تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00095.html

۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۷

سولاریوم خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد

تحقیقات سازمان جهانی بهداشت ( WHO ) نشان می‌دهد، استفاده از سولاریوم راه مناسبی برای برنزه کردن پوست نیست، این روش هیچ‌گونه مصونیتی در مقابل سرطان پوست ندارد و خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد.

قُل قُل: تحقیقات سازمان جهانی بهداشت ( WHO ) نشان می‌دهد، استفاده از سولاریوم راه مناسبی برای برنزه کردن پوست نیست، این روش هیچ‌گونه مصونیتی در مقابل سرطان - قلیان روشن دولت - پوست ندارد و خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت، پوست یکی از وسیع‌ترین ارگان‌های بدن بوده و بدن را در مــقابل مشکـلاتی مانند کــم آبـــی، اشـعــــه‌های مضر خورشید، عفونت‌های باکتریایی، و آلودگی‌هوا مصون نگه می دارد با این وجود باید توجه داشت که توانایی پوست برای محافظت از مشکلات خارجی محدود است و عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند منجر به آسیب رساندن به پوست ‌شوند.


همچنین آمارها نشان می دهند سالانه ۱۰ هزار مورد ابتلا به ملانوما (وخیم - قلیان روشن دولت - ترین نوع سرطان پوست) و ۴۵۰ هزار مورد ابتلا به انواع سرطان پوست غیر ملانوما بروز می کند که این آمار نتیجه - قلیان روشن دولت - استفاده از دستگاه سولاریوم در استرالیا، اروپا و آمریکا است.


به گزارش - قلیان روشن دولت - روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،بررسی های محققان نشان می دهد هرچه در سنینن پایین تر از دستگاههای سولاریوم استفاده شود خطر ابتلا به سرطان پوست چندین برابر می شود.
برنزه شدن نه تنها خطر ابتلا به انواع سرطان‌های پوست را افزایش می‌دهد بلکه موجب پیر شدن سریع‌تر پوست، - قلیان روشن دولت - آب مروارید، کاهش سیستم ایمنی بدن و آفتاب سوختگی می‌شود.


نتایج مطالعات محققان نشان می دهد رنگ طبیعی بدن هر فرد مناسب ترین رنگ برای حفظ سلامت اوست و دگرگون شدن رنگ پوست با روش های غیر استاندارد، سلامت بدن را به خطر می اندازد.


در جهان بیش از ۳ میلیون نفر به سرطان پوست مبتلا هستند و سالیانه حدود ۲۵۰ هزار مورد جدید به بیماران اضافه می‌شود. هرسال نزدیک به ۵۰ هزار - قلیان روشن دولت - نفر - قلیان روشن دولت - جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست می‌دهند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram