تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون پاستور


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00347.html

۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۷

مراقبت از مـوها در فصل سرما

مراقبت از موها در طول فصل‌های پاییز و زمستان با فصل‌های بهار و تابستان کمی متفاوت است.

قُل قُل: مراقبت از موها در طول فصل‌های پاییز و زمستان با فصل‌های بهار و تابستان کمی متفاوت است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، تغییر شرایط آب و هوایی روی لطافت پوست - الو قلیون پاستور - و مو مؤثر بوده و در ظاهر و زیبایی آن تأثیر دارد. در فصل سرد احتمال ریزش مو بیشتر است و اساساً سرما باعث می‌شود - الو قلیون پاستور - رشد موها نیز کمتر شود. احتمال خشکی بیشتر موها و آسیب - الو قلیون پاستور - دیدگی‌ هم به‌ علت سرما و آلودگی هوا بسیار بیشتر خواهد بود.

هر روز موهای خود را نشویید
از آنجا که هوای سرد موهای شما را خشک می کند، نیازی به شستن هر - الو قلیون پاستور - روز موها نیست. شست و شوی مداوم موها موجب می‌شود رطوبت موهایتان که وظیفه محافظت در برابر سرما را دارد، از بین برود و انجام این کار ممکن است موهای شما را بیشتر خشک کند. موهای خود را دو بار در هفته بشویید. موهای شما باید بتوانند رطوبت بیشتری را حفظ کنند.


- الو قلیون پاستور - از نرم‌کننده استفاده کنید
اگر موهایی چرب - الو قلیون پاستور - دارید، از - الو قلیون پاستور - یک نرم‌کننده سبک استفاده کنید و فقط روی انتهای موها تمرکز داشته باشید. اگر موهایتان خشک است، از یک نرم‌کننده عمیق‌تر استفاده کنید. زمانی که می خواهید دوش بگیرید، نرم‌کننده را به موهای خود بمالید و چند دقیقه‌ای پیش از شست و شو صبر کنید.


از شامپوی بچه استفاده کنید
گاهی لازم است شامپویی را - الو قلیون پاستور - که به‌طور مستمر استفاده می‌کنید کنار بگذارید و شامپویی مصرف کنید که کمتر - الو قلیون پاستور - مواد شیمیایی دارد. هفته‌ای یک بار برای شست‌و‌شوی مو از شامپوی بچه استفاده کنید. خیلی زود متوجه تفاوت آن خواهید شد. برای اینکه مطمئن شوید نرمی‌ موها از دست نرفته است، از نرم‌کننده استفاده کنید.


- الو قلیون پاستور - از روغن‌ها - الو قلیون پاستور - استفاده کنید
مراقبت از موها با استفاده از روغن‌های طبیعی فقط مخصوص فصل سرما نیست، اما در این فصل موهای شما بیشتر از همیشه به تغذیه شدن نیاز دارد. آفتاب شدید تابستان، آب استخر و اسپری‌های ضد آفتاب همه و همه باعث ضعیف شدن موها می‌شوند. - الو قلیون پاستور - برای پیشگیری از خشک شدن موها و - الو قلیون پاستور - پوست سر، چند قطره روغن نارگیل به شامپو اضافه کنید. می‌توانید پس از حمام نیز انتهای موهای نم دار خود را با روغن‌های - الو قلیون پاستور - طبیعی ماساژ دهید.


دوش آب داغ ممنوع
از دوش گرفتن با آب داغ دوری کنید، چرا که آب داغ به موهایتان آسیب می‌رساند. در عوض، آب را ولرم تنظیم کنید یا - الو قلیون پاستور - اینکه از آب سرد استفاده کنید تا باعث درخشندگی موهایتان شود.


موها را ماساژ دهید
ماساژ پوست سر در پاییز و - الو قلیون پاستور - زمستان به‌ شما کمک می‌کند تا جریان خون بهتری در این ناحیه داشته باشید، رشد موها بهبود یابد و در کل موی سالم تری داشته باشید. پیشنهاد می‌شود در هنگام ماساژ از روغن‌های گیاهی برای تقویت هرچه بیشتر موها استفاده شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram