تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری قصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00078.html

۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۰

مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی

انواع ارتودنسی نامرئی برای کسانی که نمی خواهند ارتودنسی آن ها دیده شود الاینرهای ارتودنسی نامرئی، قالب دندانی باریک و شفاهی هستند که روی دندان ها قرار می گیرند.

قُل قُل:انواع ارتودنسی نامرئی برای کسانی که نمی خواهند ارتودنسی - قلیان فوری قصر - آن ها دیده شود الاینرهای ارتودنسی نامرئی، قالب دندانی باریک و شفاهی - قلیان فوری قصر - هستند که روی دندان ها قرار می گیرند.

به - قلیان فوری قصر - گزارش سبلمت نیوز به نقل از خراسان ،البته براکت های سرامیکی با این که قابل مشاهده است اما نسبت به نوع فلزی دید کمتری دارد. معمولا بزرگ - قلیان فوری قصر - سالان که نیاز به ارتودنسی پیدا می کنند تمایل دارند که هیچ وسیله اضافی در دهان شان دیده نشود به همین دلیل ارتودنسی نامرئی را ترجیح می دهند.

این روش هم مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم :

مزایا راحتی:

بیمار با وجود نوع الاینرهای شفاف در دهان احساس راحتی - قلیان فوری قصر - بیشتری دارد زیرا - قلیان فوری قصر - هیچ براکت یا سیم ارتودنسی در دهان وجود ندارد و باعث تحریک دهان شما نمی شود. آن ها در واقع بسیار شبیه به محافظ های دندانی هستند که هیچ - قلیان فوری قصر - لبه تیزی ندارند.

زیبایی بیشتر:

از آن جایی که بریس های نامرئی ظاهری شفاف دارد، از بریس های فلزی جذاب تر - قلیان فوری قصر - است و کسی متوجه - قلیان فوری قصر - وجود آن ها در دهان نمی شود.متحرک بودن: بریس های نامرئی، متحرک است و بر خلاف بریس های ثابت، می توان آن ها را برای غذا خوردن ، مسواک زدن یا استفاده از نخ دندان از دهان - قلیان فوری قصر - خارج کرد.

مراقبت کمتر:

اگر چه بریس های نامرئی به مرور زمان کدر می شوند - قلیان فوری قصر - اما شما می توانید با استفاده از یک مسواک ارتودنسی نامرئی و محلولی ازکمی سفیده کننده و آب با شست و شوی یک دقیقه ای، بدون این که هیچ لکه ای باقی بماند آن ها را به حالت اول بازگردانید.

بهتر است این کار را روز در - قلیان فوری قصر - میان انجام دهید.

نکته :

ارتودنسی نامرئی از یک ماده پلاستیکی یا آکریلیک شفاف ساخته شده است و برای کسانی که مشکلات - قلیان فوری قصر - جزئی دارند، استفاده می شود.

این شیوه برای بزرگ سالان یا نوجوانان بهتر جواب می دهد زیرا صاف کردن دندان کودک پیچیده تر است. معایب ارتودنسی نامرئیاستفاده از این روش محدودیت های خودش را دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم :

درمان مشکلات خفیف ارتودنسی نامرئی درموارد خفیف یا متوسط ​​نتایج بسیار خوبی دارد اما در موارد پیچیده، ارتودنسی سنتی گزینه بهتری است. در مواردی هم می توان ارتودنسی سنتی را با ارتودنسی نامرئی ترکیب کرد.

قیمت - قلیان فوری قصر - زیادیکی از بزرگ ترین معایب - قلیان فوری قصر - قالب های نامرئی، گران بودن آن هاست و به دلیل این که بیمه نیز این هزینه را قبولی نمی کند بیمار باید هزینه زیادی پرداخت کند.

ضمایم ضمایم متصل روی دندان نصب می شود تا به الاینرها فشار وارد کند و دندان را سریع تر به جایگاهش بازگرداند که باعث درد و ناراحتی می شود.استفاده 22 ساعت - قلیان فوری قصر - در روز بریس های نامرئی باید دست کم ۲۲ ساعت در روز در دهان قرار داشته باشد و تنها برای غذا خوردن یا تمیز کردن دندان ها می توان آن ها را از دهان خارج کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram