تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00193.html

۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۶

چگونه جای کبودی روی پوست سریعتر التیام پیدا کند؟

اگر پوستتان خیلی راحت کبود می شود، می خواهیم دلیل اصلی را نشانتان دهیم و همچنین از زبان متخصصین راه حل هایی را ارائه خواهیم داد تا روند ترمیم کبودی را تسریع کنید.

قُل قُل: اگر پوستتان خیلی راحت کبود - سرویس الو قلیان - می شود، می خواهیم دلیل اصلی را - سرویس الو قلیان - نشانتان دهیم و همچنین از زبان متخصصین راه حل هایی را ارائه خواهیم داد تا روند ترمیم کبودی را تسریع کنید.

چرا کبود می شویم؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - سرویس الو قلیان - از سایت دکتر کرمانی، مویرگ ها رگ های خونی بسیار نازکی هستند که مواد مغذی - سرویس الو قلیان - را بین خون و بافت های اطراف منتقل می کنند و هر تغییری در آنها باعث بروز کبودی می شود.

ریچل نظریان، متخصص پوست در نیویورک می گوید: مویرگ های بسیار نازکی داریم که - سرویس الو قلیان - تنها با - سرویس الو قلیان - بافت و پوست محافظت می شوند.هر چه - سرویس الو قلیان - باعث نازکی پوست، کاهش کلاژن، یا ضعیف شدن دیواره مویرگ ها - سرویس الو قلیان - شود، احتمال کبود شدنتان را نیز بالا می برد. بعضی از مناطق مانند ساق پا، لایه های کمتری دارند و کبودی در این نقاط مقداری دردناک تر است.

به دنبال مقصر دیگری برای کبودی هستید؟

کمبود ویتامین. دو ویتامینی - سرویس الو قلیان - که برای پیشگیری از کبودی نیاز دارید ویتامین های C و - سرویس الو قلیان - K هستند. اگر کمبود ویتامین داشته باشید، در واقع - سرویس الو قلیان - اختلال لخته شدن خون را نیز دارید. متاسفانه برخی افراد از دیگران بیشتر به کبودی حساس هستند.وقتی پوست زیادی شفاف باشد خون - سرویس الو قلیان - زیر آن نیز بیشتر مشهود می شود. در این حالت اگر هم زیاد کبود نشوید، مدت زمان ماندن اثر کبودی روی پوستتان بیشتر است.

چگونه کبودی مان سریعتر التیام پیدا کند

اگر رنگ کبودی تان عوض می شود، نشانه ی خوبی است. چیزی که اوایل به رنگ قرمز و بنفش تیره است به مرور به زرد و سبز، و سپس قبل از اینکه کبودی کاملا از بین برود به قهوه ای طلایی تبدیل می شود.


گاهی فکر می کنید این جای کبودی تا آخر سر جای خود می ماند، اما در ادامه راه هایی را به شما پیشنهاد می کنیم تا روند التیام را سریعتر پیش ببرید:

می توانید از کرم های مرطوب کننده ای که حاوی فرمول برای کبودی هستند، استفاده کنید. این شیوه یکی از شایع ترین روش های درمان کبودی است.

اگر از کمبود ویتامین رنج می برید، استفاده از ویتامین C و K در برنامه غذایی یا استفاده از مکمل ها می تواند روند التیام کبودی را تسریع و یا از کبودی آنی جلوگیری کنید.می توانید از - سرویس الو قلیان - کرم و پماد های حاوی ویتامین C و K نیز استفاده کنید، این مواد را روی محل هایی که معمولا کبود می شود - سرویس الو قلیان - بمالید تا از به وجود آمدن کبودی پیشگیری شود.

خوردن آناناس نیز - سرویس الو قلیان - می تواند نتایج خوبی را در پیش داشته باشد. این میوه آنزیمی به نام بروملین دارد، که ورم را تسکین می دهد.

همچنین توصیه می شود در 24 ساعت اولیه روی کبودی یخ گذاشته شود تا از ورم کردن - سرویس الو قلیان - و درد احتمالی پیشگیری شود.

از باند کشی هم استفاده کنید - سرویس الو قلیان - تا جریان خون به منطقه کاهش پیدا کند و خونریزی کنترل شود. این کار می تواند اندازه کبودی را کوچک کند.

در حالی که - سرویس الو قلیان - به التیام کبودی کمک می کنید می توانید با لوازم آرایشی مانند کرم ها و حجم دهنده های پوست نیز محل آن را بپوشانید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram