تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00007.html

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۹

معجزه آب جوانه گندم در شفافیت پوست و سم زدایی بدن

آب جوانه گندم بهترین داروی طبیعی برای بدن است علاوه بر این که بدن را با دوز بالایی از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان، انزیم ها و فیتومغذی ها آبیاری می کند ، یک سم زدای بسیار قدرتمند است.

قُل قُل: آب جوانه گندم بهترین داروی طبیعی برای بدن است علاوه بر این که بدن را با دوز بالایی - سرویس قلیان - از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان، انزیم ها - سرویس قلیان - و فیتومغذی ها آبیاری می کند ، یک سم زدای بسیار قدرتمند است.

به گزارش سلامت - سرویس قلیان - نیوز به نقل از سایت سیمرغ، پوست بزرگترین اندام بدن است. اگر اندام های داخلی بدن به اندازه کافی تغذیه نشوند و سموم مختلف در آن ها تجمع پیدا کند امکان ندارد ظاهر بدن ما یا همان پوست ما سالم و زیبا به نظر برسد. مهم نیست از چه مراقبت های موضعی ای استفاده کنیم تا موقعی که داخل بدن را پاکسازی نکنیم استفاده از از هر درمان موضعی موقت و ناپایدار خواهد بود. بنابراین داشتن یک رژیم غذایی مغذی روزانه و سم زدایی بدن ضروری است.

یکی از شگفت انگیزترین و موثر ترین نوشیدنی های دتوکس یا سم زدا برای بدن آب جوانه گندم است. شما می توانید از این سوپر فود مغذی هر روز صبح به عنوان - سرویس قلیان - اسموتی استفاده کنید. مصرف آب جوانه گندم منجر به بهبود سطح انرژی ، بهبود تفکر و قدرت مغز و درخشان شدن پوست شما می شود.

به گفته موسسه سلامت هیپوکریت Hippocrates ، آب جوانه گندم بهترین داروی طبیعی - سرویس قلیان - است - سرویس قلیان - . علاوه بر این که بدن را با دوز بالایی از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان، انزیم ها و فیتومغذی ها آبیاری می کند ، یک سم زدای بسیار قدرتمند است.

مصرف روزانه آب جوانه گندم به خنثی کردن سموم و آلاینده های محیطی که وارد بدن شده اند کمک می کند.

آب جوانه گندم مقدار زیادی کلروفیل دارد، کلروفیل اولین محصول - سرویس قلیان - مستقیم تولید شده با نور خورشید است . فقط گیاهان سبز در جریان فرایند فتوسنتز توانایی تبدیل نور خورشید به کلروفیل را دارند. مقدار بسیار بالای اکسیژن موجود در کلروفیل اکسیژن رسانی به سلول های خونی شما را تقویت می کند. این مده مغذی قدرتمند در مقابل اثرات پیری زودرس از ما محافظت می کند.

مصرف روزانه 28 گرم آب جوانه گندم برای کودکان و 60 گرم برای بزرگسالان به صورت ناشتا می - سرویس قلیان - تواند - سرویس قلیان - به اندازه مصرف یک فنجان قهوه روزانه برای شما انرژی بخش باشید.

چند روز اول ممکن است کمی احساس ناراحتی برای هماهنگ سازی بدنتان را این سوپرماده غذایی باشید ، علل آن - سرویس قلیان - می تواند موارد زیر باشد :

مقدارزیاد مواد مغذی موجود در اسموتی جوانه گندم بدنتان را شوکه می کند. 60 گرم اسموتی جواه گندم مساوی با مصرف 2 کیلو مواد خوراکی ارگانیک است.

مقدار زیاد اکسیژن که در مدت زمان کوتاه به سلول های خونی میرسد.

سمومی که به سرعت از خون و - سرویس قلیان - بافت ها جدا می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram