تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00010.html

۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۵

ردپای افراد غیر پزشک در جراحی زیبایی بینی

رئیس هفتمین کنگره بین المللی انجمن راینولوژی ایران، نسبت به تبعات ورود افراد غیر متخصص و غیر پزشک به جراحی زیبایی بینی هشدار داد.

قُل قُل: رئیس هفتمین کنگره بین المللی انجمن راینولوژی ایران، - سفارش قلیان - نسبت به تبعات ورود افراد غیر متخصص و غیر پزشک به جراحی زیبایی بینی - سفارش قلیان - هشدار داد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، امیر آرمین سازگار، در - سفارش قلیان - حاشیه برگزاری هفتمین کنگره بین المللی انجمن راینولوژی ایران در مرکز همایش های رازی تهران، گفت: هدف ما از برگزاری این کنگره، به روز شدن معلومات و اطلاعات همکاران در زیر شاخه راینولوژی است.

وی افزود: مباحثی همچون جراحی پلاستیک - سفارش قلیان - صورت، اختلالات خواب که زیر شاخه گوش و حلق و بینی است و سایر رشته های زیر شاخه راینولوژی، در این کنگره سه روزه، مورد بحث قرار می گیرد.

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، از جراحی راینو پلاستی به عنوان یک قسمت کوچک از جراحی های صورت و بینی و سینوس نام برد - سفارش قلیان - و گفت: یاد دادن صحیح این قبیل جراحی ها، از ایجاد عوارض و مشکلات جراحی جلوگیری می کند.

سازگار با عنوان این مطلب که انجمن راینولوژی وظیفه جلوگیری از ورود جراحان سایر رشته ها - سفارش قلیان - به این حوزه را ندارد، افزود: ما در این کنگره و انجمن، فقط پذیرای - سفارش قلیان - کسانی هستیم که تخصص این رشته را دارند و این - سفارش قلیان - وظیفه مراجع ذی صلاح است که با چنین مداخلات بین رشته ای - سفارش قلیان - برخورد کنند.

فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت، با اظهار تاسف از ورود افراد غیر متخصص در رشته های غیر مرتبط، گفت: متاسفانه شاهد هستیم افرادی که جراح نیستند و بدتر از آن، پزشک نیستند، به دلیل مسائل مالی، وارد این حرفه شده و مشکلات و معضلاتی را برای مردم به وجود بیاورند.

رئیس هفتمین کنگره بین المللی - سفارش قلیان - انجمن راینولوژی ایران، افزود: ورود افراد - سفارش قلیان - غیر متخصص به رشته جراحی زیبایی بینی، باعث شده برخی متقاضیان به خاطر هزینه کمتر، سراغ این افراد بروند که دچار عارضه بشوند و زندگی آنها را بر باد بدهد.

سازگار با تاکید بر اینکه زیبایی کمتر از عملکرد - سفارش قلیان - نیست، تصریح کرد: در مورد بینی، این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است. چون علاوه بر عملکرد بویایی و تنفسی، زیبایی صورت هم مهم است که بینی در - سفارش قلیان - این زیبایی سهم زیادی دارد. لذا، به زیبایی نباید کم اهمیت داد.

- سفارش قلیان -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram