تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون پیروزی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00256.html

۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۳

۷ خطای رایج شست وشوی صورت

شستن صورت به نظرکار ساده ای می آید، مرطوب کردن پوست صورت ، کف مالی و در نهایت آب کشی و خشک کردن پوست؛ اما شستن صورت قواعد خاص خودش را دارد و باید آن را مرحله به مرحله انجام داد.معمولا همه ما روشی برای شستن صورت خود داریم که به آن عادت کرده ایم. در این مطلب روش استاندارد شستن صورت را ارائه داده ایم.

قُل قُل:شستن صورت به نظرکار ساده ای می آید، مرطوب کردن پوست صورت ، کف مالی و در نهایت آب کشی و خشک کردن پوست؛ اما شستن صورت قواعد خاص خودش را دارد و باید آن را مرحله به مرحله انجام داد.معمولا همه ما روشی برای شستن صورت خود داریم که به آن عادت کرده ایم. در این مطلب روش استاندارد شستن صورت را ارائه داده ایم.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ،مراقب باشید خطاهایی را که در ادامه گفته می شود نداشته باشید که باعث آسیب به پوست تان می شود، آسیب هایی مانند خشکی ، تحرک پذیری وچین و چروک.قصد نگران کردن شما را نداریم اما دانستن مراحل صحیح شست وشوی پوست صورت به زیبایی و - الو قلیون پیروزی - شادابی شما کمک و چه بسا مشکلات پوستی شما را برطرف کند.اما اشتباهات:


اول دست هایتان را نمی شویید
در طول روز دست های شما با همه چیز - الو قلیون پیروزی - در تماس است. چربی، خاک و به احتمال زیاد - الو قلیون پیروزی - میکروب ها روی دستان شما جا خوش
می کند و حتما دوست ندارید این مواد روی صورت شما قرار گیرد . بنابراین با شستن دست های خود شروع کنید . اول دست هایتان را خوب وتمیز بشویید.


آرایش خود را پاک نمی کنید
هدف اصلی ازتمیز کردن پوست، باز کردن منافذ آن است.قبل از شست و شوی صورت مواد آرایشی را با دستمال لطیف،پاک کننده های طبیعی - الو قلیون پیروزی - حاوی روغن جوجوبا ، - الو قلیون پیروزی - عصاره دانه انگورو ... پاک کنید. بهتر است برای پاک کردن آرایش چشم ها ازمایع پاک کننده آرایشی استفاده کنید . حتما شما محصولاتی را می شناسید که هم پاک کننده و هم تقویت کننده معرفی شده اند اما نیازی به استفاده از این - الو قلیون پیروزی - محصولات دوگانه ندارید . دستمال های مرطوب حاوی مواد شیمیایی است که به پوست - الو قلیون پیروزی - آسیب می رساند و ازطرفی نیاز به کشیدن زیاد پوست دارد .


از شوینده مناسب استفاده نمی کنید
بهترین گزینه، انتخاب شوینده ملایم است که با همه پوست ها سازگاری دارد. بهتر است پاک کننده - الو قلیون پیروزی - های بدون سولفات - الو قلیون پیروزی - را انتخاب کنید. سولفات عامل پاک کننده پوست است اما باعث تحریک آن هم می شود. گزینه های گیاهی - الو قلیون پیروزی - مانند محصولاتی که به حفظ رطوبت کمک و آلودگی های پوستی را برطرف می کند، مناسب هستند. بعضی کارشناسان شامپوی بچه را گزینه مناسبی برای شست وشوی پوست صورت می دانند.


استفاده از آب خیلی گرم
آب گرم باعث افزایش شکنندگی مویرگ های ریز ، قرمزی گونه و اطراف بینی خواهد شد .از طرفی آب گرم باعث تحریک پوست وخشک شدن آن می - الو قلیون پیروزی - شود یا ترشح سبوم را افزایش می دهد. باقی ماندن شوینده روی پوست باعث چروک وشکنندگی آن خواهد شد. البته مرطوب کردن در ابتدای شست و شوی صورت با آب گرم اشکال چندانی ندارد و چه بسا باعث باز شدن منافذ صورت - الو قلیون پیروزی - شود اما برای آب کشی باید از آب خنک استفاده کنید تا منافذ پوست بسته شود.


لایه برداری زیاد پوست
استفاده دایم از لایه بردارهای حاوی دانه - الو قلیون پیروزی - های درشت ( اسکراب های دانه دار) آسیب رسان است در حالی که استفاده از لایه بردار ملایم - الو قلیون پیروزی - یک یا دوبار در هفته ، مناسب تر است . ممکن است - الو قلیون پیروزی - شما هم - الو قلیون پیروزی - تعداد زیادی از لایه بردارهای قوی را بشناسید اما سلول های - الو قلیون پیروزی - پوست با استفاده از پاک کننده های حاوی پاپایا ، آناناس و... خشک می شود.عسل، آلوئه ورا و اقاقیای برزیلی گزینه های مناسبی است.


خشک کردن زیاد پوست مالیدن پوست با حوله باعث خشکی آن می شود. قرمزی، تحریک پذیری و التهاب، چین وچروک و افزایش تجمع رنگدانه ها
( هیپر پیگمانتاسیون ) هم از عوارض استفاده زیاد از حوله است در حالی که پوست ما نازک است وباید از حوله نرم و تمیز و آن هم به آهستگی - الو قلیون پیروزی - استفاده کنیم . از حوله حمام برای خشک کردن صورتتان استفاده نکنید چون ممکن است آلوده به میکروب باشد.


نادیده گرفتن شستن گردن
هرمحصول بهداشتی و شوینده - الو قلیون پیروزی - ای را که برای صورت به کار می برید، باید برای گردن هم استفاده کنید . به عبارتی هر کاری که با صورت می کنید باید با گردن هم انجام دهید. پوست این قسمت از بدن نیاز به مراقبت داردتا سریع تر - الو قلیون پیروزی - ازپوست صورت چروک نشود. بنابراین - الو قلیون پیروزی - وقتی از ضد آفتاب برای صورت و گردن استفاده می کنید، باید پوست گردن را هم هنگام شست وشوی صورت تمیز کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram