تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری آزادی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00315.html

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۹

ماسک های خانگی ضد جوش صورت

آکنه یا جوش صورت نوعی ضایعه پوستی قرمز و ملتهب و یکی از شایع ترین بیماری های پوستی محسوب می شود.برای رفع جوش، ماسک های متنوعی وجود دارد اما پیش از مصرف هرگونه ماسک روی صورت و نواحی حساس بدن، با مالیدن مقدار کمی از آن روی پوست دست خود به مدت حداقل 20 دقیقه، از نداشتن حساسیت به آن اطمینان یابید.

قُل قُل:آکنه یا جوش صورت نوعی ضایعه پوستی قرمز و ملتهب و یکی از شایع ترین بیماری های پوستی محسوب می - قلیون فوری آزادی - شود.برای رفع - قلیون فوری آزادی - جوش، ماسک های متنوعی وجود دارد اما پیش از مصرف هرگونه ماسک روی صورت و - قلیون فوری آزادی - نواحی حساس بدن، با مالیدن مقدار کمی از آن روی پوست دست خود به مدت حداقل 20 دقیقه، از - قلیون فوری آزادی - نداشتن حساسیت به آن اطمینان یابید.


در ادامه بعضی از این ماسک ها را معرفی می کنیم :

خمیر دندان
به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ،خمیر دندان دارای خواص ضد باکتریایی بوده که باعث از بین رفتن باکتری های ایجاد کننده جوش می شود و به درمان جوش صورت، بدن و پاها و بازو ها کمک می کند.خمیر دندان یکی از بهترین روش های خانگی درمان سریع جوش صورت طی یک روز محسوب می شود.
مقداری خمیر دندان سفید نه خمیر دندان ژله ای را با استفاده از یک چوب پنبه روی جوش های صورت و بدن بمالید و بگذارید 20 دقیقه بماند سپس با آب سرد خوب بشویید.


روغن بنفشه
روغن بنفشه دارای خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی است و به - قلیون فوری آزادی - درمان قرمزی جوش صورت و التهاب پوست کمک می کند.
دو قطره روغن بنفشه را با استفاده از یک چوب پنبه روی جوش ها بمالید، بگذارید 15 تا 20 دقیقه بماند و سپس با آب گرم - قلیون فوری آزادی - خوب بشویید.فراموش نکنید اگر پوست حساسی دارید، این روغن را قبل از این که استفاده کنید روی بازو امتحان کنید که به آن حساسیت نداشته باشید.


روغن زیتون
روغن زیتون التهاب جوش صورت را کاهش می - قلیون فوری آزادی - دهد و با آب رسانی به پوست صورت چربی پوست را متعادل و به درمان سریع جوش صورت کمک می کند.


چند قطره روغن - قلیون فوری آزادی - زیتون را قبل از خواب در حرکات دایره ای روی پوست صورت ماساژ دهید و بگذارید یک شب بماند سپس روز بعد با آب گرم بشویید.


روغن کرچک
روغن کرچک دارای خواص ضد باکتریایی است و علاوه بر آن، باعث پاک سازی پوست صورت می شود و - قلیون فوری آزادی - به درمان سریع جوش صورت کمک می کند.
پوست صورت را بشویید و خشک کنید، یک یا دو قطره از هر کدام از این روغن ها را روی پوست بمالید و 3 دقیقه خوب ماساژ دهید، بگذارید یک ساعت روی پوست بماند و سپس با آب گرم خوب بشویید.


روغن نارگیل
روغن نارگیل به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان هایی که دارد به درمان - قلیون فوری آزادی - جوش صورت کمک می کند و باعث بازسازی پوست صورت می شود.
چند قطره روغن نارگیل را کمی گرم کنید و روی پوست به صورت - قلیون فوری آزادی - دایره ای خوب ماساژ دهید و بگذارید یک ساعت بماند و سپس با آب - قلیون فوری آزادی - گرم بشویید.


روغن جوجوبا
روغن جوجوبا به راحتی - قلیون فوری آزادی - توسط پوست جذب می شود ولی منافذ - قلیون فوری آزادی - پوست را مسدود نمی کند و چون ضد باکتری است به درمان سریع جوش صورت کمک می کند.


سه قطره روغن جوجوبا را کف دست بمالید تا کمی گرم شود، سپس روی جوش ها بمالید و خوب ماساژ دهید، بگذارید یک شب روی پوست بماند و روز بعد با آب گرم خوب بشویید.


سرکه سیب
سرکه سیب حاوی اسید های خفیفی است که چربی پوست را کاهش می دهد و چون خواص ضد باکتریایی دارد به درمان - قلیون فوری آزادی - سریع جوش صورت کمک می کند.


آب و سرکه سیب را با نسبت های مساوی با هم ترکیب کنید و با استفاده از پنبه روی جوش های صورت بمالید و بگذارید 7 دقیقه بماند و سپس با آب سرد خوب بشویید.


لیمو ترش
لیمو ترش به کاهش التهاب و قرمزی جوش صورت کمک می کند، علاوه بر این چون - قلیون فوری آزادی - یک آنتی بیوتیک طبیعی است با از بین بردن باکتری های ایجاد کننده - قلیون فوری آزادی - جوش، در درمان آن موثر است. آب یک - قلیون فوری آزادی - لیمو ترش تازه را با استفاده - قلیون فوری آزادی - از پنبه روی جوش صورت بمالید و بگذارید 20 دقیقه بماند سپس با آب سرد بشویید.


زردچوبه
زردچوبه یک ضد عفونی کننده قوی است که از زمان های قدیم برای درمان انواع بیماری های پوستی مانند جوش صورت استفاده می شده است.
یک قاشق غذا خوری پودر زردچوبه را با مقداری آب ترکیب کنید تا خمیری به دست آید، این خمیر را روی جوش ها بمالید و بگذارید 15 دقیقه بماند تا خشک شود سپس با آب سرد خوب بشویید.


چای سبز
آنتی اکسیدان هایی که در چای سبز وجود دارد باعث پاک سازی بدن و پوست می شود، همچنین چای سبز باعث تعادل هورمونی در بدن می شود و می تواند به درمان آکنه و جوش صورت کمک کند. روزی دو تا سه لیوان چای سبز بنوشید.
2 قاشق غذا خوری چای سبز دم کشیده و سرد شده را با استفاده از پنبه روی جوش ها بمالید، - قلیون فوری آزادی - بگذارید 30 دقیقه بماند و سپس با آب سرد خوب بشویید.


آب برنج
آب برنج حاوی - قلیون فوری آزادی - مقادیر بالایی از آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی است که باعث پاک سازی پوست از سلول های مرده می - قلیون فوری آزادی - شود و به درمان سریع جوش صورت کمک می - قلیون فوری آزادی - کند.


نصف فنجان برنج خام را با 2 فنجان آب ترکیب کنید و بگذارید کاملا پخته شود، آب را از دانه های برنج جدا کنید و وقتی سرد شد با استفاده از پنبه روی جوش ها بمالید، بگذارید 10 تا 15 دقیقه بماند و سپس با آب سرد بشویید.

خمیر دندان یکی از بهترین روش های - قلیون فوری آزادی - خانگی درمان - قلیون فوری آزادی - سریع جوش صورت - قلیون فوری آزادی - طی یک روز محسوب می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram