تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00257.html

۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۶

5 دلیل بروز شوره که ارتباطی با خشکی سر ندارند

برخلاف باور رایج، خشکی پوست سر از عوامل ایجاد شوره نیست. شوره در واقع به خاطر رشد بیش از حد نوعی قارچ که به‌طور طبیعی در پوست سر وجود دارد روی می‌دهد. این قارچ از چربی پوست سر تغذیه می‌کند. به همین علت است که افرادی که پوست‌های چرب دارند معمولاً بیشتر در معرض ابتلا به شوره‌ هستند.

قُل قُل: برخلاف باور رایج، خشکی پوست سر از عوامل ایجاد شوره نیست. شوره در واقع به خاطر رشد بیش از حد نوعی قارچ که به‌طور طبیعی در پوست سر وجود دارد روی می‌دهد. این قارچ از چربی - تحویل قلیون دولت - پوست سر تغذیه می‌کند. به همین علت است که افرادی که پوست‌های چرب دارند معمولاً بیشتر در معرض ابتلا به - تحویل قلیون دولت - شوره‌ هستند.

به - تحویل قلیون دولت - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، بنابراین دلیل اول ایجاد شوره، حساسیت به قارچ طبیعی موجود در پوست سر است. شوره‌های غیرشدید اغلب با درمان‌های - تحویل قلیون دولت - خانگی یا استفاده از شامپوی ضد شوره برطرف می‌شوند.

شوره سازها

یکی دیگر از دلایل ابتلا به شوره، استرس زیاد است. در واقع استرس هر مشکل پوستی را تشدید می‌کند، چرا که - تحویل قلیون دولت - سیستم دفاعی بدن را تضعیف می‌کند. استرس به طور ویژه - تحویل قلیون دولت - در افرادی که - تحویل قلیون دولت - شوره همراه با خارش دارند از دلایل مهمی به شمار می‌رود و خاراندن سر وضعیت را بدتر می‌کند. جای دادن برنامه‌های آرام بخش مانند تمرینات یوگا و تمرکز بر تنفس به این افراد توصیه می‌شود.
بسیاری معتقدند شستن زیاد موها باعث شوره می‌شود. اما نباید فراموش کنیم که دیر به دیر شستن مو‌ها به معنی چرب‌تر شدن پوست سر است که ممکن است دقیقاً بستر لازم برای شیوع شوره را مهیا کند. در شامپو کردن و شستن موها بسیار دقت کنید. چنانچه مقدار کمی شامپو نیز بر موها بماند، احتمال بروز شوره افزایش پیدا می‌کند.
تغذیه شما در وضعیت شوره سرتان نیز مؤثر است. مصرف - تحویل قلیون دولت - مواد غذایی سرشار از چربی‌های اشباع شده باعث می‌شود غدد چربی ساز پوست فعال‌تر شوند و در - تحویل قلیون دولت - نتیجه میزان شوره افزایش یابد. همچنین کمبود ویتامین ب ممکن است مشکل شوره را وخیم‌تر کند. متخصصان انواع مغزها، زیتون، موز، برنج، تخم مرغ و جو پرک شده را برای بهبود توصیه می‌کنند.
استفاده بیش از حد از - تحویل قلیون دولت - انواع اسپری، موس و ژل مو نیز باعث می‌شود پوست سر چربی بیشتری تولید کند. سعی کنید تا حد امکان استفاده از - تحویل قلیون دولت - چنین محصولاتی برای حالت بخشیدن به موها را کاهش دهید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram