تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان فوری کاشانی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06002.html

۱۳۹۵/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۲

شیوع چاقی در 30 درصد کودکان/دور کمر 90 زنگ خطر چاقی در بزرگسالان

مسئول واحد اپیدمیولوژی پژوهشکده غدد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حدود 30 درصد کودکان چاق هستند و میزان چاقی در کودکان به علت کم تحرکی رو به افزایش است.

قُل قُل: مسئول واحد اپیدمیولوژی پژوهشکده غدد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حدود 30 درصد کودکان چاق هستند و میزان چاقی در کودکان به علت کم تحرکی رو به افزایش است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،داود خلیلی هشدار داد: افزایش چاقی در کودکان واقعا نگران کننده است، تحرک و فعالیت بدنی در کودکان به شدت کاهش یافته ست و مصرف غذاهای آماده( فست فود) و تنقلات جاق کننده بر روند شتاب چاقی کودکان در کشور افزوده است.
وی گفت: وزارت بهداشت و مراکز تخقیقاتی و دستگاه های مسئول دیگر باید برای کاهش چاقی - اجاره قلیان فوری کاشانی - کودکان و تغییر ذائقه و سبک زندگی آنان فکر جدی بکنند در غیر این صورت نسل آینده ایران با معضلات و بیماریهای زیادی مواجه می شود.


خلیلی در پاسخ به پرسشی درباره شیوع چاقی در ایران در بین گروه های مختلف سنی توضیح داد: به طور کلی بیش از 60 درصد بزرگسالان - اجاره قلیان فوری کاشانی - و افراد بالغ در کشور یا اضافه وزن دارند یا چاق هستند، میزان چاقی در زنان بیشتر است و حدود 30 درصد زنان کشور چاق هستند و در بین کودکان نیز شیوع چاقی در همین حدود 30 درصد است.


این متخصص شیوع شناسی در پاسخ به - اجاره قلیان فوری کاشانی - پرسش خبرنگار ایرنا درباره شاخص چاقی شکمی در ایران گفت: دو شاخص مهم برای سنجش چاقی در دنیا وجود دارد یکی شاخص - اجاره قلیان فوری کاشانی - توده بدنی یا BMI (تقسیم وزن به کیلوگرم بر قد به متر) به دست می آیند و اگر عدد آن بین 25 تا 30 باشد نشانه اضافه وزن است و اگر بالای 30 باشد نشانه - اجاره قلیان فوری کاشانی - چاقی است.


وی افزود: شاخص دیگر چاقی مرکزی یا شکمی - اجاره قلیان فوری کاشانی - است که در دنیا برای مردم هر منطقه متفاوت است.
وی افزود: در - اجاره قلیان فوری کاشانی - تحقیقات پژوهشکده غدد ایران، استاندارد چاقی شکمی ایرانیان به دست آمده است و بر اساس آن دورکمر 90 سانتی - اجاره قلیان فوری کاشانی - متر در زن و مرد نشانه شروع خطر چاقی شکمی است و دور کمر 95 نشانه چاقی شکمی قطعی است.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram