تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیون سعدی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00348.html

۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۸

راهکاری برای اینکه آقایان دیرتر دچار طاسی شوند

یک متخصص پوست و مو، گفت: هورمون تستسترون مازاد که در دوران بلوغ آزاد می شود، عامل رشد موهای صورت است ولی در عین حال باعث تضعیف ریشه مو در پوست سر می شود.

قُل قُل:یک متخصص پوست و مو، گفت: هورمون تستسترون مازاد که در دوران بلوغ آزاد می شود، عامل رشد موهای صورت است ولی در عین حال باعث تضعیف ریشه مو در پوست سر - سفارش قلیون سعدی - می شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، با توجه به - سفارش قلیون سعدی - آمارهای جهانی از هر ۲ نفر، یک نفر از ریزش مو رنج می برد که اغلب دلایلی موروثی دارد. آمارهای دیگری نشان می دهند که در ۸۰ صد موارد، مشکل ژنتیکی «آندروژنتیک آلوپسیا» است که این می تواند آقایان را نگران کند. اما آنچه که ما باید بدانیم این است که ریزش مو وراثتی یک بیماری نیست و تنها یک جابجایی ژنتیکی است. از این رو، قابل درمان نیست و باید به طور مستمر به آن رسیدگی کرد.

علیرضا میراسماعیلی متخصص پوست و مو، پیرامون این قبیل ریزش مو، گفت: «آندروژنتیک آلوپسیا» به طور مشخص از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. در نتیجه، راهکارهای بهداشتی و آرایشی در طولانی مدت نسبت به درمان های دارویی مناسب تر به - سفارش قلیون سعدی - نظر می رسد چرا که در - سفارش قلیون سعدی - روش های آرایشی و بهداشتی دیگر در مقایسه با درمان دارویی ریسک عوارض جانبی وجود ندارد.

وی در پاسخ به این سئوال که عامل «آندروژنتیک آلوپسیا» چیست، افزود: هورمون تستسترون مازاد، که در دوران بلوغ آزاد می شود، عامل - سفارش قلیون سعدی - رشد - سفارش قلیون سعدی - موهای صورت(ریش) است ولی در عین حال باعث تضعیف ریشه مو در پوست - سفارش قلیون سعدی - سر می شود. بر اساس وضعیت وراثتی شخص، ریشه های مو به تستسترون واکنش لحظه ای شدید نشان می دهند. این - سفارش قلیون سعدی - امر باعث قطع انرژی رسانی به مو می شود، که متعاقبا باعث تضعیف ریشه های مو می گردد.

میراسماعیلی ادامه داد: بر این اساس فاز رشد مو کوتاه شده و دوره زندگی مو قبل از کامل شدن به پایان خواهد یافت. باید بدانیم که معمولا ریشه مو بیش از ۸ سال فعال است،(فاز رشدی مو) که این مدت شامل دوره استراحت مو نیز می شود. ریشه پس از این مدت، مو را بدون هیچ واهمه ای رها می کند. به این ترتیب این فرایند رشد قبل از مرگ ریشه ۱۴ بار تکرار می شود.

وی گفت: بسته به وضعیت ژنتیکی فرد، تستسترون می تواند از ایجاد c-AMP (ترکیب پیام رسان انرژی که برای متابولیسم ریشه لازم است) جلوگیری کند که این کار باعث کوتاه - سفارش قلیون سعدی - شدن دوره عمر ریشه می شود. اگر این روند ادامه یابد، می تواند منجر به طاسی سر شود.

این متخصص پوست و مو، در خصوص راهکار پیشنهادی برای - سفارش قلیون سعدی - توقف روند طاسی، بکارگیری و کمک از کمپلکس های کافئین را مورد اشاره قرار داد و - سفارش قلیون سعدی - افزود: بنابر تحقیقات صورت گرفته در - سفارش قلیون سعدی - آلمان، کمپلکس کافئین باعث طولانی تر شدن دوره رشد ریشه مو می شود که این امر طاسی را در طولانی مدت به تعویق می اندازد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram