تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری گیشا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00091.html

۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۶

لمینت کردن دندان‌ها، نیاز یا زیبایی؟ / طول عمر ونیر‌های کامپوزیتی

یک جراح و دندانپزشک گفت: لمینت‌های سرامیکی یا کامپوزیتی تنها در مواردی خاص و با تشخیص دندانپزشک ساخته می‌شوند.

سلامت - قلیون فوری گیشا - نیوز:یک جراح و دندانپزشک گفت: لمینت‌های سرامیکی یا کامپوزیتی تنها در مواردی خاص و با تشخیص دندانپزشک ساخته می‌شوند.

به گزارش قُل قُل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،محمد پارسیون جراح و - قلیون فوری گیشا - دندانپزشک درباره لمینت‌ها یا ونیر‌ها اظهار کرد: ونیر به معنای پوسته یا پوشش است، این عامل از جنس کامپوزیت یا سرامیک هستند، لمینت‌ها برای اصلاح شکل و رنگ دندان به کار می‌روند.

او بیان کرد: اگر فرد از بد شکلی و بد رنگی خاص رنج ببرد، باید از لمینت‌ها یا ونیر‌ها استفاده کنیم، در غیر این صورت، سلامتی فدای زیبایی می‌شود، اگر دندانپزشک بیشترین مهارت را داشته باشد و از بهترین مواد مصرفی هم برای ساخت لمینت‌ها استفاده شود، باز هم فلور طبیعی دهان تغییر می‌کند که این موضوع در طولانی‌مدت اثری منفی دارد.


این جراح و دندانپزشک افزود: لمینت‌های کامپوزیتی از موادی همرنگ دندان - قلیون فوری گیشا - و در مطب ساخته می‌شوند، ولی برای ساخت لمینت‌های سرامیکی (پِرسِلنی) دندانپزشک نخست روی دندان فرد را کمتر از یک میلی‌متر تراش می‌دهد و لایه‌ای - قلیون فوری گیشا - از مینای دندان را برمی‌دارد سپس از دندان، قالب‌گیری می‌کند و قالب‌ها را به پروتز‌کار می‌فرستد، او، پوسته را به کمک دستگاه‌ها و کوره‌های مخصوص می‌سازد و دندانپزشک پوسته‌ها را با چسب‌هایی به نام سَمان روی دندان شخص نصب می‌کند.


پارسیون تاکید کرد: لمینت‌ها می‌توانند شکل و رنگ دندان یا هر ۲ را اصلاح کنند، اگر تنها مشکل بد شکلی دندان وجود داشته باشد دندانپزشک می‌تواند فقط دندان‌هایی که بیرون‌زده یا فرورفته هستند، به کمک لمینت اصلاح کند، ولی اگر بخواهیم رنگ دندان‌ها را تغییر دهیم، باید دندان‌های خط لبخند و فک بالا و پایین را لمینت کنیم.


مزایا و معایب لمینت‌های سرامیکیاو تصریح کرد: دوام رنگ لمینت‌های سرامیکی نسبت به کامپوزیتی بیشتر است، لمینت‌های سرامیکی در طولانی‌مدت تغییر رنگ نمی‌دهند، لمینت‌های سرامیکی در مقایسه با کامپوزیتی گران‌قیمت‌تر هستند، اگر لمینت‌های سرامیکی آسیب ببینند، اغلب قابل تعمیر نیستند یا - قلیون فوری گیشا - به‌سختی تعمیر می‌شوند در حالی که لمینت‌های کامپوزیتی تعمیرپذیر هستند.


پارسیون طول عمر لمینت‌های کامپوزیتی را در بهترین شرایط حدود هفت تا هشت سال دانست و گفت: پس از این مدت لمینت‌های کامپوزیتی باید اصلاح یا پرداخت شوند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram