تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری ونک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00053.html

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۶

شما هم فکر می‌کنید زشت هستید؟

آمارها می‌گویند ایرانی‌ها از سال ۱۳۸۴ تا امروز، میل بیشتری به انجام جراحی‌های زیبایی پیدا کرده‌اند و این روزها حتی برخی نوجوانان هم از تجربه تیغ جراحی زیبایی هراسی ندارند.

قُل قُل: آمارها می‌گویند ایرانی‌ها - قلیون فوری ونک - از سال ۱۳۸۴ تا امروز، میل بیشتری به انجام جراحی‌های زیبایی پیدا کرده‌اند و این روزها حتی برخی نوجوانان هم از تجربه تیغ جراحی زیبایی هراسی ندارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - قلیون فوری ونک - نقل از هفته نامه آتیه نو، گرچه آمار دقیق و رسمی از تعداد جراحی‌های زیبایی انجام‌شده در - قلیون فوری ونک - دست نیست، اما کارشناسان تردیدی ندارند که ایرانی‌ها هر روز میل بیشتری به - قلیون فوری ونک - زیباتر شدن با جراحی پیدا می‌کنند. اینکه میل روزافزون ما به زیبایی بیشتر، نتیجه تصویرهای دست‌به‌دست شده در شبکه‌های اجتماعی است یا معلول پیشرفت بیشتر متخصصان و تبلیغ‌هایشان در این زمینه است، هنوز مشخص نیست. اما کارشناسان می‌گویند نه‌تنها در کشور ما، بلکه در دیگر کشورهای جهان هم کاربران شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، نگران جا ماندن از موجی هستند که همه - قلیون فوری ونک - را به داشتن اندام متناسب و چهره زیبا تشویق می‌کند.

این عکس‌های بی‌عیب و نقص روانتان را بیمار می‌کنند
اینفلونسرهای آراسته، با خانه‌های رنگارنگ و وسایل لوکس که وقتشان را در باشگاه‌های ورزشی می‌گذرانند و پشت‌سر گذاشتن چالش‌های مربوط به تناسب‌اندام، - قلیون فوری ونک - دغدغه هر روزشان است، می‌توانند شما را افسرده کنند. - قلیون فوری ونک - محققان می‌گویند، اینستاگرام‌گردی اعتمادبه‌نفس شما را پایین می‌آورد - قلیون فوری ونک - و بر تصویری که از بدنتان دارید تاثیر منفی می‌گذارد. ۹۰درصد شرکت‌کنندگان زن در یک نظرسنجی گفته‌اند که از وضعیت بدنی‌شان ناراضی هستند و در مقایسه ناخودآگاه خود با کاربران دیگر، اعتمادبه‌نفسشان را از دست می‌دهند.این اولین پژوهشی نیست که در مورد تاثیر اینستاگرام‌گردی بر سلامت - قلیون فوری ونک - روان انجام شده است و جالب اینجاست که به‌دنبال منتشرشدن نتایج پژوهش‌های مختلف در این زمینه، مدتی پیش - قلیون فوری ونک - اینستاگرام اعلام - قلیون فوری ونک - کرده که قصد اعمال محدودیت‌های بیشتر در انتشار مطالب مربوط به رژیم‌های غذایی، لاغری و جراحی‌های زیبایی را دارد. مدیر سیاست‌‌های اجتماعی - قلیون فوری ونک - اینستاگرام می‌گوید، هدف از ایجاد چنین تغییری، کاهش فشار روانی بر کاربران این شبکه است. به گفته او، تنها افراد بالای هجده سال می‌توانند مطالبی که به رژیم - قلیون فوری ونک - غذایی و جراحی زیبایی مربوط می‌شوند را بخوانند و تبلیغات مربوط - قلیون فوری ونک - به این حوزه‌ها هم با اعمال محدودیت سنی به کاربران نمایش داده می‌شود. با توجه به این سیاست‌گذاری جدید، - قلیون فوری ونک - تبلیغات غیرواقعی - قلیون فوری ونک - مثل «سریع لاغر شوید» یا «درمان معجزه‌آسا» و... در اینستاگرام حذف می‌شوند و کاربران هم با گزارش‌کردن مطالب غیرواقعی در این حوزه، می‌توانند به توقف انتشارشان کمک کنند.

مشکل - قلیون فوری ونک - بزرگ‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید
آمارها می‌گویند جراحی زیبایی بینی، از محبوب‌ترین جراحی‌ها در ایران است و جراحی‌های ترمیمی با چربی، تزریق بوتاکس و جراحی سینه هم از دیگر روش‌های محبوب ایرانی‌ها برای زیباترشدن هستند. متخصصان معتقدند، تبلیغات بر - قلیون فوری ونک - ذهنیت افراد در مورد خود تاثیر گذاشته و میل آن‌ها به شبیه‌ترشدن به معیارهای زیبایی امروزی را بالا می‌برند، اما نمی‌توان تلاش کارشناسان تبلیغات و بازاریابی را تنها دلیل تمایل افراد به زیباترشدن با روش‌های جراحی دانست. روان‌پزشکان می‌گویند، ۱۰درصد کسانی که مصمم به - قلیون فوری ونک - انجام جراحی‌های زیبایی هستند، به‌ نوعی اختلال روانی - قلیون فوری ونک - دچارند و به درمان‌های تخصصی روان‌شناسی و روان‌پزشکی نیاز دارند. اختلال خودزشت‌انگاری، این افراد را نسبت به‌ظاهر خود ناراضی می‌کند و جالب اینجاست که مبتلایان به خودزشت‌انگاری، حتی با وجود انجام جراحی‌های زیبایی مکرر هم، از ظاهر خود راضی نمی‌شوند.

شما هم - قلیون فوری ونک - فکر می‌کنید زشت هستید؟
شما هم به فکر انجام جراحی - قلیون فوری ونک - زیبایی افتاده‌اید و دوست دارید مثل دوستان اینستاگرامی‌تان، اندامی متناسب، چهره‌ای بی‌نقص و لبخندی جذاب داشته باشید؟ طبیعی است که تحت‌تاثیر تماشای هر روزه این عکس‌ها، به زیبایی‌تان شک کنید و به فکر تغییر بیفتید و طبیعی است که با دیدن - قلیون فوری ونک - هر روزه تبلیغات متخصصان جراحی زیبایی، با دقت بیشتری ظاهرتان را در مقابل آینه ورانداز کنید، اما اگر قصد دارید زیر تیغ جراحی بروید، - قلیون فوری ونک - اول به این سوال‌ها پاسخ بدهید. اگر جواب شما به هفت سوال یا بیشتر، مثبت است، قبل از تن‌دادن به جراحی، سراغ یک روان‌شناس خبره بروید. شاید شما هم به اختلال بدریخت‌انگاری دچار شده‌اید و اگر روانتان را درمان کنید، نیازی به کمک‌گرفتن از جراحان زیبایی نداشته باشید. 1.مدام به ظاهرتان فکر می‌کنید و خودتان را - قلیون فوری ونک - با تیزبینی - قلیون فوری ونک - ورانداز می‌کنید؟ نقص‌های بسیار جزئی ظاهرتان در تمام روز ذهنتان را مشغول می‌کنند؟ 2. می‌ترسید به‌خاطر ویژگی‌های ظاهری‌تان در مراحل مختلف زندگی - قلیون فوری ونک - شکست بخورید؟ 3.ایرادی را در ظاهرتان می‌بینید که از نظر دیگران اصلا ایراد به نظر نمی‌رسد؟ 4. به‌خاطر ایراد‌هایی که به ظاهرتان می‌گیرید، در برخی از جمع‌ها حاضر نمی‌شوید؟ 5. قبلا هم جراحی زیبایی کرده‌اید، اما فکر می‌کنید چیزی که می‌خواستید اتفاق نیفتاده و باید دوباره جراحی - قلیون فوری ونک - را تکرار کنید؟ 5. مدام ظاهر خودتان را با دیگران مقایسه می‌کنید؟ 7.مدام جلو آینه می‌ایستید و خودتان را موشکافانه ورانداز می‌کنید؟ 8. از دیگران - قلیون فوری ونک - در مورد ظاهرتان می‌پرسید، - قلیون فوری ونک - اما قانع نمی‌شوید و مدام سوالتان را تکرار می‌کنید؟ 9.با آرایش و خرید لباس‌های متعدد به‌دنبال پنهان‌کردن ایراد موردنظر هستید؟ 10. برای برطرف‌کردن نقص ظاهری، در رژیم گرفتن یا ورزش‌کردن افراط می‌کنید؟

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram