تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00003.html

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۵

گزارش نگران کننده استاندارد از وجود سرب در رژ لب‌های مصرفی

مدیرکل استاندارد البرز گفت: نتایج یک پروژه تحقیقاتی نشان می‌دهد میزان فلزات سنگین مثل سرب در رژ لب‌های تولید داخل بیشتر از نمونه‌های خارجی است.

قُل قُل:مدیرکل استاندارد البرز گفت: نتایج یک پروژه تحقیقاتی نشان می‌دهد میزان فلزات سنگین مثل سرب در رژ لب‌های تولید داخل بیشتر از نمونه‌های خارجی است.


به گزارش سلامت - قلیان روشن - نیوز به نقل از ایسنا،فتانه شکرالهی در نهمین همایش استاندارد و کیفیت - قلیان روشن - استان البرز که امروز سه شنبه 12 آذر برگزار شد، با اشاره انجام دو پروژه تحقیقاتی بر مبنای ماده ۱۷ قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، اظهار کرد: در اولین تحقیق به سمت بررسی برخی فاکتورها از جمله میزان سرب در محصولات آرایشی ایرانی و خارجی رفتیم و به خاطر اینکه دامنه این محصولات بسیار زیاد است ‌در گام نخست تنها وضعیت رژ لب‌ها که پر مصرف ترین محصول آرایشی هستند را مورد بررسی قرار دادیم.

وی با بیان اینکه در این تحقیق، ۲۵ نمونه رژ لب داخلی و خارجی خریداری و مورد آزمایش قرار گرفت، افزود: نتیجه آزمایش‌ها نشان داد رژ لب‌های داخلی و خارجی از نظر بار میکروبی اختلاف معناداری با هم نداشتند ولی میزان پرواکسید رژهای خارجی بیشتر از نمونه‌های - قلیان روشن - داخلی و میزان فلزات سنگین مثل سرب در رژ لب‌های تولید داخل بیشتر از نمونه‌های خارجی بود.


این مسئول بابیان اینکه ایران سومین مصرف کننده لوازم آرایشی - قلیان روشن - در خاورمیانه است و ایرانی‌ها سالانه یک میلیارد دلار لوازم آرایشی می‌خرند؛ تصریح کرد: برای حفظ سلامت مصرف کنندگان؛ بدون شک نتیجه این تحقیق - قلیان روشن - به تجدید نظرهایی در خصوص استانداردهای لوازم آرایشی در کشور منجر می‌شود.


وی با اشاره به دومین پروژه تحقیقاتی امسال گفت: پایش ماست‌های سنتی تولید شده در لبنیاتی‌های استان دومین پروژه تحقیقاتی امسال بود که بر مبنای - قلیان روشن - آن ۲۰ نمونه از ماست های سنتی بازار خریداری و مورد آزمایش قرار گرفت.


شکرالهی تاکید کرد: در راستای این تحقیق میزان آنتی بیوتیک‌ها؛ استرول گیاهی و بار میکروبی این نمونه ها بررسی شد و نتیجه نشان داد میزان آنتی بیوتیک ۳۴ درصد از نمونه‌های خریداری - قلیان روشن - شده از بازار بیش از حد مجاز بود.


وی با بیان اینکه میزان پنی سیلین، کپک و مخمر در ۲۵ درصد از نمونه‌های خریداری شده هم بیش از حد مجاز بود؛ افزود: هر چند مسئولیت کنترل ماست های سنتی با استاندارد نیست ولی این تحقیق به واسطه همکاری با سازمان غذا و دارو انجام شده - قلیان روشن - که امیدوارم نتایج آن به پایش بیشتر و افزایش کیفیت این محصول ختم شود.


مدیرکل استاندارد البرز در ادامه با اشاره به افزایش میزان صدور پروانه های استاندارد اجباری در استان اظهار کرد: تعداد پروانه های استاندارد اجباری صادر شده در هشت ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل؛ 19.3 درصد افزایش داشته که این نشان از افزایش میزان تولید در استان دارد.


وی همچنین به ضرورت افزایش سهم ایران از بازارهای حلال تاکید کرد و افزود: سهم بازار حلال در دنیا بیش از 2500 میلیارد دلار است و ایران باید تلاش کند با تولید محصولاتی که نشان حلال دارند؛ سهم خود - قلیان روشن - را در این - قلیان روشن - بازارها به خصوص در شرایط فعلی که در فشار اقتصادی و تحریم قرار داریم افزایش دهد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram