تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن طرشت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00175.html

۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۹

چند فرمول ساده برای داشتن پوستی زیبا و جوان

با گذشت زمان پوست ما دچار تغییراتی می‌شود و قابلیت کشسانی، استحکام و رطوبت خود را از دست می‌دهد که این مسئله سبب ایجاد چین و چروک‌های ناشی از پیری پوست می‌شود.

قُل قُل: با گذشت زمان پوست ما دچار تغییراتی می‌شود و قابلیت کشسانی، استحکام و رطوبت - قلیون روشن طرشت - خود را - قلیون روشن طرشت - از دست می‌دهد که این مسئله سبب ایجاد چین و چروک‌های ناشی از پیری پوست می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، شما با چند فرمول ساده و ارزان خانگی به کمک محتویات یک کپسول ویتامین می‌توانید - قلیون روشن طرشت - پوستی زیبا و جوان داشته باشید.

با گذشت زمان پوست ما دچار تغییراتی می‌شود و قابلیت کشسانی، استحکام و رطوبت خود را از دست می‌دهد که این مسئله سبب ایجاد چین و چروک‌های ناشی از پیری پوست می‌شود.

لوازم آرایش، مواد شیمیایی و آلودگی روی پوست تأثیر می‌گذارد و در نتیجه پوست زودتر پیر می‌شود و چین و چروک‌ها زودتر بروز می‌کنند.

با این وجود، همیشه راهی برای کم کردن سرعت فرآیند چروک شدن پوست وجود دارد - قلیون روشن طرشت - و بسیاری از افراد سراغ بوتاکس و انواع اقسام جراحی پلاستیک‌ می‌روند اما ما به شما روش‌هایی معرفی می‌کنیم که به کمک آن به سادگی با یک ویتامین می‌توانید روند چر‌وک شدن پوست را کند کنید.

تمام این محصولات را می‌توان جایگزین برخی از مواد طبیعی مانند ویتامین E و انواع روغن‌ها مانند روغن زیتون و ژل آلوئه ورا به زیبایی و جوانی پوست کمک می‌کنند.

ویتامین E را می‌توان برای کاهش سرعت فرآیند پیری - قلیون روشن طرشت - به تنهایی یا ترکیبی استفاده کرد البته باید توجه داشته باشید که - قلیون روشن طرشت - قبل از مصرف ویتامین E صورت خود را بشوئید.


جوانی و زیبایی پوست با ویتامین - قلیون روشن طرشت - E و روغن زیتون

روغن زیتون پوست را آب‌رسانی و تغذیه می‌کند و و یک آنتی‌اکسیدان قوی است که رادیکال‌های آزاد را - قلیون روشن طرشت - از بین می‌برد.

کافی است تا یک چهارم قاشق چای‌خوری محتوی ویتامین E را با یک چهارم قاشق چای‌خوری روغن زیتون مخلوط کنید و قبل از اینکه به خواب بروید، این مخلوط را روی پوست صورتتان به مدت 2-3 دقیقه ماساژ دهید و صبح پوست صورتتان را به آب سرد بشوئید.

جوانسازی پوست با ویتامین E و - قلیون روشن طرشت - آلوئه‌ورا

محتوای کپسول ویتامین E را با یک قاشق چای‌خوری از ژل آلوئه ورا مخلوط کنید و با استفاده از انگشتان دست آن را روی پوست و نقاط دارای - قلیون روشن طرشت - چین و چروک ماساژ دهید.

پس از ۳۰ دقیقه پوست صورت خود - قلیون روشن طرشت - را بشوئید و سپس صورت خود را خشک کنید.


بوتاکس طبیعی با ویتامین E

کپسول ویتامین E را سوراخ کنید و روغن درون کپسول را شب‌ها روی پوست خود به صورت دورانی ماساژ دهید و - قلیون روشن طرشت - صبح آن را با آب آشامیدنی شستشو دهید و برای چند ماه این روش را هر روز ادامه دهید.


زیبایی پوست با ویتامین E و عسل

عسل پوست شما را مرطوب و سم‌زدایی می‌کند و در - قلیون روشن طرشت - آب‌رسانی و استحکام پوست مؤثر است.

همچنین آب‌لیمو منافذ باز پوست را می‌بندد، کافی است تا ٣ عدد کپسول ویتامین E را با نصف قاشق چای‌خوری عسل و نصف قاشق چای‌خوری آب لیمو مخلوط کنید و سپس مخلوط را روی پوست صورت خود ماساژ دهید.

پس از ٢٠ دقیقه پوستتان را بشویید و - قلیون روشن طرشت - سپس آن را خشک کنید.

این روش جوانسازی پوست را برای چند ماه ادامه دهید تا اثر آن را ببینید.


موهای پرپشت و درخشان با روغن سیر

یکی از روش‌های بهره مندی از سیر، استفاده از روغن آن برای استعمال خارجی بر - قلیون روشن طرشت - روی موها می‌باشد و یکی دیگر از خواص آن کمک به رشد مجدد مو است.

درست است که بهترین راه برای دریافت خواص این ماده، خوردن آن است، اما شما می‌توانید از روش‌های دیگری نیز برای کسب فواید این ماده استفاده کنید.

یکی از روش‌های بهره‌مندی - قلیون روشن طرشت - از سیر، استفاده از روغن آن - قلیون روشن طرشت - برای استعمال خارجی بر روی موها می‌باشد.

در ادامه دو روش تهیه روغن سیر برای رشد مجدد مو را به شما آموزش خواهیم داد.

روش تهیه اول

هیچ چیز نمی‌تواند راحت‌تر از این دستور برای تهیه روغن سیر باشد.

برای تهیه این روغن ابتدا باید سیر را رنده کرده و در - قلیون روشن طرشت - روغن زیتون گرم بریزید. دقت کنید که روغن باید گرم باشد - قلیون روشن طرشت - نه داغ.

در صورتی که داغ - قلیون روشن طرشت - باشد سیر سرخ شده و خواص خود را از دست می‌دهد. میزان ترکیب این دو ماده به ازای هر قاشق غذاخوری روغن یک حبه سیر است.

این روغن را می‌توانید 1-2 هفته در یخچال نگهداری کنید. برای افزایش طول عمر روغن و جلوگیری از خراب شدن آن، روغن را در ظرف شیشه‌ای تیره ریخته و درون یخچال نگهداری کنید.


روش تهیه دوم

این روش تهیه روغن سیر ترکیبی از روغن‌های ضروری برای رشد مجدد مو است.

این روغن می‌تواند مزایای بیشتری برای موهای شما - قلیون روشن طرشت - داشته باشد.

برای تهیه این روغن به مواد زیر نیاز دارید:

۵ قاشق غذاخوری روغن سیر (تهیه شده به روش بالا)

۱ قاشق غذاخوری روغن نارگیل

۱ قاشق غذاخوری روغن کرچک (که برای رشد مو بسیار مفید است)

یک‌دوم قاشق چای‌خوری اسانس رزماری (که از روغن‌های ضروری برای تقویت موها است)

۱۰ قطره روغن درخت چای

این روغن‌ها را به خوبی با یکدیگر مخلوط کرده و خوب به هم بزنید.

از این روغن نیز باید در ظرف شیشه‌ای تیره درون یخچال نگهداری کنید.

پس از هربار استحمام می‌توانید ساقه‌های مو را با چند قطره از روغن‌ها ماساژ دهید.

می‌توانید یکساعت قبل از استحمام هم کف سر و ساقه موهایتان - قلیون روشن طرشت - را با روغن سیر تهیه - قلیون روشن طرشت - شده ماساژ دهید - قلیون روشن طرشت - و سپس موهایتان را بشویید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram