تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان سراج


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00367.html

۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۲

پزشک زیبایی، دختر جوان را زشت تر کرد

دختر جوان که برای رفع مشکلات تنفسی و انجام عمل زیبایی دوبار بینی‌اش را به تیغ جراحی سپرده بود، دچار نقصی جبران‌ناپذیر شد و از پزشک معالجش شکایت کرد.

قُل قُل:دختر جوان که برای رفع مشکلات تنفسی و انجام عمل زیبایی دوبار بینی‌اش را به تیغ جراحی سپرده بود، دچار نقصی جبران‌ناپذیر شد و از - سفارش قلیان سراج - پزشک معالجش - سفارش قلیان سراج - شکایت کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایران ، «آیدا» سال‌ها بود به خاطر داشتن انحراف بینی و گرفتگی تنفسی با مشکلات زیادی روبه‌رو بود. ظاهر بینی‌اش چندان بد نبود اما گاهی اوقات وقتی عکس‌هایش را می‌دید در دل آرزو می‌کرد کاش بینی خوش فرم تری داشت. با گذشت زمان و بخصوص در فصل سرد مشکلات تنفسی او نیز حادتر می‌شد. اما ترس از عمل جراحی و اتفاقاتی که از عواقب این نوع جراحی شنیده بود، باعث شد تا سال‌ها - سفارش قلیان سراج - از این کار گریزان باشد.

سرانجام در 32 سالگی و به اصرار خانواده به کلینیکی در تهران رفت و نزد پزشک جراح بینی تحت مشاوره قرار گرفت. پزشک معالج پس از بررسی مدارک پزشکی «آیدا» - سفارش قلیان سراج - و ارزیابی شرایط دختر جوان، به او پیشنهاد کرد با یک تیر دو نشان زده و علاوه بر رفع مشکلات تنفسی، جراحی زیبایی نیز داشته باشد.


«آیدا» که همیشه به فکر تغییر چهره بود از این پیشنهاد استقبال کرد و قرار شد پس از پایان تعطیلات نوروز به کلینیک رفته و جراحی شود. دو هفته بعد از جراحی با وجود پانسمان و چسب روی بینی، نمی‌توانست ظاهر و نتیجه عمل را متوجه شود. اما وقتی پانسمان را برداشتند «آیدا» تازه فهمید چه بلایی سرش آمده است. با دیدن بینی‌اش که کج شده بود - سفارش قلیان سراج - شوکه شد. مشکلات تنفسی‌اش که - سفارش قلیان سراج - نه تنها کم نشده بلکه بیشتر هم شده بود او را واداشت به پزشک معالجش اعتراض کند اما وی معتقد بود با یک جراحی ترمیمی همه مشکلات برطرف می‌شود. به همین خاطر با وعده و وعیدهایی که داد آیدا راضی به جراحی دوم شد.

اما این بار علاوه - سفارش قلیان سراج - بر انحراف و گرفتگی، یک فرورفتگی نیز در کنار استخوان بینی دختر جوان ایجاد شده بود.«آیدا» که بعد - سفارش قلیان سراج - از دو جراحی بشدت افسرده شده بود، - سفارش قلیان سراج - پس از مشاوره با - سفارش قلیان سراج - چند پزشک و ناامیدی از درمانش، تصمیم به شکایت گرفت و با مراجعه به دادسرای جرایم پزشکی و دارویی تهران(ناحیه 19 تهران) از پزشک معالج و کلینیک درمانی شکایت کرد.


تأیید قصور پزشک
حدود 8 ماه بعد از طرح شکایت و تشکیل پرونده، نخستین جلسه - سفارش قلیان سراج - کمیسیون پزشکی با حضور سه کارشناس برگزار شد و اعضا پس از بررسی مدارک و شنیدن اظهارات طرفین، عمل ترمیمی را - سفارش قلیان سراج - ضروری دانستند اما از آنجا که این جراحی دوم سبب تنگی دریچه تنفسی داخلی، عدم قرینگی پره‌ها و فرورفتگی بینی شده بود، قصور پزشک محرز و به میزان 3 درصد مقصر شناخته شد.


این نظریه با اعتراض طرفین بار دیگر در کمیسیون 5 نفره مورد بررسی قرار گرفت اما این بار نیز اعضا رأی به قصور 3 درصدی پزشک زیبایی دادند.
با این نظریه، - سفارش قلیان سراج - کیفرخواست پرونده با موضوع ایراد صدمه بدنی شبه عمدی ناشی از قصور پزشکی صادر شد و پرونده برای رسیدگی در اختیار شعبه 1043 دادگاه کیفری 2(مجتمع شهید قدوسی) به ریاست قاضی محبوب افراسیاب قرار - سفارش قلیان سراج - گرفت. قاضی پرونده نیز پس از بررسی شواهد و مدارک، نظریه پزشکی قانونی و شنیدن اظهارات طرفین، پزشک زیبایی را به خاطر وارد کردن آسیب شبه عمدی به بینی دختر جوان مقصر شناخته و به پرداخت بهای ریالی 3 درصد دیه کامل انسان محکوم کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram