تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان روشن چیتگر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00303.html

۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۷

آیا می‌توان از ضدآفتاب به جای مرطوب‌ کننده استفاده کرد؟

ضدآفتاب‌ها جزو محصولات آرایشی نیستند؛ بلکه برای محافظت از پوست ساخته شده‌اند، مثلاً پوست را هیدراته نگه نمی‌دارند و جلوی چین‌ و چروک‌های زودرس را نمی‌گیرند.

قُل قُل: ضدآفتاب‌ها جزو محصولات آرایشی نیستند؛ بلکه برای محافظت از پوست ساخته شده‌اند، مثلاً پوست را هیدراته - قلیان روشن چیتگر - نگه نمی‌دارند و جلوی چین‌ و چروک‌های زودرس را نمی‌گیرند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، شاید این سؤال شما هم باشد که آیا می‌توانید از ضد آفتاب به جای مرطوب‌کننده استفاده کنید. چون ضد آفتاب‌هایی در بازار موجودند که مناسب پوست‌های خشک و یا مناسب انواع پوست‌ها ساخته شده‌اند. با این‌ همه تنوعی که در کرم‌های ضد آفتاب وجود دارد شاید اصلاً فراموش کنید از مرطوب کننده هم استفاده کنید!

ضد آفتاب‌ها بیشتر در ماه‌های تابستان مصرف می‌شوند و استفاده از چند - قلیان روشن چیتگر - نوع کرم به طور هم‌زمان روی پوست می‌تواند تعریق را زیاد کند. برای همین بیشتر افراد در ماه‌های تابستان نسبت به استفاده از مرطوب کننده - قلیان روشن چیتگر - تمایلی ندارند؛ اما آیا استفاده از - قلیان روشن چیتگر - ضد آفتاب به جای مرطوب کننده کار خوبی - قلیان روشن چیتگر - است؟

هدف ضد آفتاب
اول باید عملکرد ضد آفتاب را بدانید.
ضد آفتاب برای محافظت از پوست شما در برابر پرتو فرابنفش خورشید طراحی شده است تا جلوی نفوذ - قلیان روشن چیتگر - این اشعه‌های مضر را به پوست شما بگیرد. پرتو فرابنفش خورشید موجب سرطان پوست در سال‌های بعدی زندگی خواهد شد.

شما می‌توانید ضد آفتاب‌هایی پیدا کنید که هیچ ردی از چربی روی پوستتان باقی نگذارند و نسبت به - قلیان روشن چیتگر - آب مقاوم باشند؛ اما ضدآفتاب‌ها جزو محصولات آرایشی نیستند؛ بلکه برای محافظت از پوست ساخته شده‌اند، - قلیان روشن چیتگر - مثلاً پوست را هیدراته نگه نمی‌دارند و جلوی چین‌ - قلیان روشن چیتگر - و چروک‌های زودرس را نمی‌گیرند؛ یعنی استفاده از ضد آفتاب برای کاستن از چربی پوست یا درمان جوش و آکنه هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت.
ضد آفتاب هرگز نباید جای هیچ محصول مراقبت از پوست صورت را بگیرد زیرا تنها هدف آن، محافظت از پوست در برابر آفتاب است.

مرطوب کننده‌هایی با SPF
حالا شاید این سؤال به ذهنتان خطور کند که اگر فقط، هدف ضد آفتاب محافظت از پوست است پس چرا برخی از مرطوب کننده‌ها حاوی SPF هستند؟
یک کرم آرایشی مخصوص کاهش چین‌وچروک‌ها و یا ویژه‌ی آب‌رسانی پوست در واقع - قلیان روشن چیتگر - نباید حاوی ضد آفتاب یا SPF - قلیان روشن چیتگر - باشند زیرا چنین ترکیبی - قلیان روشن چیتگر - می‌تواند باعث بی‌اثر شدن ضد آفتاب شود. این نوع کرم‌ها دارای فاکتور SPF بسیار کمی هستند که به ندرت از - قلیان روشن چیتگر - درجه 15 بیشتر است.
وقتی یک ضد - قلیان روشن چیتگر - آفتاب با هر نوع مرطوب کننده‌ی دیگری ترکیب می‌شود، تأثیر آن کاهش می‌یابد - قلیان روشن چیتگر - و محافظتی که مدنظرتان است وجود نخواهد داشت.
این نوع کرم‌ها نباید برای زمانی که تصمیم دارید مدت طولانی زیر نور خورشید بمانید، استفاده شوند؛ در واقع آن‌ها برای استفاده در ساعات انتهایی روز یا عصر مناسب‌اند، یعنی زمانی که اشعه‌ی خورشید قدرت کمتری دارد و خطر پرتو فرابنفش تهدیدتان نمی‌کند.

شاید فکر کنید به کار بردن ضد آفتاب بعد از استفاده از مرطوب کننده‌ی همیشگی‌تان نیز باعث کاهش تأثیر آن خواهد شد، اما این‌طور نیست. - قلیان روشن چیتگر - این اتفاق تنها زمانی می‌افتد که این دو کرم با هم ترکیب شوند.

اول ضد آفتاب بزنیم یا مرطوب کننده؟
بر - قلیان روشن چیتگر - اساس آنچه گفته شد، نباید ضد آفتاب را به عنوان مرطوب کننده به کار ببرید. اما یک سؤال دیگر باقی می‌ماند: ضد آفتاب را پیش از مرطوب کننده به پوست بزنید یا بعد از - قلیان روشن چیتگر - آن؟
پاسخ این است که شما همیشه باید مرطوب کننده را قبل از ضد آفتاب استفاده کنید. اگر ضد آفتاب را اول به - قلیان روشن چیتگر - پوست بزنید، اجازه‌ی نفوذ مرطوب کننده را به پوستتان نخواهد داد؛ یعنی - قلیان روشن چیتگر - اگر مثلاً کرمتان ضد چروک باشد اثر نخواهد کرد.
اگر پوستتان خشک باشد و به جای مرطوب کننده از ضد آفتاب - قلیان روشن چیتگر - استفاده کنید، خیلی زود - قلیان روشن چیتگر - متوجه خواهید شد که خشکی پوستتان تشدید شده است. پس همیشه یادتان باشد استفاده از کرم مناسب با پوستتان - قلیان روشن چیتگر - اهمیت زیادی دارد.

ضد آفتاب‌های سبُکی نیز وجود دارند که بعد از استفاده، پوستتان از چربی نخواهد درخشید و ضمناً احساس سنگینی روی پوست نخواهید داشت، بنابراین - قلیان روشن چیتگر - بهانه‌ای برای فرار کردن از ضد آفتاب ندارید.
از ضد آفتاب در تمام طول سال - قلیان روشن چیتگر - استفاده کنید، نه فقط در تابستان. پوست شما طی بهار و پاییز و زمستان نیز در معرض پرتوهای مضر خورشید قرار دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram