تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیان قلهک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00354.html

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۱

روش های استفاده از سدر برای زیبایی پوست و مو

برگ سدر در تركیبات آرایشی و شامپوها زیاد استفاده می‌شود. از این برگ ضمادی تهیه می‌شود كه اگر بدن را با آن بشویند، به ترمیم زخم‌ها و پاكسازی پوست كمك می‌كند.

قُل قُل:برگ سدر در تركیبات آرایشی و شامپوها زیاد استفاده می‌شود. از این برگ ضمادی تهیه می‌شود كه اگر بدن را با آن بشویند، به ترمیم زخم‌ها و پاكسازی پوست كمك می‌كند.


پوست - تحویل قلیان قلهک - شفاف و موهای زیبا با سدر
به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مجله سیب سبز، با این نسخه‌های طبیعی لایه‌برداری کنید، با ریزش مو بجنگید و پوستتان را شفاف کنید.

درست است كه سبك زندگی افراد به گونه‌ای شده كه - تحویل قلیان قلهک - آنها را هر روز بیشتر از روز قبل - تحویل قلیان قلهک - از طبیعت دور می‌كند اما كیست كه نخواهد زیبایی طبیعی صورتش را با گیاهانی كه در - تحویل قلیان قلهک - طبیعت موجود است، حفظ نكند؟! یكی از گیاهانی كه می‌توانید برای به دست آوردن زیبایی طبیعی روی آن حساب كنید، سدر است. سدر از آن گیاهانی است كه تقریبا همه قسمت‌های آن در زیبایی و سلامت بدن شما می‌تواند مورد استفاده قرار ‌گیرد. وقتی بدانید كه سدر - تحویل قلیان قلهک - پوست را خنك می‌كند و - تحویل قلیان قلهک - موها را حالت می‌دهد و كلی فواید دیگر برای پوست و مو دارد دیگر آسان از كنار این گیاه نمی‌گذرید. البته اگر قرار باشد از سدر برای زیبایی‌تان استفاده كنید، باید كاربرد آن را در موارد مختلف و قسمت‌های - تحویل قلیان قلهک - متعدد بدانید. دكتر علیرضا عباسیان؛ متخصص طب سنتی درباره خواص این گیاه جادویی و كاربرد - تحویل قلیان قلهک - آن در زیبایی توضیح می‌دهد.


اگر پوستی کشیده‌ می‌خواهید از سدر استفاده کنید

سدر یكی از گیاهانی است كه در طب سنتی به آن قابض می‌گویند. همین خاصیت سدر باعث فشردگی و تقویت اعضا می‌شود و در اصل اعضا را از سستی و شلی درمی‌آورد. - تحویل قلیان قلهک - نام دیگر سدر - تحویل قلیان قلهک - كنار است كه گیاهی خوشبو و دارای مزاج سرد و - تحویل قلیان قلهک - خشك است. میوه‌ این گیاه هم به شكل سنجد است و در مناطق جنوبی ایران موجود است. واقعیت - تحویل قلیان قلهک - این است كه اغلب اجزای سدر خاصیت دارویی دارد. میوه، برگ، شكوفه و حتی ریشه سدر قابل استفاده است.


سدر، مرهمی بر زخم‌های قدیمی

برای بهبود جای زخم هم می‌توان از سدر استفاده كرد. البته اگر جای زخم اسكار گذاشته و عمیق - تحویل قلیان قلهک - باشد نمی‌توان چندان امید داشت كه سدر كاری بكند - تحویل قلیان قلهک - اما اگر زخم سطحی باشد می‌توان پودر آن را با آب مخلوط كرد و روی زخم مالید و بعد از چند دقیقه بشویید. یادتان باشد دفعات زیادی باید این كار را انجام دهید.


سدر، نسخه‌ای برای گرمایی‌ها

میوه سدر قبل از میوه شدن شكوفه‌ای می‌دهد كه ضماد آن را می‌توان برای رفع عرق‌سوز شدن پا در حمام استفاده كرد. روش استفاده از آن به این ترتیب است كه شكوفه را - تحویل قلیان قلهک - خشك كرده و بعد آسیاب می‌كنند و پودر آن را با مقداری آب مخلوط می‌كنند. اگر بخواهید پوست را هم همراه با عرق‌سوز درمان و تقویت كنید، بهتر است سه قاشق پودر شكوفه، دو لیوان آب و دو قاشق سركه را با هم مخلوط كرده و در حمام روی نقاط عرق‌سوز شده قرار دهید. بگذارید این تركیب 15 تا 20 دقیقه روی نقاط عرق‌سوز شده باقی بماند. این كار اگر دو بار در روز انجام شود بعد از - تحویل قلیان قلهک - دو - تحویل قلیان قلهک - تا سه روز عرق‌سوزی برطرف می‌شود.


لایه‌برداری‌ با - تحویل قلیان قلهک - برگ سدر

برگ سدر در تركیبات آرایشی و شامپوها زیاد استفاده می‌شود. از این برگ ضمادی تهیه می‌شود كه اگر بدن را با آن بشویند، به ترمیم زخم‌ها و پاكسازی پوست كمك می‌كند. استفاده از سدر در افرادی كه پوستی چرب دارند، - تحویل قلیان قلهک - راحت‌تر است. اگر بخواهید سدر اثر معمولی داشته باشد با آب و اگر بخواهید اثرش تقویت شود با كمی سركه و آب مخلوط كنید و خوب كه به هم خورد روی پوست بمالید و بگذارید خشك شود بعد با دست به صورت دورانی آن را ماساژ دهید و در اصطلاح اسكراب كنید. در واقع با این كار شما - تحویل قلیان قلهک - پوست را می‌سایید. این حركت كمك می‌كند لایه‌برداری خوبی انجام شود و علاوه بر این پوست تمیز شود.


اگر پوستی نرم و شفاف می‌خواهید، سدر را فراموش نکنید


از خواص زیبایی این گیاه این است كه باعث نیكویی رنگ رخسار می‌شود. در صورتی كه مشكل پوست شما كدری آن است و می‌خواهید پوستی شفاف داشته باشید، بهتر است سدر را با روغن بادام تلخ مخلوط كرده یا با ماست تركیب - تحویل قلیان قلهک - كنید و تازه به تازه استفاده كنید. از آنجا كه روغن بادام تلخ چرب است مشكلی برای پوست ایجاد نمی‌كند و میتواند یكی دو ساعت روی پوست بماند. برای این كار سدر را بجوشانید و آبش را با هم وزن خودش روغن بادام تلخ مخلوط كرده و روی شعله آهسته هم بزنید تا آبش بخار شود و عصاره سدر در - تحویل قلیان قلهک - بادام تلخ بماند. این كار را می‌توان با - تحویل قلیان قلهک - روغن زیتون هم انجام داد چون روغن بادام تلخ كمی گران است. در نهایت روی روغن زیتون كمی روغن بادام تلخ بریزید و بگذارید روی پوست باشد. این مخلوط هر - تحویل قلیان قلهک - چه بیشتر روی پوست بماند اثرش بیشتر است.


ریزش - تحویل قلیان قلهک - مو را با - تحویل قلیان قلهک - سدر متوقف کنید

سدر مقوی مو است و موها را تقویت می‌كند و از ریزش مو جلوگیری می‌كند اما برای ریزش مو باید مو را طبقه‌بندی كرد. افرادی كه منافذ گشادی در پوست سرشان دارند و قطر موهای‌شان زیاد است، از آنجا كه گیاه سدر حالت قابض دارد، برای این تیپ ریزش‌ها ایده‌آل است اما افرادی كه پوست خشك دارند و منافذ موهای‌شان تنگ است، معمولا موهای نازكی دارند.

این افراد نباید از سدر استفاده كنند - تحویل قلیان قلهک - و به جای آن تركیباتی كه - تحویل قلیان قلهک - عصاره گرم دارند مانند سیر، فلفل یا عصاره بادام استفاده كنند.

در این حالت منافذ پوست باز می‌شود و موها می‌توانند از این منافذ بیرون بیایند.


اشتهای‌تان را با سدر تقویت کنید

اگر زیادی لاغر هستید و می‌خواهید كمی چاق شوید بهتر است روی ریشه سدر حساب كنید. ریشه گیاه سدر را با آب - تحویل قلیان قلهک - بجوشانید تا به رنگ قرمز دربیاد بعد آن را نوش‌جان كنید. این معجون باعث چاقی می‌شود و برای افرادی كه لاغر هستند و می‌خواهند چاق شوند، استفاده می‌شود.


صمغ سدر برای شوره سر

شوره سر یكی از مشكلاتی است - تحویل قلیان قلهک - كه علل بسیاری می‌تواند داشته باشد اما یكی از درمان‌هایی كه می‌توان برای آن در نظر گرفت، سدر است. گیاه سدر صمغی دارد - تحویل قلیان قلهک - كه می‌توان آن را در آب حل و روی سر استفاده كرد. این تركیب در افرادی كه شوره سر دارند اثری معجزه آسا دارد. اگر بخواهید می‌توانید از شامپوهای آماده سدر برای این مشكل استفاده كنید.


خواص دیگر سدر که باید بدانید

همان‌طور كه گفته شد، قسمت‌های مختلف سدر می‌تواند در زیبایی صورت موثر باشد. میوه - تحویل قلیان قلهک - سدر هم از این قاعده مستثنی نیست. البته میوه سدر با وجود آنكه برای - تحویل قلیان قلهک - دستگاه گوارش مفید است، می‌تواند نفاخ هم - تحویل قلیان قلهک - باشد - تحویل قلیان قلهک - اما همین میوه ترش در كسانی كه جوش‌های صورت دارند یا پوست صورت‌شان چرب است اما - تحویل قلیان قلهک - بدن خشكی دارند می‌تواند موثر باشد. میوه سدر مقداری نفاخ است و ممكن است برای حافظه هم ضرر داشته باشد بنابراین افرادی كه سابقه تشنج یا فلج دارند قبل از استفاده از این میوه باید با - تحویل قلیان قلهک - پزشك مشورت كنند. بد نیست بدانید كه مصلح سدر سكنجبین است و اگر سدر همراه با سكنجبین خورده شود، می‌تواند ضررهایش را كم كند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram