تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیان روشن در محل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06304.html

۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۵

با به کار گیری این سه شیوه بیش از 100 سال عمر خواهید کرد!‎

عمر طولانی برای بسیاری از ما رویایی دوست داشتنی است، رویایی که عمری به قدمت تاریخ بشر دارد و سال های سال است که ذهن دانمشندان را به خود مشغول کرده است. به نظر شما حاصل این میزان تلاش و تحقیق چه بوده است؟ آیا آنها موفق شده اند گامی مؤثر در جهت پیش برد این مسأله بر دارند؟

قُل قُل:عمر طولانی برای بسیاری از ما رویایی دوست داشتنی است، رویایی که عمری به قدمت تاریخ بشر دارد و سال های سال است که ذهن دانمشندان را - آنلاین قلیان روشن در محل - به خود مشغول کرده است. به نظر شما حاصل این میزان تلاش و تحقیق چه بوده است؟ آیا آنها موفق شده اند گامی مؤثر در جهت پیش برد این مسأله بر دارند؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - آنلاین قلیان روشن در محل - به نقل از شفقنا - آنلاین قلیان روشن در محل - زندگی، به نظر می رسد علی رغم همه آنچه دانشمندان برای طولانی ساختن عمر بشر انجام می دهند، رسیدن به راهی قطعی و تضمینی برای محقق این خواسته هم چنان یک رویای دور است. با این حال، به کار بستن شیوه هایی و رعایت نکاتی احتمال رسیدن انسان به 100 سالگی را افزایش می دهد، راه هایی که در اینجا شما را با سه مورد اساسی از آنها آشنا می کنیم. سه شیوه ای که اگر در زندگی جاری و ساری شوند نوید بخش زندگی طولانی همراه با سلامتی برای ما خواهند بود.

داشتن یک رژیم غذایی صحیح

زمانی که از یک برنامه غذایی سالم صحبت می کنیم، مقصودمان رژیمی است که غلات، سبزیجات و ماهی در آن جایگاه - آنلاین قلیان روشن در محل - ویژه ای داشته باشند و در طرف مقابل گوشت قرمز و شیرینی سهم ناچیزی به خودشان - آنلاین قلیان روشن در محل - اختصاص دهند. رعایت این برنامه غذایی نه تنها موجب کنترل - آنلاین قلیان روشن در محل - فشار خون و جلوگیری از بیماری های قلبی می شود؛ بلکه احتمال ابتلا به آلزایمر را تا حد زیادی کاهش می دهد.

فعالیت بیشتر در خارج از خانه

تحقیقات اخیر نشان می دهند افراد میان سال - آنلاین قلیان روشن در محل - و سالمندی که فعالیت فیزیکی بیشتری دارند و هم چنان به ورزش کردن به چشم یک امر ضروری نگاه می کنند 13 درصد کمتر از دیگران به مرگ های اتفاقی و زود هنگام دچار می شوند. این در حالی است که سبک زندگی نشستنی به ویژه از دوران میان سالی - آنلاین قلیان روشن در محل - به بعد احتمال بروز انواع بیماری ها و به دنبال آن مرگ را افزایش می دهد.

هدفمندی در زندگی

در یک تحقیق گسترده و طولانی مدت، دانشمندان زندگی 136 هزار نفر در امریکا و ژاپن را مورد مطالعه قرار دادند. نتایج به دست آمده حکایت از این داشت که افرادی هدفمند 20 درصد کمتر از دیگران در معرض مرگ زود هنگام قرار دارند. در واقع، - آنلاین قلیان روشن در محل - داشتن هدف در زندگی به آنها کمک می کند تا با امید و انگیزه بیشتری به مسیرشان ادامه دهند.

منبع foxnews

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram