تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن تختی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00218.html

۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۶

چند راهکار خانگی برای برطرف کردن موهای زیر پوستی

در این مطلب راهکارهای ساده برای برطرف کردن این مشکل را توضیح خواهیم داد.

قُل قُل: در این مطلب راهکارهای ساده برای برطرف کردن این مشکل را توضیح خواهیم داد.

خیــــار
به گزارش سلامت - قلیون روشن تختی - نیوز به نقل - قلیون روشن تختی - از ایران بانو، خیار دارای خاصیت مرطوب کنندگی و ضد التهاب است و برای برطرف کردن آثار ناشی از موهای زیرپوستی بسیار مؤثر است. همچنین ویتامین - قلیون روشن تختی - سی موجود در خیار به بهبود در خارش پوست کمک می‌کند. چند تکه خیار را برای نیم ساعت در یخچال بگذارید تا کاملاً خنک شوند و در طول روز مرتب روی قسمت آسیب دیده بمالید. همچنین می‌توانید نصف یک خیار را له - قلیون روشن تختی - کرده و با یک‌سوم - قلیون روشن تختی - لیوان شیر مخلوط کنید تا شکل پوره - قلیون روشن تختی - مانندی به خود بگیرد. آن را در یخچال بگذارید تا خنک شود. یک تکه پنبه را به این ترکیب آغشته کنید و روزی دوبار روی محل آسیب دیده بمالید.چای کیسه‌ای سیاه
چای سیاه - قلیون روشن تختی - حاوی تانیک اسید است که قرمزی و تورم پوست را از بین می‌برد. چای کیسه‌ای را در آب گرم گذاشته تا نرم شود، سپس آن را برای دو الی سه دقیقه روی قسمت مورد نظر بمالید. - قلیون روشن تختی - این کار را می‌توانید روزی دوبار انجام - قلیون روشن تختی - دهید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.


سرکه سیب
سرکه سیب برای کاهش - قلیون روشن تختی - تورم و امکان عفونت بسیار مؤثر است. کافی است - قلیون روشن تختی - کمی - قلیون روشن تختی - پنبه را به سرکه سیب آغشته کنید و به پوست بمالید و بگذارید کامل جذب شود، سپس ناحیه را با آب ولرم بشویید. این کار را روزی دو بار تکرار کنید.

اسکراب - قلیون روشن تختی - شکر
اسکراب شکر از رایج‌ترین - قلیون روشن تختی - انواع اسکراب‌های خانگی است که برای از بین بردن موهای زیرپوستی نیز مناسب است. این اسکراب باعث می‌شود از پوست لایه‌برداری صورت گیرد و موهای زیرپوستی در بیایند. این اسکراب، پوست شما را بسیار نرم نیز می‌کند. یک فنجان - قلیون روشن تختی - شکر را با یک - قلیون روشن تختی - و نیم فنجان روغن زیتون ترکیب کنید. مقدار کمی از آن را بر ناحیه - قلیون روشن تختی - مورد نظر در حرکات دایره‌ای - قلیون روشن تختی - بمالید و سپس با آب ولرم بشویید. این کار را یک یا دوبار در هفته انجام دهید. اضافی اسکراب را می‌توان براحتی در ظرفی در دار برای مصارف آینده نگهداری کرد.

چنانچه روش‌های گفته شده مؤثر واقع نشدند و بخصوص اگر موی زیرپوستی دچار عفونت شده است حتماً به پزشک مراجعه کنید.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram