تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری پونک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00170.html

۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۱

سن مناسب برای عمل بینی + مراقبت های بعد از جراحی بینی

عمل بینی یکی از جراحی های زیبایی است که طرفداران زیادی پیدا کرده، اما قبل از اینکه تصمیم به عمل بینی خود بگیرید بهتر است نکاتی را در این مورد بدانید.

قُل قُل: عمل بینی یکی از جراحی های زیبایی است که طرفداران - قلیون فوری پونک - زیادی پیدا کرده، اما قبل از اینکه تصمیم - قلیون فوری پونک - به عمل بینی خود بگیرید بهتر است نکاتی را در این مورد بدانید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خراسان، زمان مناسب برای انجام جراحی زیبایی بینی هنگامی است، که رشد فرد کامل شده باشد . سن تقریبی تکامل رشد صورت در افراد به طور متوسط ۱۸ سالگی است .اما - قلیون فوری پونک - ممکن است در افراد مختلف این وضعیت - قلیون فوری پونک - در ۱۷ سالگی یا دیرتر درسن ۱۹ سالگی یا بیشتر رخ دهد. به هرحال تشخیص این وضعیت به عهده پزشک شما ست.

آیا - قلیون فوری پونک - جراحی - قلیون فوری پونک - به زیباتر شدن صورتم کمک می کند؟

زیباترشدن بینی شما در - قلیون فوری پونک - کل به زیباتر شدن صورت‌تان کمک می کند ولی باید به یاد داشته باشید این جراحی فقط روی بینی شما انجام می شود و سایر اجزای - قلیون فوری پونک - صورت شما تغییر نمی کند. گاهی گونه های برجسته ، چشمان زیبا و.. زیرسایه یک بینی زشت مخفی شده اند و پس از - قلیون فوری پونک - انجام یک جراحی موفق روی بینی زیبایی آن ها هم آشکار می شود.


آیا جراحی زیبایی بینی حالت لب بالا را تغییر می دهد؟

در روش ها و تکنیک هایی که برای بیماران انجام می دهیم هیچ گونه - قلیون فوری پونک - تغییر ناخوشایندی - قلیون فوری پونک - در وضعیت لب ها رخ نمی دهد و حتی در بعضی موارد به دلیل اصلاح - قلیون فوری پونک - رابطه نا مناسب لب و - قلیون فوری پونک - بینی زیبایی لب ها دو‌چندان می شود.


بعد از جراحی چه زمانی باید از چسب بینی استفاده کرد؟

به مدت ۸ هفته بعد از جراحی از چسب ۲۴ - قلیون فوری پونک - ساعته استفاده می کنید و بعد از آن از چسب شبانه هنگام خواب به مدت حدود ۲ ماه استفاده خواهید کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram