تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون ذغال روشن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00204.html

۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۱

SPF هایی که محفاظت نمی کنند

نتایج مطالعه محققان انگلیسی نشان می‌دهد، ایجاد محافظت حداکثری در برابر پرتوهای فرابنفش خورشید، به میزان استفاده از کرم ضدآفتاب و قدرت حفاظتی آن (SPF) بستگی دارد.

قُل قُل: نتایج مطالعه - قلیون ذغال روشن - محققان انگلیسی نشان می‌دهد، ایجاد محافظت حداکثری در برابر پرتوهای فرابنفش خورشید، به میزان استفاده از کرم ضدآفتاب و قدرت حفاظتی آن (SPF) بستگی دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیناپرس، همزمان با - قلیون ذغال روشن - فصل تابستان، فروش کرم‌های ضدآفتاب - قلیون ذغال روشن - با افزایش قابل - قلیون ذغال روشن - توجهی مواجه می شود. دانشمندان هشدار می‌دهند که استفاده از ضدآفتاب با SPF بالاتر، الزاما به معنای ایجاد حفاظت حداکثری در برابر پرتوهای مضر خورشید نیست. قدرت حفاظت کرم‌های ضد آفتاب (Sun Protection Factor) به اختصار SPF نامیده می شود.

محققان کینز کالج لندن (انگلیس) در تحقیقات خود دریافتند، برخی از قوی‌ترین کرم‌های ضدآفتاب، محافظتی کمتری نسبت به - قلیون ذغال روشن - میزان اعلام شده ایجاد می کنند که این مسأله می‌تواند افراد را در معرض خطر ابتلا به سرطان پوست قرار دهد.

برای بررسی میزان اثربخشی کرم‌های - قلیون ذغال روشن - ضدآفتاب، آزمایشی با مشارکت 16 داوطلب با پوست عادی انجام شد و این افراد، ضخامت‌های متفاوتی از کرم های ضدآفتاب با SPF متفاوت را روی پوست خود استفاده کردند. سپس داوطلبان در معرض نورهای فرابنفش قرار گرفتند تا میزان اثربخشی ضدآفتاب‌ها مشخص شود.

پوست افراد از لحاظ آسیب DNA مورد بررسی قرار گرفت. آسیب مداوم به DNA می تواند به سرطان پوست منجر شود. از این طریق، محققان توانستند میزان اثربخشی کرم ضدآفتاب - قلیون ذغال روشن - با SPF متفاوت و ضخامت‌های مختلف را مشخص - قلیون ذغال روشن - کنند.

درحالیکه پیش از این تصور می‌شد SPF 15 می‌تواند محافظت خوبی در برابر پرتوهای مضر خورشید (برای افراد با پوست عادی) ایجاد کند، مشخص شد که به ضدآفتاب با SPF بالاتر برای ایجاد حفاظت بیشتر نیاز است. به عنوان مثال، مشخص شد که ضدآفتاب با SPF 50 قدرت حفاظتی بیش از - قلیون ذغال روشن - 40 درصدی ایجاد نمی‌کرد.

پروفسور آنتونی یانگ (Antony Young)، متخصص پوست و محقق ارشد این مطالعه تأکید کرد: تردیدی نیست که کرم‌های ضدآفتاب، نقش حفاظتی مهمی در برابر پرتوهای فرابنفش و سرطان‌زای خورشید ایفا می‌کنند. با این حال، نتایج مطالعه ما نشان داد که نحوه استفاده از ضدآفتاب، نقش بسیار مهمی در - قلیون ذغال روشن - تعیین - قلیون ذغال روشن - اثربخشی آنها ایفا می کند.

ضخامت کرم ضدآفتاب روی پوست باید از قانون موسوم - قلیون ذغال روشن - به teaspoon rule تبعیت کند؛ براین اساس، نصف قاشق چایخوری کرم ضدآفتاب برای هر دست، صورت و گردن، و یک قاشق چایخوری - قلیون ذغال روشن - برای هر پا، روی سینه و پشت بدن استفاده شود.

همچنین، استفاده از - قلیون ذغال روشن - کرم ضدآفتاب به تنهایی نمی‌تواند محافظت کاملی در برابر نور خورشید ایجاد کند و افراد باید از وسایل محافظتی دیگر مثل لباس مناسب (رنگ روشن)، دستکش و کلاه استفاده کنند. نتایج این مطالعه در مجله Acta Dermato-Venereology منتشر شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram