تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون قلهک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00357.html

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۷

اعلام چند قلم فرآورده غیرمجاز آرایشی - بهداشتی

روابط عمومی سازمان غذا و دارو فهرست اقلام غیرمجاز آرایشی بهداشتی را اعلام کرد.

قُل قُل:روابط عمومی سازمان - تحویل قلیون قلهک - غذا و دارو فهرست اقلام غیرمجاز آرایشی بهداشتی را اعلام - تحویل قلیون قلهک - کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، طبق اعلام سازمان غذا و دارو، کرم ضد آفتاب شترمرغ (ostrich sunblock cream spf ۶۰) با نام تجاری "هدی بیوتی" فاقد برچسب اصالت و سلامت و کالا یا شماره پروانه ساخت و هر - تحویل قلیون قلهک - گونه مشخصاتی از جمله نام - تحویل قلیون قلهک - کارخانه، کشور تولید کننده، سری ساخت، تاریخ تولید، تاریخ انقضا بوده و به صورت عربی‌نویس عرضه می‌شود، فاقد هر گونه پروانه بهداشتی است.

همچنین خشاب اپیلاسیون (wax) با نام تجاری sun shila نیز فاقد هر گونه مشخصاتی از جمله سری ساخت، نام و آدرس تولید کننده، شماره پروانه ساخت، شماره - تحویل قلیون قلهک - بهره‌برداری و ... است و دارای جواز تاسیس ۷۰۱۳۵۵۵۴ بوده. این محصول نیز فاقد هر گونه پروانه بهداشتی اعلام شده است.

پد لاک پاک کن (nail polish remover) با نام تجاری "مهتاب" نیز مشخصاتی مانند - تحویل قلیون قلهک - نام، آدرس - تحویل قلیون قلهک - تولید کننده، سری ساخت، شماره - تحویل قلیون قلهک - پروانه ساخت، شماره پروانه بهره‌برداری، تاریخ تولید، تاریخ انقضا و ... را نداشته و ساخت ایران است، اما هیچ گونه پروانه بهداشتی ندارد.

در عین حال انواع فرآورده‌های کاشت ناخن (پودر و ...) با نام تجاری bello برچسب اصالت و سلامت کالا یا شماره پروانه ساخت نداشته و فاقد هر گونه مشخصاتی مانند نام کارخانه و کشور تولید کننده، سری ساخت و تاریخ تولید و انقضا است و هیچ پروانه بهداشتی هم ندارد.

دستمال کاغذی با نام تجاری "هیرو"فاقد شماره پروانه ساخت و شماره‌ بهره‌برداری با سری ساخت ۱۵ نیز فاقد هر گونه پروانه بهداشتی است.

همچنین محصول رویش دهنده موی سر و سیاه‌کننده سفیدی مو (hair care tonic) با نام تجاری danhoor نیز فاقد مشخصاتی از جمله نام و آدرس تولید کننده، شماره پروانه بهره‌برداری و ... بوده و در آن پروانه ساخت نامعتبر به شماره ۰۶۰۸/۹۵-س بوده و به سفارش شرکت بهبود درمان داریانیک است. این محصول نیز هیچ گونه پروانه بهداشتی ندارد.

گفتنی است که این اطلاع‌رسانی صرفا شامل نام تجاری با دیکته مربوطه است و مواردی که دارای پیشوند یا پسوند این تجاری هستند را شامل نمی‌شود و باید در صورت لزوم مورد بررسی قرار گیرند. ضمنا اگر محصولی دارای برچسب اصالت و سلامت باشد، کنترل‌های لازم باید بر روی آن انجام شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram