تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون فتح


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00112.html

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۱

آیا رنگ کردن مو باعث ریزش مو می شود؟

متخصص پوست با بیان اینکه ارث، مصرف برخی داروها، بیماری‌های کبدی و داخلی، کم کاری و پرکاری تیروئید از جمله علل ریزش مو هستند، گفت: ریزش مو به جز علت ارثی بودن آن، قابل درمان است.

قُل قُل:متخصص پوست با بیان اینکه ارث، مصرف برخی داروها، بیماری‌های کبدی و داخلی، کم کاری و پرکاری تیروئید از جمله علل ریزش مو هستند، گفت: ریزش مو به جز علت ارثی بودن آن، قابل درمان است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،امیرهوشنگ احسانی، متخصص پوست ، درباره «علل ریزش مو در زنان و مردان»، اظهار داشت: ریزش مو علت‌های مختلفی دارد و در درمان آن مهمترین نکته این است که علت ریزش مو مشخص شود.


وی ادامه داد: شایع‌ترین علت ریزش مو در دنیا ریزش موی ارثی است که در زنان و مردان به وفور اتفاق می‌افتد و این اتفاق ممکن است از سن 20 سالگی یا حتی سنین پایین‌تر از آن شروع شده و تا سن 60 تا 70 سالگی ادامه پیدا کند.


این متخصص پوست اضافه کرد: اینکه بگوییم ریزش موی - تحویل قلیون فتح - ارثی فقط تا 30 - تحویل قلیون فتح - سالگی است و بعد از آن قطع می‌شود یا اینکه بگوییم ریزش مو فقط در مردان است،، هرگز چنین چیزی درست نیست.


احسانی - تحویل قلیون فتح - با اشاره به علل ریزش مو، خاطرنشان کرد: علت‌های ریزش مو می‌تواند ریزش موی سکه‌ای باشد یا ریزش مو ناشی از مصرف داروهاست؛ چرا که بسیاری از داروها می‌توانند ریزش مو را ایجاد کنند؛ مانند داروهای قلبی، فشار خون و اعصاب.
وی متذکر شد: تمام کم‌خونی‌های فقر آهن، B12 و اسیدفولیک نیز می‌توانند - تحویل قلیون فتح - ایجاد کننده ریزش مو باشند؛ ضمن - تحویل قلیون فتح - اینکه ریزش مو می‌تواند ناشی از بیماری‌های - تحویل قلیون فتح - کبدی و داخلی بوده یا بعد از زایمان صورت گیرد.


این متخصص پوست ادامه داد: ریزش مو می‌تواند ناشی از مصرف داروهای شیمی درمانی و پرکاری یا - تحویل قلیون فتح - کم‌کاری تیروئید باشد، یا می‌تواند ناشی از یک - تحویل قلیون فتح - عمل جراحی و - تحویل قلیون فتح - کاهش - تحویل قلیون فتح - وزن باشد؛ مثلا فردی که امروز جراحی - تحویل قلیون فتح - آپاندیس انجام می‌دهد، ممکن است 3 تا 4 ماه بعد - تحویل قلیون فتح - دچار ریزش مو شود.


احسانی بیان داشت: اگر علت ریزش مو را پیدا نکنیم، می‌توانیم با بررسی آزمایشگاهی علت را پیدا کنیم؛ چرا که درمان هر نوع از انواع ریزش مو متفاوت است؛ اینکه یک محلول را برای تمام افرادی که دچار ریزش مو می‌شوند تجویز کنیم صحیح نیست و باید براساس علت درست ریزش مو درمان صورت گیرد.


این متخصص پوست بیان کرد: درمان ریزش مو باید براساس علت آن صورت گیرد و تا علت - تحویل قلیون فتح - آن به درستی مشخص نشود، درمان‌ها نمی‌تواند موثر باشد و مصرف مکمل‌ها و داروها برای مدت طولانی - تحویل قلیون فتح - صلاح - تحویل قلیون فتح - نیست؛ ضمن اینکه بسیاری اوقات درمان ریزش مو صد درصد نبوده؛ به ویژه آنکه علت ریزش مو ارثی باشد - تحویل قلیون فتح - که در - تحویل قلیون فتح - این حالت درمان آن نسبی است.


وی در پاسخ به این پرسش که «آیا درمان - تحویل قلیون فتح - قطعی ریزش مو درمان - تحویل قلیون فتح - قطعی دارد؟»، خاطرنشان کرد: ریزش مو درمان قطعی دارد اما در نوع ریزش مو - تحویل قلیون فتح - ارثی اینطور نیست؛برای مثال اگر علت ریزش مو فردی کم‌خونی است و آن فرد قرص آهن مصرف کند علت کم‌خونی آن درمان می‌شود؛ در نتیجه ریزش مو آن نیز درمان خواهد اما اگر ریزش - تحویل قلیون فتح - مو ارثی باشد، درمان قطعی ندارد.


احسانی با اشاره به نوع ارثی بودن ریزش مو، یادآور شد: ارثی بودن ریزش مو یعنی اینکه پدر، - تحویل قلیون فتح - مادر، دایی و عموی فرد ریزش مو داشته باشند و این ریزش در فرد در ناحیه جلو سر و کف سر - تحویل قلیون فتح - اتفاق می‌افتد.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تبلیغ داروهای جلوگیری کننده از ریزش مو صحیح است؟» خاطرنشان کرد: یکسری از این داروها فقط تبلیغ است و علمی نیست.
این متخصص - تحویل قلیون فتح - پوست در پاسخ به این پرسش که «آیا رنگ کردن موی سر باعث ریزش مو می‌شود؟»، گفت: رنگ کردن باعث ریزش مو نمی‌شود؛ مگر اینکه از رنگ زیاد استفاده شود و رنگ کردن بیش از 6 بار در سال، شانه کردن زیاد و به - تحویل قلیون فتح - شکل وسواسی شستن و سشوار کردن مو نیز باعث ریزش آن می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram