تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان فوری کاشانی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06002.html

۱۳۹۵/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۲

شیوع چاقی در 30 درصد کودکان/دور کمر 90 زنگ خطر چاقی در بزرگسالان

مسئول واحد اپیدمیولوژی پژوهشکده غدد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حدود 30 درصد کودکان چاق هستند و میزان چاقی در کودکان به علت کم تحرکی رو به افزایش است.

قُل قُل: مسئول واحد اپیدمیولوژی پژوهشکده غدد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حدود 30 درصد کودکان چاق هستند و میزان چاقی در کودکان به علت کم تحرکی رو به افزایش است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،داود خلیلی هشدار داد: افزایش چاقی در کودکان واقعا نگران کننده است، تحرک و فعالیت بدنی در کودکان به شدت کاهش یافته ست و مصرف غذاهای آماده( فست فود) و تنقلات جاق کننده بر روند شتاب چاقی کودکان در کشور افزوده است.
وی گفت: وزارت بهداشت و مراکز تخقیقاتی و دستگاه های مسئول دیگر باید برای کاهش چاقی - اجاره قلیان فوری کاشانی - کودکان و تغییر ذائقه و سبک زندگی آنان فکر جدی بکنند در غیر این صورت نسل آینده ایران با معضلات و بیماریهای زیادی مواجه می شود.


خلیلی در پاسخ به پرسشی درباره شیوع چاقی در ایران در بین گروه های مختلف سنی توضیح داد: به طور کلی بیش از 60 درصد بزرگسالان - اجاره قلیان فوری کاشانی - و افراد بالغ در کشور یا اضافه وزن دارند یا چاق هستند، میزان چاقی در زنان بیشتر است و حدود 30 درصد زنان کشور چاق هستند و در بین کودکان نیز شیوع چاقی در همین حدود 30 درصد است.


این متخصص شیوع شناسی در پاسخ به - اجاره قلیان فوری کاشانی - پرسش خبرنگار ایرنا درباره شاخص چاقی شکمی در ایران گفت: دو شاخص مهم برای سنجش چاقی در دنیا وجود دارد یکی شاخص - اجاره قلیان فوری کاشانی - توده بدنی یا BMI (تقسیم وزن به کیلوگرم بر قد به متر) به دست می آیند و اگر عدد آن بین 25 تا 30 باشد نشانه اضافه وزن است و اگر بالای 30 باشد نشانه - اجاره قلیان فوری کاشانی - چاقی است.


وی افزود: شاخص دیگر چاقی مرکزی یا شکمی - اجاره قلیان فوری کاشانی - است که در دنیا برای مردم هر منطقه متفاوت است.
وی افزود: در - اجاره قلیان فوری کاشانی - تحقیقات پژوهشکده غدد ایران، استاندارد چاقی شکمی ایرانیان به دست آمده است و بر اساس آن دورکمر 90 سانتی - اجاره قلیان فوری کاشانی - متر در زن و مرد نشانه شروع خطر چاقی شکمی است و دور کمر 95 نشانه چاقی شکمی قطعی است.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram