تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری قلهک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00149.html

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۰

آیا درمان قطعی برای موخوره وجود دارد؟

موخوره یک اختلال در تنه مو( نه اشکال در ریشه مو) است که اغب به علت خشکی بیش از حد، شکننده بودن و بلندی مو ایجاد می شود. شانه کردن زیاد و وسواس گونه موها یکی از مواردی است که می تواند در ایجاد موخوره موثر باشد. همچنین بستن و بافتن موها نیز باعث می شود انتهای مو تغذیه خوبی نداشته باشد و مو دو شاخه شده و گره بخورد و در نتیجه با بد رفتاری مو، موخوره ایجاد شود؛ طبیعی است که اغلب اختلال موخوره در موی خانم ها به علت بلند تر بودن، شانه کردن و بافتن و بستن نسبت به آقایان بیشتر باشد.

قُل قُل-*دکتر امیر هوشنگ احسانی، متخصص پوست و مو: موخوره یک اختلال در تنه - قلیان فوری قلهک - مو( نه - قلیان فوری قلهک - اشکال در ریشه مو) - قلیان فوری قلهک - است که اغب به علت خشکی بیش از حد، شکننده بودن و بلندی مو ایجاد می شود. شانه کردن زیاد و وسواس گونه موها یکی از مواردی است که می تواند در ایجاد موخوره موثر باشد. همچنین بستن و بافتن موها نیز باعث می شود انتهای مو تغذیه خوبی نداشته باشد و مو دو شاخه شده و گره بخورد و در نتیجه با بد رفتاری مو، موخوره ایجاد شود؛ طبیعی است که - قلیان فوری قلهک - اغلب اختلال موخوره در موی خانم ها به علت بلند تر بودن، شانه کردن و بافتن و بستن نسبت به آقایان بیشتر باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیناپرس، همچنین تماس مستقیم سشوار به روی موها پس از آمدن از حمام و مصرف زیاد ژل، کتیرا و سایر حالت‌ دهنده ها باعث صدمه دیدن مو و ایجاد موخوره می شوند؛ البته مصرف کم ژل و سایر مواد حالت دهنده مشکلی به وجود نمی آورد.

معمولا موخوره با افزایش سن، کاهش و با افزایش فصل گرم و خشک افزایش پیدا می کند. - قلیان فوری قلهک - موخوره بیشتر در مردمان مناطق گرم و خشک متداول است و آلودگی هوا و نوع شامپوی مصرفی نیز هیچ ارتباطی با ایجاد آن - قلیان فوری قلهک - ندارد.

در حال حاضر - قلیان فوری قلهک - موخوره درمان قطعی و موثری ندارد و با استفاده از دارو یا شامپویی خاص به کلی برطرف نمی شود. استفاده از مواد تقویتی تنها 40تا 50 درصد از آسیب موهای را بهبود می دهد. همچنین نمی‌توان گفت کسی که موخوره را درمان کرده دیگر هیچگاه به آن مبتلا نخواهد شد. اگر فردی نسبت به مراقبت از موهای خود کم توجه باشد، - قلیان فوری قلهک - ممکن است بارها و بارها - قلیان فوری قلهک - به موخوره گرفتار شود. اصلی‌ترین راه درمان موخوره، پیشگیری از آن و پرهیز از تمام کارهایی است که باعث خشکی مو می‌شود.

حفظ رطوبت ساقه موها و پیشگیری از خشکی آن، چرب کردن انتهای موها با روغن‌ های ساده گیاهی مثل روغن زیتون، نارگیل، بادام و. . . ، باز گذاشتن موها، سفت نبستن مو برای مدتی طولانی، با فشار و محکم شانه نکردن و همچنین شانه نزدن وسواسی و افراطی موها، نبافتن موها، استفاده نکردن زیاد از ژل و مواد حالت دهنده و استفاده کمتر از سشوار از جمله بهترین راه های مقابله با موخوره است. در صورت موثر نبودن این روش ها و پا برجا بودن و از بین نرفتن موخوره باید موی سر را کوتاه و - قلیان فوری قلهک - اصلاح کرد. در اکثر - قلیان فوری قلهک - موارد برای درمان موخوره باید موها را کوتاه کرد.

اخیرا تبلیغات زیادی پیرامون درمان موخوره وجود دارد که بسیاری از آنها صرفا برای کسب منفعت از سوی افراد سودجو تبلیغ می شود. مردم باید نسبت به این گونه تبلیغات آگاه باشند - قلیان فوری قلهک - و هر - قلیان فوری قلهک - صحبتی را بدون آگاهی نپذیرند.

همچنین امروزه گاهی درمان‌های عجیب و غریب مانند شستن و آبکشی مو با سرکه یا آب گوجه و ... برای مشکل موخوره بیان می‌شود که هیچکدام پایه علمی درستی ندارند.

* عضو هيات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram