تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان جردن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00278.html

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۹

10 ورزش صورت که شما را از جراح پلاستیک بی نیاز می کند

جراحی پلاستیک تنها راه مقابله با پیری یا اصلاح صورت نیست با کمک این تمرین ها می توانید شکل بینی را زیباتر کنید، لبها را حجیم تر کنید و خط لبخند را از بین ببرید.

قُل قُل: جراحی پلاستیک تنها راه مقابله با پیری یا اصلاح صورت نیست با کمک این تمرین ها می توانید شکل بینی - سفارش قلیان جردن - را زیباتر کنید، - سفارش قلیان جردن - لبها را حجیم تر کنید و خط لبخند را از بین ببرید.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیمر، به گفته کارول ماگیو Carole Maggio، متخصص زیبایی در آمریکا، جراحی پلاستیک تنها - سفارش قلیان جردن - راه مقابله با پیری یا اصلاح صورت نیست. کارول پس از تجربه چند ساله خود مجموعه ای از تمرینات را به عنوان جایگزین واقعی برای روش جراحی پلاستیک ، به ثبت رسانده است. با - سفارش قلیان جردن - کمک این تمرین - سفارش قلیان جردن - ها می توانید شکل بینی را - سفارش قلیان جردن - زیباتر کنید، لبها را حجیم - سفارش قلیان جردن - تر کنید و خط لبخند را از بین ببرید.

در این مقاله 10 تمرین تاییر شده از کتاب معروف کارول رابه شما پیشنهاد می کنیم تا به صورت طبیعی چهره خود را زیبا تر کنید.

برای انجام این تمرینات باید صاف بنشینید و تا میتوانید شکم خود را بکشید و به داخل منقبض کنید. همچنین عضلات پا و باسن را منقبض نمایید. این حالت باعث می شود بتوانید بهتر بر عضلات - سفارش قلیان جردن - صورت تمرکز کنید تا حرکاتی که انجام می دهید بهترین اثر را داشته باشند.


سفارش قلیان جردن

هنگام انجام تمرینات باید احساس سوزش در عضلات داشته باشید که این امر نشان می دهد عضلات شما در حداکثر ظرفیت خود هستند.

درد را فراموش کنید. به منظور ریلکس شدن عضلات بعد از ورزش، لب های خو را فشرده و رها کنید این کار تنش ایجاد شده روی عضلات را رها می کند و درد را از بین می برد.


ورزش - سفارش قلیان جردن - صورت برای تقویت پلک فوقانی

سفارش قلیان جردن

انگشت میانی خود را بین ابرو و پل بینی - سفارش قلیان جردن - و انگشت اشاره خود را - سفارش قلیان جردن - در گوشه بیرونی چشم قرار داده و به آرامی به سمت پایین روی پوست - سفارش قلیان جردن - بفشارید و به سمت بالا نگاه - سفارش قلیان جردن - کنید.

انگشتتان باید از طرفین احساس فشار کنید. این حرکت را 10 باربه مدت 40 ثانیه تکرار کنید.

این حرکت عضلات حلقوی دور چشم را تحریک کرده و پلک بالایی را تقویت می کند. با این کار بعد از مدتی چشمانتان بزرگتر دیده خواهند شد.


ورزش صورت - سفارش قلیان جردن - برای تقویت پلک پایین

سفارش قلیان جردن

انگشتان دست خود را روی گوشه داخلی و بیرونی چشم ها گذاشته - سفارش قلیان جردن - و کمی فشار - سفارش قلیان جردن - دید. به بالا - سفارش قلیان جردن - نگاه کنید. پلک پایینی باید از سمت عضلات داخلی و بیرونی احساس فشار کند. 10 بار به مدت 40 ثانیه تکرار کنید.

این تمرین باعث تقویت عضلات حلقوی چشم و پلک پایینی می شود. همچنین فرورفتگی یا تورم پلک پایینی را کاهش می دهد.


ورزش صورت برای لیفت پیشانی

سفارش قلیان جردن

انگشت - سفارش قلیان جردن - اشاره هر دو دست را در - سفارش قلیان جردن - وسط پیشانی به موازات ابروها قرار دهید. با انگشت کمی به پیشانی فشار بیاورید و در همین حالت به بالا نگاه کنید و با ابروها به بالا فشار بیاورید. بعد از بالا بردن ابروها و رها کردنشان با انگشت رویشان فشار بیاورید. این حرکت را 10 بار 30 ثانیه تکرار کنید تا احساس سوزش - سفارش قلیان جردن - در عضلات ایجاد شود. بعد از تمام حرکت با حرکات دورانی ابروها را ماساژ دهید تا ریلکس شوند.

این حرکت ابروها را بالاتر بده و از ایجاد چین و چروک پیشانی پیشگیری کرده و پیشانی صاف تر می کند.


ورزش صورت برای تقویت گونه ها

سفارش قلیان جردن

دهان را با کشیدن دو طرف لب به بیرون باز کنید. دهان باید - سفارش قلیان جردن - به حالت یک بیضی - سفارش قلیان جردن - بلند درآید. لب بالایی باید به سمت زیر دندان ها کشیده شود. انگشت اشاره هر دو دست را روی سیب - سفارش قلیان جردن - گونه ها قرار دهید و با گوشه های لبتان بخندید. این حرکت را 35 بار و سریع تکرار کنید. - سفارش قلیان جردن - این حرکت عضلات حلقوی - سفارش قلیان جردن - دهان را درگیر کرده و اگر مداوم انجام شود سیب گونه ها را بالا می کشد و پوست زیر چشم را صاف تر می کند.


ورزش صورت برای کوتاه کردن بینی

سفارش قلیان جردن

با انگشت اشاره نوک بینی را نگه داشته و با کمک لب بالایی بینی را به پایین بکشید تا فشار بینی روی انگشتانتان را احساس کنید. این حرکت - سفارش قلیان جردن - را 35 بار و 1 ثانیه ای انجام دید.

این تمرین تیزی نوک بینی - سفارش قلیان جردن - را کم کرده و بینی را بالا کشیده و - سفارش قلیان جردن - باعث میشود بینی کوتاه تر شود.


ورزش صورت برای تقویت لب ها

سفارش قلیان جردن

وسط لب هایتان - سفارش قلیان جردن - را به آرامی با انگشت اشاره فشار دید. تصور - سفارش قلیان جردن - کنید که با لبهایتان مدادی را نگهداشته اید و - سفارش قلیان جردن - با دور کردن انگشت از لب ها تصور کنید که مداد بلند تر می شود. لبها را فشرده نگه دارید تا احساس سوزش کنید. فشار روی لب ها را 30 ثانیه ادامه دید. این حرکت لب ها برجسته تر کرده وچروک اطراف لب را از بین می برد.


ورزش صورت برای صاف کردن خط خنده

سفارش قلیان جردن

دو نقطه را تصور کنید یکی در مرکز لب بالایی و یکی در مرکز - سفارش قلیان جردن - لب پایینی. دهانتان را باز کنید و - سفارش قلیان جردن - ایندو نقطه را - سفارش قلیان جردن - از هم دور کنید تا لب هایتا حالت بیضی ایستاده بگیرد. لب بالایی باید به سمت - سفارش قلیان جردن - زیر دندان ها کشیده شود و دندان ها را کاملا بپوشاند. انگشت اشاره را روی خطلبخندتان از بالا به پایین بکشید. این حرکت را تکرار کنید تا احساس سوزش روی خط لبخند کنید. بعد از آن 30 بار با انگشت ضربه های سریع روی سرتاسر خط لبخند بزنید. این ورزش خط لبخندتان را کاهش می دهد.


ورزش صورت برای تقویت گردن

سفارش قلیان جردن

بهتر است این تمرین را دراز بکشید - سفارش قلیان جردن - و انجام دهید. دستانتان را روی جلوی گردن قرار دهید. سرتان را کمی از زمین بلند کنید - سفارش قلیان جردن - و در همان حالت بمانید سپس به حالت اول باز گردید. 30 بار تکرار کنید. پس از - سفارش قلیان جردن - آن بازوها را درکنار بدن قرار داده و سر و شانه ها را 1 سانتی متر از زمین بلند کنید و سرتان را به چپ و راست 20 بار بچرخانید.

این تمرین باعث تقویت عضلات گردن شده و کمک می کند پوست گردنتان صاف و سفت شود.


ورزش صورت برای لاغر کردن صورت

سفارش قلیان جردن

این ورزش را هم بهتر است در حالت خوابیده انجام دهید. دهان را باز کرده و لب پایین و بالا را روی دندان ها از پایین به بالا بلغزانید. دستان خود را روی هر دو طرف فک قرار داده و به - سفارش قلیان جردن - سمت - سفارش قلیان جردن - بالا بکشید تا در دو طرف صورت احساس سوزش - سفارش قلیان جردن - کنید. سپس دستها را بالا برده و به مدت 30 ثانیه در همان حالت بمانید.


ورزش - سفارش قلیان جردن - صورت برای سفت کردن گردن و چانه

سفارش قلیان جردن

صاف بنشینید. لب ها را بسته و لبخند بزنید به طوری که دندان ها - سفارش قلیان جردن - دیده نشود، چانه را بالا ببرید. دستها را دور گردن قرار دهید و کمی پوست را - سفارش قلیان جردن - به پایین بکشید. نگاهتان باید به سمت بالا باشد. سرتان را به پشت خم کنید تا احساس کشش شدید در گردن و چانه پیا کنید. تا 3 بشمارید و به حالت اول برگردید. 35 بار تکرار کنید. این حرکت به تقویت گردن و خط فکر و کاهش افتادگی کمک می کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram