تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان درکه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00300.html

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۹

با این روش ها لب هایتان را زیبا کنید!

داشتن لب های زیبا و خوشرنگ خواسته بسیاری از مردم بخصوص خانم ها است, درمان های خانگی برای زیباسازی لب ها را مشاهده کنید.

قُل قُل: داشتن لب های زیبا و خوشرنگ خواسته بسیاری از - سفارش قلیان درکه - مردم بخصوص خانم - سفارش قلیان درکه - ها است, درمان های خانگی برای زیباسازی لب ها را مشاهده کنید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، همه می دانند که یک لبخند زیبا، - سفارش قلیان درکه - کلید جذابیت است. اگر مدت ها به دنبال راهی می گشتید برای اینکه لب هایتان را به طور - سفارش قلیان درکه - طبیعی و بدون مواد شیمیایی مضر یا حتی چرب کردنشان، صورتی و زیبا نگه دارید، چاره ی کار پیش ماست!

درمان های خانگی مخصوص برای لب ها از محصولات و ترکیبات طبیعی تشکیل می شوند و باید لب های تیره را روشن تر کنند. البته به منظور دستیابی به بهترین نتیجه، این درمان های خانگی باید - سفارش قلیان درکه - روزانه و برای دوره مشخصی مورد استفاده قرار بگیرند. اگر می خواهید که لب های نرم، روشن و زیبایی - سفارش قلیان درکه - داشته باشید، از درمان های خانگی زیر کمک بگیرید:

روغن نارگیل

روغن نارگیل، با توجه به داشتن اسیدهای چرب ضروری و خاصیت تغذیه کننده اش، عملکرد فوق العاده ای برای برطرف کردن تیرگی - سفارش قلیان درکه - لب ها از خودش نشان می دهد.

بافت روغنی این ماده، به راحتی روی لب های خشک پخش می شود و آب مورد نیاز آن ها را تامین می کند. ماساژ دادن لب ها با استفاده از روغن نارگیل هم گردش خون در این ناحیه از صورت را تقویت می کند. شما می توانید چند بار در روز از روغن نارگیل به عنوان بالم لب استفاده کنید.

روغن بادام

روغن بادام، ترکیبات غنی و ویژه ای برای لب های آسیب - سفارش قلیان درکه - دیده دارد و عملکردش از نظر جوان سازی پوست لب ها و صاف کردن شان واقعا قابل توجه است. شما می توانید چند بار در روز، لب های خودتان را به روغن بادام آغشته کنید - سفارش قلیان درکه - تا تغییر رنگ لب ها را به طور موثر از بین ببرید.

سرم لیمو و عسل

برای ساختن این سرم، باید آب لیموی تازه را با - سفارش قلیان درکه - عسل طبیعی به مقدار مساوی ترکیب کنید. وقتی که این دو ماده کاملا با همدیگر مخلوط شدند، باید لب ها را چند بار در روز به این سرم آغشته کنید. بعد از گذشت یک ساعت، از دستمال های مرطوب و نرم برای - سفارش قلیان درکه - پاک کردن باقی مانده سرم از روی لب ها استفاده کنید.

گلیسرین

گلیسرین، یکی از عناصری است که هم از خشکی لب ها جلوگیری می کند و هم مانع از تیره شدن لب ها می شود. شما می توانید به راحتی و با استفاده از پنبه های آرایشی، لایه نازکی از گلیسرین را - سفارش قلیان درکه - روی لب ها قرار بدهید. برای اثربخشی مناسب باید این کار را هر - سفارش قلیان درکه - شب و به مدت زیادی تکرار کنید. گلیسرین، خاصیت تسکین - سفارش قلیان درکه - دهنده دارد و رنگ لب ها را شفاف می کند.

آلوئه ورا

آلوئه ورا حاوی نوعی ترکیب پلی فنلی طبیعی به نام آلوئسین است که فرآیند پیگمانتاسیون را در لب ها متوقف می کند. علاوه بر این، نقش موثری در جوان سازی پوست لب ها دارد و - سفارش قلیان درکه - آب مورد نیاز لب ها را تامین می سازد. شما باید هر - سفارش قلیان درکه - روز مقداری از ژل آلوئه ورا را روی لب ها بمالید و بعد از گذشت چند دقیقه، از آب گرم برای شستن - سفارش قلیان درکه - آن استفاده کنید.

سرکه سیب

سرکه سیب حاوی اسیدهای آلفا هیدروکسی است و درنتیجه خاصیت اسیدی ملایمی دارد. شما باید سرکه سیب و آب را به مقدار مساوی با هم ترکیب کنید و بعد با استفاده از پنبه های آرایشی، محلول مورد نظر را روی لب های آسیب دیده بمالید. قبل از شستن لب ها با آب گرم هم باید بین 10 تا 12 دقیقه صبر کنید.

روغن زیتون

روغن زیتون دارای سه ویژگی مهم برای لب ها است:تغذیه کردن، مرطوب سازی و برطرف کردن خشکی یا ترک خوردگی لب ها. شما می توانید از روغن زیتون به تنهایی برای تسکین التهاب در لب ها استفاده کنید یا آن را با شکر مخلوط کنید و لایه بردار طبیعی - سفارش قلیان درکه - برای لب ها بسازید. روغن زیتون در طول ساعات شب به خوبی جذب می شود و لب ها را تا صبح فردا به حالت مطلوبی می رساند.

انار

انار، با توجه به - سفارش قلیان درکه - این - سفارش قلیان درکه - که منبع - سفارش قلیان درکه - آنتی اکسیدانی فوق العاده ای است و خاصیت ضدپیری هم دارد، به طور طبیعی دو فایده به لب ها می رساند:روشن کردن رنگ لب ها و تغذیه لب های آسیب دیده. شما می توانید دانه های شکسته انار را با شیر یا گلاب ترکیب کنید و یک لایه - سفارش قلیان درکه - بردار مفید بسازید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram