تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیون


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00008.html

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۶

"زی موی" و "زی فام" اکسیری برای مراقبت ازموهایتان

رییس هیات مدیره گروه زرسیما در ادامه رونمایی از این برند ایرانی تاکید کرد: «تداوم کیفیت پایه اصلی این برند است که نشانگر احترام به مصرف کننده می باشد بر این اساس ما سه اصل "ایرانی می تواند"، "کیفیت و حفظ کیفیت" و "احترام به ایرانی" را شعار کار خود قرار دادیم. در آخرین مرحله همکاری با لورال جمع کارکنان ما 400 نفر بودند که مطمئن هستم در سال 1400 تعداد نفراتی که در زرسیما نامی رسا و ایرانیان کار خواهند کرد به 600 نفر خواهد رسید.»

قُل قُل:مراسم رونمایی از دو گروه محصولات مراقبت از مو ایرانی از تولیدات گروه زرسیما برگزار شد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز گروه زرسیما در سال 80 به عنوان نماینده لورال در ایران ثبت شد - سفارش قلیون - و به مدت ۱۷ سال به فعالیت خود با موفقیت ادامه داد و در حال حاضر با تغییر رویکرد به سمت تولید داخلی محصولات تخصصی سلامت و زیبایی را در بخش‌های مو و پوست تولید خواهد کرد .

دکتر مهدی میرعمادی رییس هیات مدیره شرکت زرسیما نامی رسا در مراسم رونمایی از گروه محصولات شامپو، نرم کنند ، ماسک مو و رنگ مو - سفارش قلیون - با برند زی در توضیح اینکه چگونه فکر تولید برند ایرانی با کیفیت و توان رقابت با برندهای خارجی شکل گرفت گفت: «در دهه اول فعالیتمان کلیه کارها - سفارش قلیون - اعم - سفارش قلیون - از واردات و یا پخش محصولات، توسط زرسیما آرا صورت می گرفت و - سفارش قلیون - حدود ۸ سال قبل به - سفارش قلیون - دلیل بالا رفتن حجم فروش، تمرکز در شرکت زرسیما آرا امکانپذیر نبود. چون ۴۰ درصد فروش محصولاتمان در تهران بود، بنابراین فکر کردیم بهتر است که در تهران یک شرکت پخش مستقل داشته باشیم. بنابراین شرکت پخش ایرانیان شکل گرفت و در طی این مدت زرسیماآرا شعباتی را در شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد ایجاد کرد که پخش تولیداتمان توسط این شعبات صورت گرفت.»

قطع همکاری - سفارش قلیون - شرکت لورال به دلیل تحریم ها

دکتر میرعمادی، - سفارش قلیون - با بیان اینکهما در طی مدت زمان 17 - سفارش قلیون - سال کار با لورال هرگز یک جنس غیررسمی به کشور وارد نکردیم گفت: طی این سال ها از همکاران فوق العاده حرفه ای و با تجربه برخوردار بودیم که البته نباید فراموش کنیم که - سفارش قلیون - لورال در آموزش این همکاران بسیار به ما کمک کردند.» وی خاطرنشان کرد: «از اوایل سال 97 با زمزمه هایی که دولتمردان امریکا برای تحریم های - سفارش قلیون - ایران به راه انداختند حدس می - سفارش قلیون - زدیم که ممکن است - سفارش قلیون - مشکلات عرضه محصولات در ایران شروع شود چراکه شرکت لورال بزرگترین بازارش در - سفارش قلیون - جهان را در امریکا با 25درصد فروش دارد. و - سفارش قلیون - با آغاز تحریم‌ها از اواخر تابستان گذشته فروش محصولاتش را به ما قطع کرد.»

وی افزود: «البته نباید فراموش کنیم ما از سال 95 گفت وگو برای تولید داخل را با لورال شروع کرده بودیم ولی همیشه برای این کار بهانه هایی می آوردند. در بهار سال 97 قبل از قطع ارتباطمان با لورال، مصمم به تولید محصولات مراقبت و زیبایی مو با حفظ کیفیت شدیم. بدین ترتیب شرکت نامی رسا با مدیریت مهندس حسن اسکوئی ثبت شد و بدین ترتیب توانستیم از افراد با تجربه و حرفه ای در شرکت زرسیما آرا استفاده کنیم و از ۴۰۰ نفری که در مجموعه مشغول به کار بودند چیزی حدود دو - سفارش قلیون - سوم این افراد را در شرکت زرسیما جذب کردیم.»

سفارش قلیون

تولید محصولاتی که مزایایی نسبت به لورال دارد

دکترمیرعمادی افزود: «کالر استودیو اولین محصول ما بود و برای اینکه از کیفیت - سفارش قلیون - محصول مطمئن شویم یکی ازمدرسین لورال را به ایران دعوت - سفارش قلیون - کردیم که کلیه محصولاتمان را ارزیابی - سفارش قلیون - کرد و گفت نه فقط این محصولات از لورال پروفشنال - سفارش قلیون - کمتر نیست بلکه مزایایی نسبت به آنها نیز دارد. کالر استودیو یکی از بهترین محصولات شرکت ما است. امروز از محصولاتی همچون شامپو، نرم کننده مو و ماسک مو - سفارش قلیون - و رنگ مو رونمایی می شود. نامی که برای - سفارش قلیون - این محصولات انتخاب کردیم غرورآمیز است "زی مو" و "زی فام". زی در واقع برندی پارسی است، شفاف و راستین به معنی زیستن ، جان و حیات.»

تداوم کیفیت پایه اصلی گروه برندهای "زی"

رییس هیات مدیره - سفارش قلیون - گروه زرسیما در ادامه رونمایی از این برند ایرانی تاکید کرد: «تداوم کیفیت پایه اصلی این برند است که نشانگر احترام به مصرف کننده می باشد بر این اساس ما سه اصل "ایرانی می تواند"، "کیفیت و - سفارش قلیون - حفظ کیفیت" و "احترام به ایرانی" را شعار کار خود قرار دادیم. در آخرین - سفارش قلیون - مرحله همکاری با لورال جمع کارکنان ما 400 نفر بودند که مطمئن هستم در سال 1400 تعداد نفراتی که در زرسیما نامی رسا و ایرانیان کار خواهند کرد به 600 نفر خواهد رسید.»

۹۵ درصد محصولات شرکت زرسیما ایرانی است

وی گفت: «محصولاتی که از - سفارش قلیون - سوی شرکت زرسیما تولید شده به طور یقین 95 درصد آن ایرانی است و تنها 5 درصد آن که مواد اولیه وارداتی است که برای کشور بسیار صرفه جویی ارزی به همراه داشته است به طوری که حدود 10 میلیون یورو صرفه جویی ارزی داشته ایم. امیدواریم کارآفرینان کشور کاری کنند - سفارش قلیون - که - سفارش قلیون - ظرف چند سال آینده آن 5 درصد هم ایرانی شود.»

سفارش قلیون

رتبه دوم ایران در منطقه از نظر مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز،‌در ادامه مهندس اسکوئی مدیرعامل شرکت زرسیما نامی رسا با اشاره به سهم بزرگ کالاهای آرایشی و بهداشتی در سبد - سفارش قلیون - خانوار ایرانی گفت: «وقتی به آمار و ارقام نگاه می کنیم، می - سفارش قلیون - بینیم امروز ایران از نظر مصرف این کالاها - سفارش قلیون - جزو - سفارش قلیون - ده کشور برتر در جهان است و بین رتبه - سفارش قلیون - هفتم تا دهم قرار دارد و - سفارش قلیون - در منطقه - سفارش قلیون - از این نظر رتبه دوم را دارا است. طبق آمار امروز بازار محصولات آرایشی و بهداشتی ایران حدود 4 میلیارد دلار است که بیشترین سهم مربوط به مراقبت از مو است، و سپس رنگ مو که 9درصد این - سفارش قلیون - بازار را در اختیار دارد که معادل 360 میلیون دلار می شود. »

صرفه جویی ارزی و اشتغالزایی در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی ایرانی

وی گفت: «ایران در چند سال اخیر رشد ثابت 6 درصدی را در کالاهای آرایشی و بهداشتی داشته است که در حوزه - سفارش قلیون - اقتصادی نرخ قابل توجهی است و حتی از لحاظ اشتغال زایی یکی از بالاترین نرخ های اشتغالزایی در صنعت - سفارش قلیون - لوازم آرایشی و بهداشتی قرار دارد. در منطقه بجز ایران و ترکیه برای تولید این محصولات، کشور دیگری حرفی برای گفتن ندارد و اگر ما بتوانیم تجهیزات و ماشین آلات بسته بندی مان را بروزرسانی کنیم می توانیم در منطقه نفر اول باشیم.»

وی خاطرنشان کرد: - سفارش قلیون - «برای اینکه بتوانیم پیوسته و مثبت عمل کنیم - سفارش قلیون - ما اهداف بلند مدت را در نظر می گیریم و دنبال سودهای کوتاه مدت نیستیم و به همین دلیل اولین چیزی که برایمان مهم است کیفیت و تداوم کیفیت محصولاتمان است و می خواهیم اعتماد مصرف کننده ایرانی را - سفارش قلیون - جلب کنیم و برای اینکه در این مسیر به پیشرفت برسیم نیروی انسانی مهم - سفارش قلیون - ترین فاکتور این کار است.»

اصل مشتری مداری

مهندس پریسا آقاخانی مدیر مارکتینگ زرسیما نامی رسا سخنران بعدی مراسم بود که ضمن تشکر از تلاشهای شبانه روزی همکاران خود برای رسیدن به زمان رونمایی محصول در - سفارش قلیون - سخنان کوتاهی به اهمیت - سفارش قلیون - اصل مشتری‌مداری تاکید کرد و ادامه داد: «برای اینکه به مصرف کننده نشان دهیم که برای او بسیار اهمیت قائل هستیم اعلام می‌کنیم که هدف ما پر کردن قفسه نیست. بلکه تولید کالاهایی است که حس خوبی - سفارش قلیون - به مصرف کننده بدهد و به او نشان دهد - سفارش قلیون - که برای رضایت او بسیار فکر شده.»

برند "زی" برای تک تک افراد است

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، در ادامه این مراسم، نبراس‌ میراز حسینی - سفارش قلیون - مدیر برند زی با اشاره به برندهای مختلف محصولات مراقبت از مو و زیبایی در بازار گفت: «با توجه به سابقه ای که با لورال داشتیم - سفارش قلیون - جامعه هدفمان را طوری در نظر گرفتیم که مطمئن شویم بعد از رفتن لورال به عنوان یک برند خارجی، مصرف کنندگان بتوانند به محصولات ما اعتماد کنند؛ بنابراین جامعه هدف ما از آنچه که قبلا بود دور نیست. امروز محصولی که ما تولید کرده ایم را برای زنان و مردان در نظر گرفته ایم درست است که مخاطب محصولات زیبایی اغلب خانم ها هستند ولی ما معتقدیم که محصولاتمان می تواند نیاز مردان را نیز برطرف کند پس مهمترین مسئله این است که زنان و - سفارش قلیون - مردان گروه سنی ۲۰ تا ۵۹ ساله از طبقه اجتماعی متوسط به بالا مخاطب محصولات ما هستند.»

سفارش قلیون

رونمایی از دو برند "زی موی" و "زی فام"

وی با بیان - سفارش قلیون - اینکه برند زی برای تک تک افراد است،‌ گفت: «با توجه به پتانسیلی که بازار مراقبت از مو داشت هدف اول ما تولید محصولات مراقبت از مو بود. زمانی که ما با لورال در ایران همکاری می کردیم شامپو، نرم کننده و ماسک مو - سفارش قلیون - را عرضه می کردیم و امروز می دانیم که مصرف کننده ما بعد از اینکه این برند دیگر در دسترسش نباشد می خواهد از محصولاتی استفاده کند که رِنج کامل مراقبتی را دارا باشد. بنابراین ما محصولات مراقبت از مو را در فاز اول تولید به صورت فول رِنج آماده کردیم که شامل شامپو، نرم کننده و ماسک مو است. - سفارش قلیون - خوشحالیم که بگوییم محصولات مراقبت از موی ما کنار محصولات رنگ مو - سفارش قلیون - تکمیل می شود و ما امروز از دو برند "زی موی" و "زی فام" رونمایی می کنیم.»

وی افزود: «در فاز دوم تولید تصمیم داریم همانطور که با لورال سبد کامل محصولات را داشتیم، سبد محصولات برند زی را هم گسترش دهیم لذا در فاز دوم تولید، محصولات مراقبت از پوست، محصولات استایلینگ و محصولات مراقبت از بدن را خواهیم داشت.»

دو اکسیر در فرمولاسیون محصولات - سفارش قلیون - برند "زی"

میرزا حسینی خاطرنشان کرد: «برای اینکه یک برند بتواند جایگاه خود - سفارش قلیون - را در بازار داشته باشد باید یک مزیت رقابتی داشته باشد آنچه که امروز برند ما را که در مورد - سفارش قلیون - کیفیتش ادعا داریم و به جرات می گوییم که بهترین محصول - سفارش قلیون - ایرانی در بازار خواهد بود، خاص تر می - سفارش قلیون - کند وجود دو اکسیر در فرمولاسیون محصولمان است که هرکدام کار ویژه ای برای - سفارش قلیون - موها می کند در واقع ما از کراویس و کرافکت در محصولات مراقبت از موی خود استفاده - سفارش قلیون - می‌کنیم که هرکدام به - سفارش قلیون - تناسب خود، کار ویژه ای می کنند که هیچ محصول دیگری - سفارش قلیون - در تولیدات ایرانی وجود ندارد که این دو ماده را همزمان در ترکیبات خود داشته باشد.»

وی افزود: «کِرافکت بِه ساز حالت مو است و به بهتر شدن ساختار مو کمک می کند و کراویس - سفارش قلیون - تغذیه کننده و تقویت کننده مو است. زمانی که کسی بخواهد چیزی متفاوت از یک شامپوی معمولی برای موهایش استفاده کند قاعدتا وقتی اسم کراتین و پروتئین را بشنود توجه اش جلب می شود ما امروز خوشحالیم که بگوییم که کرافکت کراتین - سفارش قلیون - هیدرولیز شده و کراویس پروتئین هیدرولیز شده است که ما در - سفارش قلیون - محصول مراقبت از موی خود استفاده کرده ایم.»

"زی" دستچینی از درخت زندگی است

وی افزود: «برای نام برند خود سعی کردیم از یک فلسفه استفاده کنیم و اسمی که انتخاب کردیم فارسی است و به یاد ماندنی است و مرتبط با بهداشت و زیبایی است و باید گفت "زی" دستچینی از درخت زندگی است و سرشار از عشق و انرژی است برند "زی" یک برند صادق و شفاف است.»

می توانید با یک برند ایرانی زیبا باشید

وی درباره چشم اندازهای برند "زی" گفت: «زیبایی مربوط به یک شخص یا جنسیت خاص یا فرهنگ خاص یا طبقه - سفارش قلیون - خاص نیست معتقدیم زیبایی از درون افراد نشات می گیرد معتقدیم برند "زی" زیباست چون عزت نفس ایرانی در آن نهفته است. مهم نیست که لورال به دلیل تحریم ها دیگر در دسترس نیست می توانید با یک برند ایرانی زیبا باشید چشم انداز برند ما بیدارسازی عزت نفس ذاتی زنان ایرانی و آقایان است.»

هدفمان این است که به بهترین برند ایرانی تبدیل شویم

وی درباره هدف برند "زی" گفت: «با توجه به تجاربی که در این مدت داشتیم امروز هدفمان این است که به بهترین برند ایرانی تبدیل شویم. سبد محصولات مراقبت از موی ما امروز شامل ۶ محصول است که هرکدام شامل شامپو، ماسک و نرم کننده برای موهای رنگ شده، برای - سفارش قلیون - موهای آسیب دیده و شکننده، برای موهای خشک، موی دارای ریزش، موی معمولی و موی چرب است.»

وی با اشاره به محصول "زی فام "گفت:‌ «ما بهترین و با کیفیت ترین رنگ موی ایرانی را تولید کرده ایم با نام "زی فام". از ویژگی های کیت "زی فام" این است که افراد می توانند رنگ مو با - سفارش قلیون - انعکاسهای ترکیبی دلخواهشان را بدون نیاز به ترکیب کردن، داشته باشند. "فام" در فارسی به معنای رنگ است و تا جایی که معنی زیر سوال - سفارش قلیون - نرود برای متون برندمان از - سفارش قلیون - کلمات فارسی استفاده کرده ایم.»

پوشش دهی - سفارش قلیون - ۱۰۰ درصدی موهای سفید با کیت رنگ موی "زی فام"

مدیر برند "زی" افزود: «ما اولین - سفارش قلیون - کیت رنگ موی ایرانی با - سفارش قلیون - محفاظت سه گانه را تولید کرده ایم که به مخلوط اکسیدان و رنگ مو، سرم حین رنگ اضافه کرده ایم که این سرم از موها در برابر آسیب ناشی از رنگ - سفارش قلیون - محافظت می کند. همچنین محصول ما اولین کیت ایرانی است که بعد از اتمام رنگ گذاری ماسک تغذیه کننده و تثبیت کننده رنگ را دارد که این ماسک باعث می شود رنگی که بر روی موها گذاشته می شود مدت زمان - سفارش قلیون - بیشتری زیبایی و درخشش خود را حفظ کند. کرم های رنگ موی محافظت سه گانه دارد و اجتناب ناپذیر است که به عنوان یک رنگ - سفارش قلیون - خوب باید پوشش دهی ۱۰۰ درصدی موهای - سفارش قلیون - سفید را داشته باشد که بی شک رنگ موی ما این ویژگی را هم دارد.»

وی در پایان گفت: - سفارش قلیون - «داخل کیت "زی فام" کرم رنگ مو که حاوی فیلتر فرابنفش است را داریم، کرم اکسیدان، ساشه سرم محافظت کننده از مو و ساشه ماسک بعد از رنگ مو را داریم که در انتهای رنگ گذاری - سفارش قلیون - می توان از آن استفاده کرد - سفارش قلیون - که ۲۰ میلی گرم است.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram