تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون سراج


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00370.html

۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۲:۳۵

اکستنشن منجر به ریزش موی سر میشود

دکتر" زهره نیکبخت" متخصص پوست ، مو و لیزرگفت : به طور معمول افرادی از اکستنشن مو استفاده می کنند که حس کم مویی در سر دارند و یا حجم موهایشان آنقدرها زیاد نیست و مایل به حجیم ترنشان دادن موهای سر خود هستند .

سلامت - سرویس قلیون سراج - نیوز-شقایق آرمان: زهره نیکبخت متخصص پوست ، مو - سرویس قلیون سراج - و لیزرگفت : به طور معمول افرادی از اکستنشن مو استفاده می کنند که حس کم مویی در سر دارند و یا حجم موهایشان آنقدرها زیاد - سرویس قلیون سراج - نیست و مایل به حجیم ترنشان دادن موهای سر خود هستند .

این امر در تمام نقاط دنیا رایج است و خانم ها برای مناسبت هایی- مهمانی ها و مراسم ازدواج و ... و برای مدت زمانی کوتاه از اکستنشن مو استفاده می کنند .

به گزارش قُل قُل ، وی ادامه داد : اما متاسفانه در کشورما خانم هایی که از اکستنشن مو استفاده می - سرویس قلیون سراج - کنند تا مدت طولانی و زمانی که موهای اصلی فرد از ریشه رشد می کند - سرویس قلیون سراج - و شکل نامنظمی به خود می گیرد حاضر به برداشتن اکستنشن نیستند و در هنگام شستشو دچار معضل می شوند و این موها خوب تمیز نمی شود . شانه کشی برای موهای اکستنشن شده درست انجام نمی - سرویس قلیون سراج - شود موهای طبیعی استفاده شده برای اکستنشن ممکن است حاوی آلودگی هایی باشد و موهای مصنوعی می تواند منجر به ایجاد آلرژی شود .


نیکبخت خاطرنشان کرد : اگر واقعا افراد احساس کم حجمی مو دارند و میزان اکستنشن نیز زیاد باشد باری اضافه بر ریشه های موی سر وارد می شود که این بار اضافه موجب از بین رفتن ریشه های و فشار روی ریشه های مو می - سرویس قلیون سراج - تواند منجر به ریزش - سرویس قلیون سراج - شود .


این متخصص پوست، مو و لیزر تصریح کرد : موافق اکستنشن مو نیستم - سرویس قلیون سراج - و به خانم ها پیشنهاد نمی کنم که از - سرویس قلیون سراج - این روش استفاده کنند . اگر در دراز مدت حوصله داشته باشند و درمان صحیح را انجام دهند موهایشان بسیار بیشتر از اکستنشن می تواند رویش داشته باشد .

شیوه شمارش ریزش مو

نیکبخت افزود : بسته به اینکه تعداد ریزش مو چند - سرویس قلیون سراج - عدد است می توان درمان را آغاز کرد .تعداد زیادی ازافراد تصور می کنند که ریزش مو دارند .

متخصص پوست، مو و لیزر با بیان اینکه :« به بیماران می گوییم که قبل از - سرویس قلیون سراج - استحمام به مدت یک دقیقه موهای خود را شانه بکشند و تعداد موهای ریخته شده را بشمارند . بنابراین اگر بدانند چگونه موهای ریخته شده را بشمارند و به پزشک خود اطلاع دهند به راحتی درمان می شود .» افزود: «وی دراین باره - سرویس قلیون سراج - گفت : ریزش - سرویس قلیون سراج - مو قبل از استحمام وقتی به عدد 300تا200 می رسد می تواند خطرناک باشد و نیازمند درمان جدی است ، اما ریزش 10 تا حدود 42 تار مو قبل از استحمام خطرناک نیست .»


رژیم غذایی و ریزش مو
نیکبخت گفت - سرویس قلیون سراج - : نرسیدن املاح و پروتئین های مورد نیاز به مو و رژیم های شدید لاغری منجر به ریزش مو می شود و افرادی که تصمیم به لاغری و رعایت رژیم غذایی دارند باید دقت داشته باشند که املاح و پروتئین های - سرویس قلیون سراج - لازم برای حفظ و تقویت موهای سر خود را دریافت کنند .

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram