وقتی این باکتری‌ها را به صورتتان می‌چسبانید، جوش‌هایی ناشی از اصطکاک، روی - الو قلیون ولنجک - پوستتان ظاهر می‌شوند. هر چند روز یک بار موبایلتان - الو قلیون ولنجک - را با پد الکلی تمیز کنید.

پوست خشک نیز مانند پوست چرب مستعد جوش زدن است
درست - الو قلیون ولنجک - است که چربی پوست باعث جوش زدن می‌شود؛ اما خشکی پوست نیز با ایجاد ترک‌های میکروسکوپی سبب گیر افتادن باکتری‌ها شده و جوش ایجاد می‌کند. ضمناً پوسته‌های ناشی از خشکی - الو قلیون ولنجک - پوست نیز می‌توانند منافذ پوست را مسدود کنند. یکی دو بار در هفته پوستتان را به آرامی لایه‌برداری کنید و از مرطوب‌کننده و آب‌رسان برای پوست خشکتان استفاده کنید.

بهترین راه برای - الو قلیون ولنجک - درمان آکنه - الو قلیون ولنجک - در بزرگسالان چیست؟
مدیریت استرس به همراه پیروی از یک رژیم غذایی و سبک زندگی سالم از جمله فاکتورهای قابل کنترل آکنه است.
توصیه‌های دیگر عبارت‌اند از:
- صورت خود را دو بار در روز بشویید. علاوه بر - الو قلیون ولنجک - این حتماً بعد از ورزش یا هر فعالیت بدنی که در آن عرق می‌کنید، از پاک کننده استفاده کنید.
- از محصولات مراقبت - الو قلیون ولنجک - از پوست که حاوی الکل هستند، خودداری کنید.
- مرتب شامپو بزنید. اگر پوست و موهای چربی دارید، این کار را هر روز انجام دهید.
- از تابش مستقیم نور خورشید - الو قلیون ولنجک - و برنزه کردن خودداری کنید. آفتاب بیش از حد می‌تواند اثر خشک‌کنندگی بر روی پوست داشته باشد.
- لمس کردن صورت را در طول روز محدود کنید. این عمل می‌تواند چربی را از دستتان به صورتتان منتقل کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram