تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن دربند


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00233.html

۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۷

موهایم را هفته ای چند بار بشویم که صدمه نبیند؟

مو و نگهداری از موی سر نکته های ظریفی دارد که بهتر است انها را بدانید. برای مثال شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که موهای مان را چندبار در هفته بشوییم بهتر است؟

قُل قُل: مو - قلیون روشن دربند - و نگهداری از موی سر نکته های ظریفی دارد که بهتر است انها را - قلیون روشن دربند - بدانید. برای مثال شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که موهای مان را چندبار در هفته بشوییم بهتر است؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از همشهری، شاید برای شما هم این - قلیون روشن دربند - پرسش پیش - قلیون روشن دربند - آمده باشد که هرچند وقت یک بار باید موها را شست؟ کارشناسان می گویند شستن موها تا حد زیادی به تمایل خود شما بستگی دارد. برخلاف شستن دست که شیوه ای بسیار مهم برای جلوگیری از انتشار بیماری هاست، شستن مو بیشتر به علاقه شخصی ما به این که ظاهرمان چطور باشد و چه احساسی کنیم، بستگی دارد.


مواد سورفکتانت موجود در شامپو، دور کثیفی ها و چربی های مو را می - قلیون روشن دربند - گیرد و باعث زدوده شدن آن - قلیون روشن دربند - هنگام شستن مو و دوش گرفتن می شود. اما - قلیون روشن دربند - این کار چربی های طبیعی مو - قلیون روشن دربند - را هم می زداید. برای همین - قلیون روشن دربند - است که ما پس از شامپو کردن از مواد حالت دهنده استفاده می کنیم تا مو دوباره ظاهر سالم و براق خود را - قلیون روشن دربند - بازیابد.از طرف دیگر، شستن بیش از حد موها در کسانی که موهای چرب دارند، با این هدف که چربی زیادی از مو را برطرف کنند، تأثیر معکوسی ایجاد می کند، چراکه باعث تحریک پوست سر به تولید چربی بیشتر می شود.

برای تصمیم گیری درباره فواصل شستن موها این عوامل را در نظر بگیرید
شستن - قلیون روشن دربند - مو,فواصل شستن مو,برای تصمیم گیری درباره فواصل شستن موها این عوامل را در نظر بگیرید

قوام مو

زبر یا فرفری بودن مو روند تولید سبوم (ترشحات روغنی که از غدد سباسه در پوست سر ترشح می شود) را کند می کند، - قلیون روشن دربند - در نتیجه ممکن است فقط به هفته ای یک بار شستن مو نیاز باشد. در مقابل افرادی که موهای ظریف و نازک دارند ممکن است به شستن مکرر مو - قلیون روشن دربند - نیاز پیدا کنند.


نوع پوست و مو

اگر مو و پوست شما در رده «عادی» (نه خشک و نه چرب) قرار دارد احتمالاً به شستن مو یک یا دو بار در هفته نیاز دارید.


حالت دادن به مو

اگر هر روز به موهایتان اسپری می زنید یا ساعت هایی را صرف حالت دادن به موهایتان می کنید، موهایتان در معرض آسیب دیدن قرار می گیرد، - قلیون روشن دربند - بنابراین شاید بهتر باشد به جای این کار هرروز موهایتان را شامپو بزنید و بعد از آن از حالت دهنده استفاده کنید.
کارشناسان می گویند فقط گروه معدودی از افراد نیاز - قلیون روشن دربند - به شامپو کردن روزانه - قلیون روشن دربند - موهایشان دارند، از جمله افرادی که موهای - قلیون روشن دربند - بسیار ظریف و نازک دارند، افرادی که به مقدار زیاد ورزش ( و عرق) می کنند و افرادی که در آب وهوای بسیار مرطوب زندگی می کنند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram