تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان نواب


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00332.html

۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۹

صورتم را بند بیندازم یا شیو کنم؟

یکی از سوالات رایجی که همیشه بین خانم ها مطرح می شود از بین بردن مو های زائد صورت با بند انداختن است یا شیو صورت؟

قُل قُل: یکی از سوالات رایجی که همیشه بین - سرویس قلیان نواب - خانم ها مطرح می شود از بین بردن مو های زائد صورت با بند انداختن است یا شیو صورت؟

به گزارش - سرویس قلیان نواب - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیمرغ، اکثر خانمها برای از بین بردن موهای زائدصورت ترجیح - سرویس قلیان نواب - می دهند این کار را از طریق بند انداختن انجام دهند حتی اگر به جوش زدن و یا متورم شدن پوست شان بیانجامد اما عده ای هم برای اینکه از جوش زدن پوست جلوگیری کنند یا تنها پیشانی و پشت لب را بند - سرویس قلیان نواب - می اندازند و یا راه دوم که شیو یا تیغ زدن است را ترجیح می دهند. حال کدام برای صورت یک خانم مناسبتر است؟آیا تیغ زدن رشد موها را زیاد کرده و باعث کلفت و ضخیم شدن موی صورت می شود؟ آیا تحت هر شرایطی بهتر است موها از ریشه خارج شده و روش بند انداختن ارجحتر است؟


پاسخ : شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید طبق آخرین تحقیق - سرویس قلیان نواب - محققان پوست و زیبایی بین رفع موهای زائد صورت از طریق بند و یا زدن آنها بوسیله ی تیغ - سرویس قلیان نواب - تفاوتی در نحوه ی رشد مجدد آنها وجود ندارد و طبق نظریه ی همین محققان در هر دو صورت موها - سرویس قلیان نواب - با یک ضخامت - سرویس قلیان نواب - و به یک اندازه دوباره رشد خواهند کرد و اینکه بوسیله ی تیغ - سرویس قلیان نواب - زدن موها هم زیادتر شده و هم ضخیمتر کاملا رد شده است تنها - سرویس قلیان نواب - تفاوت در زمان رویش موهاست که البته بوسیله ی بند این زمان می تواند کمی طولانی تر شود که - سرویس قلیان نواب - این هم برای افراد کم مو که صورتشان تنها دارای کرکهای کمرنگی از موهاست تفاوتی نخواهد داشت.

توصیه - سرویس قلیان نواب - های مفید در بند انداختن صورت

خانمهای دارای موهای زیاد و تیره و ضخیم بهتر است برای رفع موهای زائد روش اول یعنی همان بند انداختن را انجام دهند و در صورت مستعد بودن برای جوش تمهیدات قبل و بعد از بند انداختن از قبیل استفاده کردن از محلولهای ضد جوش با استفاده از پنبه به بند و پوست را در - سرویس قلیان نواب - نظر بگیرند که خود در پیشگیری از جوش زدن موثر خواهد بود.

خانمهای با موهای نازک اما زیاد بهتر است این کار را از طریق - سرویس قلیان نواب - بند انداختن اما دیر به دیر انجام - سرویس قلیان نواب - دهند که حتی در مواقعی بین این زمان می توانند از روش شیو کردن نیز استفاده نمایند.

خانمهایی که موهای زیاد اما کمرنگ و بوری دارند می توانند به راحتی روش دوم یا شیو کردن را مورد استفاده قرار دهندو نگران پر یا ضخیم شدن آنها نباشند.

افراد با پوستهای چرب و مختلط که - سرویس قلیان نواب - صورتشان برای جوش زدن، بعد از بند مستعد تر است و شاید به همین دلیل تمام صورتشان را بند نمی اندازند بهتر است بدانند که می توانند تیغ را جایگزین - سرویس قلیان نواب - بند کنند .

روش نهایی که بیشتر برای خانمهایی است که به طور طبیعی دارای موهای بسیار کلفت، ضخیم و تیره هستند و از اینکه مجبورند زود به زود برای رفع آنها اقدام کنند و به نوعی خسته شده اند لیزر کردن است که آن هم پیشنهاد می شود حتما تحت نظر و با مشاوره ی پزشکان متخصص پوست و - سرویس قلیان نواب - مو انجام گیرد که خود طی مراحلی چند تا رسیدن به نتیجه انجام خواهد گرفت.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram