تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره آنلاین قلیان چیتگر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06245.html

۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۸

12 راز برای تجربه یک زندگی طولانی و سالم

امروزه افراد به زندگی طولانی‌ تر اهمیت بیشتری می‌ دهند، انواع و اقسام روش‌ های سالم زندگی کردن، اهمیت دادن به تغذیه، ورزش‌ ها، مکمل‌ ها و ... توصیه‌ هایی هستند که هر روز برای زندگی سالم‌ تر و طولانی‌ تر می‌ شنویم. اما، به نظر می‌ رسد مهم‌ تر از آن‌ ها، مواردی باشند که در توصیه‌ های معمول، زیاد به آن‌ ها پرداخته نشده است. شما به یک الگوی بلندمدت سالم برای عمر طولانی نیاز دارید.

قُل قُل:امروزه افراد به زندگی طولانی‌ تر اهمیت بیشتری می‌ دهند، انواع و اقسام روش‌ های سالم زندگی کردن، اهمیت دادن به تغذیه، ورزش‌ ها، مکمل‌ ها و ... توصیه‌ هایی هستند که هر - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - روز برای زندگی سالم‌ تر و طولانی‌ تر می‌ شنویم. اما، به نظر می‌ رسد مهم‌ تر از آن‌ ها، مواردی باشند که در توصیه‌ های معمول، زیاد به آن‌ ها پرداخته - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - نشده است. شما به یک الگوی بلندمدت سالم برای عمر طولانی نیاز دارید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - سلامت،داشتن یک زندگی سالم طولانی، ابدا تصادفی نیست و درست مانند بسیاری چیزهای با‌ارزش دیگر حاصل شهود و نیز درایت است.

برای رسیدن - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - به این هدف، نکته مطرح می ‌شود:

محافظت از دی ان آ: با افزایش سن، - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - انتهای کروموزوم ها به نام - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - تلومورها، کوتاه تر می شود و این روند فرد را بیشتر در معرض بیماری ها قرار می دهد. این در حالی است که تغییرات در شیوه زندگی و انجام ورزش در برابر این روند محافظت ایجاد می کند. در واقع - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - در پیش گرفتن عادات سالم در زندگی ممکن است روند پیر شدن در سطح سلولی - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - را کند کند.

داشتن روابط طولانی مدت: افرادی که با فراوانی بالاتری به تعامل با دوستان و افراد خانواده می ‌پردازند، به نسبت چشمگیری طول عمر بیشتری دارند. اگر این تعامل ‌ها گاهی شامل کمک کردن به یکدیگر باشد، این تاثیر حتی بیشتر هم خواهد بود. بنابراین، بین کارهایتان، ‌وقت خالی پیدا کنید و زمان بیشتری را با اطرافیان بگذرانید. به علاوه، اگر در کارتان روابط اجتماعی خوبی را تجربه می ‌کنید، سعی کنید به این زودی ‌ها، بازنشسته نشوید.

ترک سیگار: یک مطالعه انگلیسی 50 ساله نشان می دهد که ترک سیگار در سن 30 سالگی می تواند طول عمر را یک دهه افزایش دهد.

تجربه خواب بعد از ظهر: خواب بعد ازظهر، یک روند - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - استاندارد در بسیاری از نقاط جهان است و در حال حاضر شواهد - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - علمی نشان می دهد که چرت زدن در هنگام بعد از ظهر تا 37 درصد خطر مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی را کاهش می دهد و به پایین نگه داشتن هورمون های استرس کمک - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - می کند.

پیروی از رژیم غذایی مدیترانه ای: این رژیم سرشار از میوه ها، سبزیجات، غلات کامل، روغن زیتون و ماهی است. تجزیه و تحلیل ها نشان داده است که پیروی از - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - رژیم مدیترانه ای خطر چاقی، قند خون بالا، فشار خون و عوامل دیگر که با بیماری های قلبی عروقی و دیابت ارتباط دارند را کاهش می دهد.

پیروی از رژیم غذایی اوکیناوایی: مردم اوکیناوا در ژاپن به طور سنتی 80 درصد از بشقاب غذایی خود را با سبزیجات سبز و زرد و کم کالری پر می کنند و پیروی از این رژیم در آنها یک راز اساسی در افزایش طول عمر است.

ازدواج: کمتر از یک ‌سوم مردانی که از همسر خود جدا شده ‌اند، به سن 70 سالگی می ‌رسند. بنابراین، اگر مرد هستید و - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - می‌ خواهید عمر طولانی ‌تری داشته باشید، بهتر است به ازدواج فکر کنید.

پرتحرک بودن: ده ها مطالعه حاکی از آن است که فعالیت بدنی منظم خطر - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - ابتلا به بیماری قلبی، سکته مغزی و دیابت بعلاوه انواع خاصی از سرطان و افسردگی را کاهش می دهد. انجام 2.5 ساعت ورزش منظم در هفته برای تجربه طول عمر بیشتر لازم است.

استفاده از تجهیزات ایمنی: حوادث رانندگی به - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - عنوان پنجمین علل شایع مرگ و میر در ایالات متحده و علت اصلی مرگ برای افراد سنین 1 تا 24 سالگی شناخته شده اند. استفاده از تجهیزات ایمنی یک راه ساده برای افزایش شانس شما و تجربه زندگی طولانی تر است. به عنوان مثال کمربند ایمنی احتمال مرگ - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - و آسیب های ناشی از تصادفات اتومبیل - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - را تا 50 درصد کاهش می دهد. از مرگ های ناشی از حوادث دوچرخه سواری و موتورسیکلت نیز می توان با استفاده از کلاه ایمنی کاست.

خواب کافی: خواب با کیفیت و کافی خطر ابتلا به چاقی، دیابت، بیماری قلبی و اختلالات خلق و خوی - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - را کاهش می دهد. خواب کافی به بهبود سریع تر بیماری ها نیز کمک می کند. اینطور ثابت شده که خواب کمتر از 5 ساعت در شبانه روز خطر مرگ زودرس را افزایش می دهد بنابراین اطمینان از داشتن خواب کافی، یک اولویت است.

مدیریت استرس: با انجام تکنیک های یوگا، مدیتیشن، و یا تنفس عمیق، استرس خود را برای تجربه عمر طولانی تر، کنترل کنید و خطر ابتلا به التهاب مزمن و فشار خون بالا ناشی از استرس مزمن را کاهش دهید.

حرکات کششی: حركات كششي به مدت10 دقيقه هر روز صبح فوايد گوناگوني دارد، از - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - جمله اين فوايد مي توان به كاهش خطر حمله قلبي، كاهش استرس و بهبود گردش خون - اجاره آنلاین قلیان چیتگر - اشاره كرد. شما به راحتي مي توانيد تاثير اين عادت را تنها ظرف مدت 10 روز مشاهده كنيد.
منبع:www.webmd.com


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram